HOUSE OF LORDS - Live in Greece

Μια ερώτηση…Πότε ξεκινάει η προπώληση και από πού ??

εισητήρια όποιος θέλει, από Πέμπτη ΜΟΝΟ σε NO REMORSE και SIRENS Records…
Αλλιώς στην είσοδο την Δευτέρα με το καλό… η τιμή ούτως ή αλλιώς δεν αλλάζει…

οκ, στην είσοδο λοιπόν… 8:)

Μακάρι να γεμίσουμε το sin city…

Στην είσοδο τότε…:slight_smile:

Εγω τελικα δουλευω Δευτερα οποτε δεν θα μπορεσω να ερθω…Δυστυχως και ηθελα να τους δω…

Maybe next time…

Καλησπέρα παιδιά.Είμαι ψιλοχοντροάσχετος με το συγκεκριμένο συγκρότημα(ξέρω 2-3 τραγούδια).Αλλά μιας και είμαι ένα άνεργο ρεμάλι αυτό τον καιρό, λέω να περάσω μια βόλτα από την συναυλία μιας και δεν θα δουλεύω και η τιμή είναι κυριλέ.:stuck_out_tongue: Αξίζουν?Ποιό άλμπουμ μου προτείνετε να ακούσω?

το ομώμυνο και το Demons Down από τα παλιά τους.
Δεν θα χάσεις, επίσης και οι έλληνες Kingdragon είναι καλοί… 8)

εγώ πάλι λέω να ακούσεις το come to my kingdom

Ευχαριστώ παίδες.Αν παίζει και κανά σετλιστ, ευπρόσδεκτο.

Γνωρίζουμε τι ώρα ξεκινάνε σήμερα οι Kingdragon?

21:00 KingDragon

22:00 House Of Lords

thanks Jim, c u tonight

[SIZE=“4”]No i can’t slow down…
cause i’m so fired up…
i’ve got a physical addiction babe…
and i can’t get enough…[/SIZE]

Άντε…καλά να περάσουμε σήμερα:drunk::drunk:

Πολύ καλή συναυλία, με πολύ κέφι.Να πω την αλήθεια μου δεν περίμενα τόσο κόσμο(όχι οτι είχε και πάαρα πολύ).Δεν το μετάνιωσα που πήγα.Highlight της βραδιάς η περούκα του τραγουδιστή :stuck_out_tongue:

Beautiful loser μήπως ήσουν 2η σειρά με μια φίλη σου?:-k

Αν ηταν ξανθια η φιλη της, ναι αυτη ηταν :stuck_out_tongue:

ναι εγώ ήμουν:D…καλά ρε άνθρωπε…γιατί δεν ήρθες να πεις ένα γεια???..:-s

Ωραία βραδιά…οικεία και γαμάτα…
και στο τέλος υπογραφή των εισιτηρίων από christian…και τρελλή αγκαλιά και φιλάκι…Μα πόσο γαμάτος και αγαπούλης είναι???:roll:

Μόνο παράπονο το your eyes που μου έλειψε…άντε και το edge of your life…:roll:

Γιατί είχα φάει σκάλωμα και δεν μπορούσα να καταλάβω από που σε ξέρω.Μόλις μπήκα εδώ, είδα το τελευταίο ποστ που είχες κάνει πριν την συναυλία και μπήκα να δω το profile σου τυχαία και κατάλαβα τελικά από που σε ήξερα. :stuck_out_tongue:
Ήμουν μπροστά σου με μία μπλούζα Marinella :smiley:

Έχουμε και λέμε συνοπτικά:

Kingdragon: τα πήγαν πολύ κάλα, παρ ότι δεν είχαν καν την ευκαιρία να κάνουν sound check. και εις ανώτερα!

House of Lords: τι να λέμε τώρα, μας ισοπέδωσαν, πολύ καλή εμφάνιση. Ο κιθαρίστας Rob Marcello δίδαξε… Προσωπικά τον θεωρώ έναν από τους κορυφαίους κιθαρίστες στο χώρο του ροκ σήμερα. Αντε να τον δούμε και με τους Danger Danger και εδω σύντομα

προσέλευση κόσμου κατώτερη του αναμενόμενου… κρίμα για την προσπάθεια των παιδιών του Rock Hard, με τιμή εισιτ πολύ λογική (23 ευρώ)

η προσέλευση ήταν απογοητευτική. 250 άτομα βαριά βαριά και βάζω μέσα και τους τζαμπατζήδες.

η απόδοση ήταν πολύ καλή αν και ομολογώ πως το πολύ προηχογραφημένο (πλήκτρα και δεύτερα φωνητικά τουλάχιστον) με ψιλοχάλασε. το σετλιστ ήταν άψογο αν και έπρεπε να παίξουν 2 τραγουδάκια ακόμα.

love don’t lie ρε μούργοι! έτσι χτενίζουν οι κομμώτριες!

Την επόμενη φορά…ΜΙΛΑΑΑΑΑΑ!!!:slight_smile:

Άι αγκρί…