Holy terror

δεν προλαβα τπτ, δυστυχως δεν ασχολειται κανενας εδω μεσα με shirt collecting, ποσταρα κ την συλλογη μ σε καποια φαση κ νομιω δεν ειχε ουτε ενα κομμεντ ! χαχαχ τι να πεις, περι ορεξεως… αλλα απο μπλουζες εδω μεσα γινεται του bootleg το καγκελο !!:stuck_out_tongue:

γουελκαμ

BUMP γιατι ετσι! τους ξεσκονησα σημερα κ θυμηθηκα ΠΟΣΟ αδικημενη μπαντα ειναι/ηταν…

almost the season…

Πωωω, το αγαπημενο μου κομματι!!!

Τι μπανταρα, θεε μου!

μεγάλη μπάντα λέμε!

Καταθέτω αγάπη στη μεγάλη μπάντα Holy Terror. [B]Dedt of pain[/B].

η καταθεση σας ολοκληρωθηκε. θα θελατε αποδειξη για την συναλλαγη σας ?

Holy Terror.Η αλλιως power/thrash σιφουνας+ταχυτητα.Και οταν λεμε ταχυτητα…παιζουν σαν να τους κυνηγα ο ανεμος.Αλλα ποτε δεν χανουν την μελωδια τους.Εθιστικοτατα ριφς παρελαυνουν στον λαβυρινθο των αυτιων μου.Το απολυτο moshing σαουντρακ για μια συναυλια.Παλιομοδιτικα σολος που ξυπνουν την απλοτητα και αγουροσυνη του παλαιολιθικου μεταλλα.Κιθαρες που σε καθηλωνουν,ντραμς παιγμενα μονο απο νικητες,μπασο που φωτιζει τις συνθεσεις και φωνη(καπου μεταξυ θρας και παουερ χροιας)π που κατακτα στρατιες ακροατων με το λαρυγγι του.Στο Damned by Judges αντιλαμβανεσαι την πραγματικη εννοια της λεξης POWER.Καταδικασμενιο να αρεσει αυτος ο δισκος με τετοιους υμνους.Καθε τιναγμα χορδης ειναι σωστα επιλεγμενη,καθε επαφη του ξυλου με το μεταλλο ειναι αποφασιστικη και αυτη του η φωνη…ποσο ταιριαστη ρε γμτ???Το No Resurrection ειναι το αγαπημενο μου,ενας αγωνας δρομου για τον Keith Deen.Πολυ πεινασμενο τραγουδι,κατασκευασμενο για να χυθει συναυλιακο ‘‘αιμα’’,πολυ ανορθοδοξα πιασαρικο.
Οι συνθεσεις(εκτος δυο)ανηκουν στον Kilfelt,οπως επισης και ολοι οι στιχοι.Μια αναφορα στο πανεμορφο λογοτυπο τους(ονομα μπαντας και δισκου),σε αντιθεση με το παναθλιο εξωφυλλο.Πολυ απλοικο το δισελιδο της RoadRacer,το οποιο δεν κανει ελκυστικο το πακετο μιας επικειμενης αγορας αλλα με τετοιο υλικο…Ενας δισκος-σταθμος για μενα.

^^^ να σε κανουμε πιο πολυ παρεα εσενα…

Ρε πεθανε ο Keith Deen?? :?

!!!Μη το πετάς έτσι…[B]Πηγή;;;[/B]:frowning:

Ειχε καρκινο…R.I.P.

Πανε 6 μερες… 14 Δεκεμβρη διαβασα εφυγε… :frowning:

Ισχυει. R.I.P…

Ναι, 14 Δεκεμβρίου έφυγε από καρκίνο. Η διάγνωση είχε γίνει το Σεπτέμβρη :frowning:

Υπερτεράστιος ερμηνευτής.

Για τους λατρεις της μπαντας,μια ακρως επιτυχημενη διασκευη.

Μπράβο στα παιδιά, από κάθε άποψη!

http://vics-dungeon.blogspot.gr/2014/12/v-for-vic-holy-terror-and-keith-deen.html

2 κείμενα από το Metal Hammer.

5 μέρες πριν έκλεισαν 2 χρόνια χωρίς τον Keith Deen. RIP.