Homeland (Showtime)

Αμάν ρε Homeland, διακοσιοστή φορά που εκεί που λέω ότι τώρα δεν θα ανακάμψει ποτέ ξανά, γίνεται το αντίθετο και ανυπομονώ για τη συνέχεια.

'Ο,τι είπε. Ο καλύτερος κύκλος μετά τον 1ο και δεν τελείωσε ακόμη! Το είχαν μαμίσει με τα ειδύλια στο 2ο και 3ο κύκλο.

Αδιανόητη σεζόν. Ίσως η καλύτερη μέχρι στιγμής.

Μια θεωρία:

[SPOILER]Κάτι έχει παίξει με τα γυαλιά του Σαούλ. Εκείνη η τύπισσα με τη μπούργκα του τα έβγαλε νωρίτερα, κάτι παίχτηκε και όταν η Κάρι του τα ξαναδίνει στο αυτοκίνητο, εκρήγνυνται τα δύο τζιπ. Δεν ξέρω αν ο Σαούλ το έκανε επίτηδες ή άθελά του αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι έχει γίνει η μαλακία κάπως έτσι.

Επίσης, αφού έγιναν έτσι τα πράγματα και όλοι οι στρατιώτες έχουν βγει εκτός πρεσβείας, περιμένω να δούμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τον γαμημένο τον Κουίν να θυμάται τις black ops μέρες του και να αρχίζει να σκίζει μερικά κωλαράκια, άντε γιατί πολύ μαμούχαλο μας τον έβγαλαν σε αυτή τη σεζόν.

Τέλος, θέλω να ξέρει αυτή η Τασνίμ, ότι θα την αγαπάω ό,τι κι αν γίνει. [/SPOILER]

μπαααα νομίζω ότι απλά μέτρησαν τα αυτοκίνητα…
μεγάλη ξενέρα που δεν είχε χθες επεισόδιο…

Σαν να βλέπουμε κάποιο σπιν οφφ είναι αυτή η σεζόν. Ή σαν άλλη σειρά. Δεν ξέρω. Σίγουρα ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ τις προηγούμενες και τις κάνει να φαίνονται τελείως ΜΟΥΦΕΣ.
Γουατ δε φακ ιζ γκοιν ον.

Κουίν, ήρθε η Τζακ Μπάουερ ώρα σου.

[SPOILER]Η εισβολή στην πρεσβεία μου θύμισε τέρμα 24 με την εισβολή στον Λευκό Οίκο από ένα τούνελ, κρυφή είσοδο τισκαταηταν, οπότε ναι, περιμένω κι εγώ μεγάλες στιγμές με τον Κουίν[/SPOILER]

έχει ξεφύγει η κατάσταση. δεν ξέρω αν έχω χεστεί τόσο με το επεισόδιο που μόλις είδα ή με την ιδέα του τι έρχεται…

[COLOR="#FFFFFF"][COLOR="#FFFFFF"]…[/COLOR][/COLOR]

[SPOILER]Σνόμπαρα επειδή πέθανε ο Μπρόντι και είπα να μην ασχοληθώ με 4η. Έκανα μαλακία;[/SPOILER]

Ναι .-

1 Like

Συμφωνώ. Το ίδιο έκανα και εγώ. Είδα 3-4 επεισόδια από τη σεζόν και την παράτησα. Μέγα λάθος. Μάλλον πρόκειται για την καλύτερη σεζόν μαζί με την πρώτη.

επικών διαστάσεων σχόλιο για το τελευταίο επεισόδιο

[SPOILER]“Lockhart should’ve used the embassador’s husband as a human shield”[/SPOILER]

Φακ,προχτες εμαθα οτι ειχε ξεκινησει 4η σεζον.Ξεκιναω αμεσως

Γνώμη;

[SPOILER]Dar Adal λοιπον

[SPOILER]Το καρφί από την πρώτη σεζόν ή κάτι άλλο;[/SPOILER][/SPOILER]

^^ Θυμησε μου λιγο

[SPOILER]επροκειτο να γινει ο επομενος διευθυντης της CIA.αν θυμαμαι καλα ειχε και μια συναντηση με τον saul αλλα δεν θυμαμαι τι συζητουσαν(στη προυγουμενη σεζον νομιζω)και ειναι και φιλοι:)[/SPOILER]

[SPOILER]Άσε βρε ηλίθια τον Κουίν να τα γαμήσει όλα :frowning:

Εμμένω στη άποψή μου ότι πίσω απ’όλα είναι (και) ο Saul.

All in all, εξαιρετική σεζόν, περιμένω ανάλογο cliffhanger και τη Δευτέρα και ποιος περιμένει μέχρι του χρόνου.[/SPOILER]

τι γνωμη εχετε για τον τροπο που απεικονιζουν την Αμερικη και το Ισλαμ?

4x12

[SPOILER]Πολύ ήρεμο φινάλε, υπομονή 9-10 μηνάκια τώρα =Ρ[/SPOILER]

κακό το τελευταίο επεισόδιο δυστυχώς… πολύ κατώτερο των προσδοκιών που η υπόλοιπη σεζόν είχε δημιουργήσει