House MD

στο 20:00 του καινούριου :’)

καλά νεο επεισόδιο εχει 23 γεναρη?!! :frowning:

[SPOILER]και πάνω που θα μου πληρώνατε τα στοιχήματα :p[/SPOILER]

16 γενάρη λέει το imdb. Πάει σκατά από νούμερα από ότι έχω καταλάβει.

εχει μια πτώση 10+%
το wiki λεει 23.

Πράγματι http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_House_episodes

μαρεσε το καινουριο…ειχε γελιο γενικα και ευχάριστο.αλλα ρε γαμωτ…ειναι τελευταια σεζον και δεν εχει καμια σημαντικη εξελιξη προς το παρον.θα μπορουσαν να τη βαλουν ολη οπως ειναι πιο πισω που δεν περιμεναμε κ τπτ για να περασει μια σεζον απλα με χαουζ.αλλα ειναι η τελευταια DO SOMETHING!!!

Δεν νομίζω οτι έχουν πει επίσημα οτι θα είναι η τελευταία.

μου αρεσε αρκετα το τελευταιο, αλλα συμφωνω γενικα με pax οτι δεν υπαρχουν ιδιαιτερες εξελιξεις παρα τις εντοντες φημες για τελευταια σεζον και παρα το πολυ δυναμικο ξεκινημα.

να δουμε τωρα πως θα το πανε και με την τυπικη απελευθερωση του House.

παμε κανονικα απο Δευτερα σε Δευτερα ε?

πολυ μετριο το τελευταιο. χωρις καμια εξελιξη παλι…

http://www.youtube.com/watch?v=NKS2f1pzYH8

Jesse Spencer on Monday’s explosive HOUSE episode: “The last 8 seasons have been building up to this.”

[B][I]The last 8 seasons have been building up to this.[/I][/B]

:blink::blink::blink:

Πάμε μωρή τρέλα.! :smiley:

το κοβω να ναι καμια μουφα…

ε ναι…απλα θα εχει λιγο πιο ένταση απο την τωρινή κατάσταση γιατι θα μας πάρει ο ύπνος.

Νταξει ρε χαλαρωστε,παντα καπου στη μεση αρχιζει και ανεβαινει και κορυφωνεται στα 3-4 τελευταια η καθε σεζον.
Λετε να’χουμε καμια επιστροφη Καντυ?

μακαρι.

[SPOILER]και αποχωρηση φορμαν.

[SPOILER]πολλα θελω ε??:p[/SPOILER][/SPOILER]

ωραίο και το τελευταίο, αλλά πλέον θέλω να χτυπήσω αλύπητα την Παρκ. έχω να νιώσω τέτοιο μίσος για χαρακτήρα σειράς από το 24 και τη γυναίκα του Πάλμερ. καλά, όχι τόσο, αλλά καταλαβαίνετε.

Καλούλι το επεισόδιο, αλλά δε μπαίζει να ισχύει το ‘The last 8 seasons have been building up to this’

παιζει να ηταν το καλυτερο της σεζον αυτο το επεισοδιο

Ηταν πολυ καλο οντως.

[SPOILER]Νταξει μαλακια που γαμησαν τον Τσεης,ειναι λατρειας.Λογικα στα επομενα επεισοδια θα υπαρξει εξελιξη με ενοχες Χαουζ για αυτο που εγινε,και πιθανως και αποχωρηση του Τσεης.Αν και ελπιζω να αποχωρησει η αχωνευτη η Παρκ αντι του λατρεια.[/SPOILER]

Δεν είδα το τελευταίο ακόμα αλλά…

πάτωμα :lol::lol::lol: