Homeland (Showtime)

κ ημουν ετοιμος να την αρχισω…
καλυτερα να δω κανενα στανταρακι κ αμα στρωσει εδω ειμαστε…

τραγικο εχει γινει, ουτε στο walking dead δεν εχω χωσει τοσο fast forward

τα δυο τελευταια (5 και 6) ειναι απλα αλλου. απιστευτο comeback imho

Ισχύει. την είχα ξεγραμμένη αλλά τα 2-3 τελευταία ήταν πολύ καλά.

φαινεται να επανακαμπτει η σειρα, το καινουριο ηταν πολυ καλο

Νομίζω ότι με λίγη υπομονή στα πρώτα 4 επεισόδια μετα η σεζόν γίνεται πολυ καλή. Σε κάθε περίπτωση ακόμα και στα βαρετά της και σπαστικά πρωτα επεισόδια δεν έχει τις γυφτιές των 2 πρώτων σεζόν.

Ναι έχει γίνει πολύ καλή πλέον. Πολλές πουστιές. Θεωρώ πως αυτό που την κάνει καλύτερη από τις δύο πρώτες (πέρα από τις ανατροπές) είναι το γεγονός ότι λείπει το ανούσιο ερωτικό νταραβέρι των Κάρι-Μπρόντι.

Κορυφαιο επεισοδιο (9ο),κορυφαιος Brody…αργησε να εμφανιστει στη φετινη σεζον,αλλα το εκανε πολυ καλα και ρεαλιστικα

Καλό cliffhanger στο προτελεύταιο επεισόδιο του 3ου κύκλου.
Γενικά η σεζόν για μένα είναι κατώτερη των 2 πρώτων λόγω των πρώτων επεισοδίων του 3ου κύκλου που ήταν πολύ μέτρια. Μέτα το 4-5 επεισόδιο άρχισε να ανεβαίνει και έχει φτάσει σε πολύ καλά επίπεδα.

http://www.insidetv.gr/ποιο-δεν-επιστρέφουν-στη-4η-σεζόν-του-homeland/

γλιτωσαμε απο το εμο

Ευτυχώς για το εμο. Αλλά δεν θα ξαναδούμε βυζάκια Τζεσικας :frowning:

[SPOILER]Πως καρφώνονται όμως ότι θα σκοτώσουν τον Μπρόντι#-o[/SPOILER]

[SPOILER]κανονικα αυτο θα πρεπε να ναι το τελος
ηταν που ηταν αισθητα κατωτερη η φετινη σεζον τωρα και χωρις τον Μπροντυ δεν εχει κανενα νοημα πλεον να συνεχισει[/SPOILER]

Συμφωνώ.

Με ολα οσα ειχαν γινει με τον Μπροντυ, επρεπε να πεθανει…
Ειναι αυτο που λεει και ο Javadi στην Carrie… το σχεδιο ηταν επιτυχες, καταφεραν τα παντα και ο θανατος του Μπροντυ ηταν το καλυτερο δυνατο σεναριο, ακομα και για τον ιδιο.
Περιμενα κανενα “κοκκαλο” για την αλλη σεζον, περα απο τη Κων/πολη και το μωρο.

^
εεεε

[SPOILER]μηπως απλα δεν εχουν καν ιδεα πως ακριβως να το συνεχισουν;

κατα τα αλλα ευτυχως που τον ψοφησαν, γιατι δεν γουσταρω καθολου λοβ στορυ[/SPOILER]

Μιας και το τελείωσα χτες, να πω και εγώ πως στο 3-12 θα έπρεπε να είχαμε και το τέλος.

Πάντως ενόψει της 4ης [SPOILER]Είμαι ο μόνος που πιστεύω ότι επειδή χωρίς Μπρόντι δεν γίνεται, μπορεί να έχουμε κανα “θαύμα” του χρόνου? :roll:[/SPOILER]

εμένα μου μυρίζει flash back ιστορίες. αλλά μεταξύ μας μου άρεσε η εξέλιξη του χαρακτήρα του μπρόντι. όλες οι μεταστροφές και οι αποφάσεις του.

Την είδα και εγώ την σειρά αυτό τον μήνα. Λίγο καθυστερημένα, αλλά άξιζε τον κόπο και με το παραπάνω. Αν εξαιρέσεις τα 4 πρώτα επεισόδια του 3ου κύκλου, δεν βαρέθηκα ούτε στο ελάχιστο. Πολύ ενδιαφέρουσα πλοκή, και φοβεροί χαρακτήρες. Μπρόντυ, Σαουλ, Κουήν. Ακόμα και η Κάρι που πολλούς ενοχλεί, όσο πέρναγε ο καιρός τόσο πιο πολύ την συμπαθούσα και κατανοούσα. Πολύ καλή παραγωγή γενικά και πολύ καλές ερμηνείες. Παρόλα αυτά πραγματικά αναρωτιέμαι τι την θέλουνε την 4η σεζόν. Τι νόημα μπορεί να χει μετά από όσα γίνανε?

Δεν ειχα δει τον 3ο κυκλο. ειχα προσπαθησει στην αρχη αλλα με ειχε κουρασει πολυ το πρωτο επεισοδιο, οποτε το αφησα.

Τωρα εχω δει μεχρι το 10ο επεισοδιο του 3ου κυκλου και πραγματικα η σειρα σε κραταει σε αγωνια.
Σε αποζημιωνει για 4 πρωτα.

1 Like