Το πιο hot "ζευγάρι" του forum

Είμαι “Ευρωπαϊκός”… Τα έχω όλα, αλλά είμαι λίγο ακριβός…

ατσα και Ευρωπαιος!!! :lol: :lol: :lol:

ατσα και Ευρωπαιος!!! :lol: :lol: :lol:[/quote]

EUROPE που λέμε…

ατσα και Ευρωπαιος!!! :lol: :lol: :lol:[/quote]

EUROPE που λέμε…[/quote]

ααααα εκει το πηγαινες???γιατι πηγε αλλου ο λογισμος μου…αλλα δεν σου λεω…νια νια νια νια :lol: :lol: :lol:

ατσα και Ευρωπαιος!!! :lol: :lol: :lol:[/quote]

EUROPE που λέμε…[/quote]

ααααα εκει το πηγαινες???γιατι πηγε αλλου ο λογισμος μου…αλλα δεν σου λεω…νια νια νια νια :lol: :lol: :lol:[/quote]

Κι εμένα αλλού πήγαινε, απλά το europe ήταν για ξεκάρφωμα

8O 8O

Υπέροχα!~! 6 σελίδες από 2 άτομα!! Συνεχίστε έτσι!!!

Sorry αλλά αν συνεχιστούν τέτοιου είδους διάλογοι αναγκαστικά θα κλειδωθούν θέματα.

Μίλησε κανέις για Vai ?

Free speech for the dumb ! :twisted:

P.S.: Gia mena kanena tairi se auto to topic? :roll: :cry:

Αμέ αμέ… Οι Bloody_Angel και sweetdreams για πάρτη σου!

Έχετε δίκιο, αλλά δεν είδαμε κάποια απάντηση στο topic εκ μέρους σας, οπότε πήραμε το θάρρος και σας υποκαταστήσαμε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εσύ σίγουρα ζηλεύεις ποζερά? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Οn topic σίγουρα τα διάβασες όλα και σου άρεσαν…

Μίλησε κανέις για Vai ?[/quote]

Ο Θεός του φιδίσιου χορού της κοιλιάς? :smiley: :smiley: :smiley:

Ταίρι??? Ασε ρε, καλύτερα μόνος…Δεν είδες εμένα που το βρήκα, και αμέσως αυτός ο παλιοχαρακτήρας ο telisvas έτρεξε να μου το φάει?? :stuck_out_tongue:
και η πλάκα είναι πως…τα κατάφερε ο τσόγλανος!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ταίρι??? Ασε ρε, καλύτερα μόνος…Δεν είδες εμένα που το βρήκα, και αμέσως αυτός ο παλιοχαρακτήρας ο telisvas έτρεξε να μου το φάει?? :stuck_out_tongue:
και η πλάκα είναι πως…τα κατάφερε ο τσόγλανος!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Yποθέτω ότι στο poll περί Απιστίας ψήφισες, “όλοι μια παρέα είμαστε”…

Ταίρι??? Ασε ρε, καλύτερα μόνος…Δεν είδες εμένα που το βρήκα, και αμέσως αυτός ο παλιοχαρακτήρας ο telisvas έτρεξε να μου το φάει?? :stuck_out_tongue:
και η πλάκα είναι πως…τα κατάφερε ο τσόγλανος!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

εγω ακομα εσενα θελω.εσυ δεν μου δινεις σημασια :?

Ταίρι??? Ασε ρε, καλύτερα μόνος…Δεν είδες εμένα που το βρήκα, και αμέσως αυτός ο παλιοχαρακτήρας ο telisvas έτρεξε να μου το φάει?? :stuck_out_tongue:
και η πλάκα είναι πως…τα κατάφερε ο τσόγλανος!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Yποθέτω ότι στο poll περί Απιστίας ψήφισες, “όλοι μια παρέα είμαστε”…[/quote]

Γιατι Τελη???Τι το κακο με αυτη την ψηφο??? :wink:

Ταίρι??? Ασε ρε, καλύτερα μόνος…Δεν είδες εμένα που το βρήκα, και αμέσως αυτός ο παλιοχαρακτήρας ο telisvas έτρεξε να μου το φάει?? :stuck_out_tongue:
και η πλάκα είναι πως…τα κατάφερε ο τσόγλανος!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

εγω ακομα εσενα θελω.εσυ δεν μου δινεις σημασια :?[/quote]

Με αδικείς…Απλά βλέπω που παίζεις με τους άλλους τους παλιοχαρακτήρες και ξύπνησε ο ζηλιάρης μέσα μου!!! :stuck_out_tongue: 8O 8O 8O

Ορίστε…για να δεις τι καλός που είμαι, σου αφιερώνω κιόλας το House Jack Built, που θα στεγάσει και τον έρωτα μας!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :oops: :oops: :oops:

sandman thanks για την αφιερωση…κοιτα λιγο και το location μου και θα καταλαβεις…γιατι αν ειναι να στεγασουμε εκει τον ερωτα μας μαλλον μας βλεπω να γινομαστε whiskey in the jar… :lol: :lol: :lol: η’ στην καλυτερη poor some sugar on me… :oops: :oops: :oops: :oops: