Το πιο hot "ζευγάρι" του forum

Born to be wild, αλλά καπάκι Loving you Sunday Morning

Born to bee wild, αλλά καπάκι Loving you Sunday Morning[/quote]

born to bee???αχ μελισσουλα μελισσακι!! :lol: :lol:

Born to be wild, αλλά καπάκι Loving you Sunday Morning[/quote]

born to bee???αχ μελισσουλα μελισσακι!! :lol: :lol:[/quote]

Δεν σε καταλαβαίνω… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ξυπνησε το κουνελι μεσα σου…? 8O

Somebody save me…

Somebody save me…[/quote]
perfect strangers :oops:

Somebody save me…[/quote]
perfect strangers :oops:[/quote]

Βananas… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ειχε ενα κορμι σαν χελι… :lol: :lol:
καποιος μου ειπε πως ειναι τσιφτετελι…δεν ξερω ειναι?? 8O

Βαϊ,Βαϊ, Βαϊ, Βαϊ, Βαϊ !!!

Βαϊ,Βαϊ, Βαϊ, Βαϊ, Βαϊ !!![/quote]

αχ και βαχ και πως βγηκαμε ετσι παλι εκτος θεματος…που ταξιδευει ο λογισμος σου? :lol:

Βαϊ,Βαϊ, Βαϊ, Βαϊ, Βαϊ !!![/quote]

αχ και βαχ και πως βγηκαμε ετσι παλι εκτος θεματος…που ταξιδευει ο λογισμος σου? :lol:[/quote]

Πολύ πιο μακριά από το δικό σου…

Βαϊ,Βαϊ, Βαϊ, Βαϊ, Βαϊ !!![/quote]

αχ και βαχ και πως βγηκαμε ετσι παλι εκτος θεματος…που ταξιδευει ο λογισμος σου? :lol:[/quote]

Πολύ πιο μακριά από το δικό σου…[/quote]

καλο ταξιδι…εχεις παρεις πολλες βαλιτσες μαζι σου?? :lol: γιατι μαλλον θα αργησεις να επιστρεψεις απο τοσο μακρινο ταξιδι :lol:

Ταξίδι να 'ναι κι ότι να 'ναι… Νομίζεις ότι ταξιδεύω μόνος μου…;

μαζι σου επαψα να νομιζω…αλλα δεν μας εχεις πει ακομα ποιος ειναι ο συνοδοιπορος σου ωστε να απαντησεις και στο topic

μαζι σου επαψα να νομιζω…αλλα δεν μας εχεις πει ακομα ποιος ειναι ο συνοδοιπορος σου ωστε να απαντησεις και στο topic[/quote]

Ποικίλει… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

μαζι σου επαψα να νομιζω…αλλα δεν μας εχεις πει ακομα ποιος ειναι ο συνοδοιπορος σου ωστε να απαντησεις και στο topic[/quote]

Ποικίλει… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

πολυσυνθετος???και ποικιλομορφος?και πολυμορφικος??κακως!! :twisted: :twisted: :twisted:

Nαί συνδυάζω το μοντέρνο design, με την πρακτικότητα, τους τεράστιους χώρους οι οποίοι μπορούν να φιλοξενήσουν πάρα πολλούς, καθώς και την πολύ υψηλή ιπποδύναμη…

Nαί συνδυάζω το μοντέρνο design, με την πρακτικότητα, τους τεράστιους χώρους οι οποίοι μπορούν να φιλοξενήσουν πάρα πολλούς, καθώς και την πολύ υψηλή ιπποδύναμη…[/quote]

χαχαχαχαχα…και εγω που νομιζα πως ησουν σαν τη διαφημιση που τα δινει ολα σε τι,η ευκαριας αλλα ειναι τα βασικα με δωρο το τασακι…εσυ βρε εισαι καλος!!!δινεις πολλα και απλα σε τρεχουν!! :lol: :lol: :lol:

Nαί συνδυάζω το μοντέρνο design, με την πρακτικότητα, τους τεράστιους χώρους οι οποίοι μπορούν να φιλοξενήσουν πάρα πολλούς, καθώς και την πολύ υψηλή ιπποδύναμη…[/quote]

χαχαχαχαχα…και εγω που νομιζα πως ησουν σαν τη διαφημιση που τα δινει ολα σε τι,η ευκαριας αλλα ειναι τα βασικα με δωρο το τασακι…εσυ βρε εισαι καλος!!!δινεις πολλα και απλα σε τρεχουν!! :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ατύχησες γλυκειά μου. Η Hyundai δεν έχει πολυμορφικά… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εισαι ιαπωνικος???δεν σε θελω…αλλα μια ετσι μας λες μια αλλιως…εσυ τα ειπες μονος σου για ανετους χωρους και μπλα μπλα…ξαφνικα αλλαξες γνωμη??αποφασισε και ενημερωσε με για να μην ελπιζω σε μεγαλα ταξιδια!! :lol: