!σοκ horror βιντεο!

για ριξτε μια ματια σ αυτο το βιντεο…περιμενω τις γνωμες σας…:twisted: :twisted:

Λουκάνικα είναι αυτά;

εντερα ειναι…#-o #-o :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Τρομακτικο ηταν αυτο?

What the f*ck is that?8O 8O 8O

Λουκάνικα wannabe άντερα…

http://video.google.com/videoplay?docid=391975918198362612&q=bambi+meets+godzilla&total=411&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

αυτό είναι τρόμος!

etsi etsi…:blow: :blow: =D> trela…

:eek: :eek: :respect: :respect:

αυτά είναι λουκάνικα… προφανώς δεν εxής δει ποτε έντερα

έλα να κανεις πάσχα στο χωριο μου να δεις πως ανοίγουν πρόβατα οι επαγγελματίες:D :smiley:

κι’ομως δεν είναι λουκάνικα…:lol: #-o μου φαίνεται καλα σκηνοθετημένο…

Εμένα πάλι μου φαίνονται Σουφλίου τα λουκάνικα :lol: :lol:

trust με είναι 100% λουκάνικα το μονο real video τέτοιου τύπου που έχω δει είναι ένα που κυκλοφορεί αυτό τον καιρό σε διαφορα κινητά φίλων στο οποιο είναι κάτι τύποι σε ένα νεκροτομείο και ανοίγουν πτώματα άμα θέλετε θα το βρω να το κάνω upload

:offtopic: :offtopic:
τώρα θυμήθηκα το σκηνικό πριν κάτι χρονια που ήμασταν 2-3 παιδιά 10-11 χρόνον και βλέπαμε έναν ο οποιος είχε κρεμάσει το πρόβατο από τα πόδια από ένα δέντρο και το χε ανοίξει να του πάρει τα έντερα (μπορεί να ήταν k κατσίκι δεν θυμάμαι) για κοκορέτσι
όταν τα έβγαλε λοιπόν άρχισε να τα πιέζει από πάνω προς τα κάτω και πέφταν τα “κακάκια” του προβάτου από το έντερο
και το καλύτερο ήταν πως εμείς είχαμε πωρωθεί και γελούσαμε!!!:lol: :lol: :lol:

ενταξει μπορει να μην ειναι εντερα…αλλα γενικα το βιντεο εχει ενα ψυχοπαθητικο κλιμα…που σε κανει να αναρωτιεσαι…τελικα τι ειναι ο ανθρωπος???Θα μπορουσαμε και εμεις να ειμαστε ενα λουκανικο…:lol: :lol: :lol3: :yahoo:

εγώ στην θέση του θα πήγαινα στον χασάπη να αγοράσω έντερα k όχι λουκάνικα… τι ερασιτέχνης…[-X [-X [-X

edit
τουλάχιστον να έκοβε τους κόμπους στις άκρες έλεος δηλαδή άσε που είναι το πιο μικρό έντερο που έχω δει!!!
πάντως ο ήχος κάποιο επίπεδο το έχει

καλα ο τυπος εχει τρελα…δειτε ενα αλλο βιντεο εχει…8O :thumbup: :twisted: :o :o

Βασικά με τόσα live που έχω δει λόγω σχολής (Ιατρική) δεν με συγκινούν τα λουκανικάκια.
Δείτε για παράδειγμα το πτώμα πάνω στο οποίο μελετούσαμε στο 2ο έτος

Montecristo says : Η παρακάτω φωτογραφία είναι πολύ αηδιαστική. Πατήστε το κουμπί με δική σας ευθύνη

[SIZE=“5”]ΜΠΛΙΑΧΧΧΧΧ[/SIZE]:o :o :dizzy: :dizzy:

Καλα ενταξει…και αν δειτε και το faces of gore θα αλλαξετε γνωμη για τα παντα…Αστε το παλικαρι να κανει την δουλεια του ρε…:lol: :-k :-k

Κι εγω ειχα παει σε εργαστηριο ανατομιας. Αν εξαιρεσεις οτι βρωμουσε φορμολη δεν ηταν τοσο αηδιαστικα. Κοβανε κιολας, ακουγοταν το χρουτς χρουτς, ωραια πραματα.

Ακους και Death metal?Οσο για τον Kompogiannitis :ban: :please:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: