HOUSE OF LORDS - Live in Greece

μεγάλε η μπλούζα έσκιζε…

Θενκ γιου μιστερ.

Πρώτη σειρά ήμασταν twisted ε δίπλα στον Chris τον ξανθούλη!:stuck_out_tongue:
Θα συμφωνήσω με trampakoula και για το setlist και για το Love dont lie οπου ήταν απ τις καλύτερες στιγμές της βραδυάς μαζί με το solo του Marcello.Ο Cristian πολύ άμεσος με το κοινό το ίδιο και ο Chris(η κοπελιά δίπλα μου καταλαβαίνει…:p)
Πολύ ωραία βραδυά,αναμένουμε και άλλα τέτοια στο μέλλον

Ama eixate 300 tha milagame gia thriamvo :wink:

Anaziteitai translator gia to sxolio me tis kommotries. :lol:

Oso gia ta pre-recorded simeia megale min mou theleis kai yperparagoges…

να υποθέσω πως δεν φτάνει στα χέρια σου το ελληνικό metal hammer? το “κομμώτριες” πηγαίνει προς αυτούς που μέσω του περιοδικού απαξιώνουν το hard rock/aor (μπάντες και οπαδούς) με τέτοιου τύπου χαρακτηρισμούς

Τον συγκεκριμενο χαρακτηρισμο τον χρεισιμοποιουσε το Metal Hammer για τον drummer των Poison(που ηταν κομμωτης) και εχει περασει σε ολο το ειδος πλεον του μελοδικου Hard Rock

To live ηταν αρκετα καλο αν εξαιρεσεις τον ηχο (τα drums ακουγοντουσαν σαν κατσαρολες) κατι που βεβαια ειναι συνηθισμενο σε αυτο το μαγαζι. Αντε σειρα εχουν οι Winger τωρα

P.S. Εγω ημουν κεντρο με την παρεα μου, φοραγα μιa μπλουζα H.E.A.T.:stuck_out_tongue:

Πως δεν σε προσεξα??!:stuck_out_tongue:
(αν πεις οτι ήταν εκ firefest ορμώμενη θα σε μισήσω δια παντός)

Δε θα το πω :p(χωρις να σημαινει οτι δεν ειναι:wink:)

Είχα πάει στην συναυλία πάντως με 2 φίλους μου που πήγαν φέτος στο Firefest… :stuck_out_tongue:

Δεν νομίζω να είμασταν 300… 200 κ με βία. Μάλλον το rock hard μπήκε μέσα με τη διοργάνωση, κρίμα γιατί αν πήγαινε καλά θα έφερναν Danger Danger… [-X

Νιώθω … νιώθω…:lol:
μιλάμε η νέγκατιβ έλιωνε σαν παγωτό…:p:p

τάβλα οι γυναίκες με το χρηστάρα!

O ξανθός Eric Rivers ε δεν ξέρω αν παρατήρησε κανείς την ομοιότητα…!Είχε και την τσαχπινιά με το LOUDER ε πως ν αντισταθείς??:stuck_out_tongue:

σου δίνω δίκιο. μέχρι και εγώ θα του την έπεφτα άμα ήταν γυναίκα :stuck_out_tongue:

Trampakoula girasko aei didaskomenos. Goustaroume trela kommotries loipon…

έτσι! :wink:

άντε κομμώτριες, πάμε βουρ για Winger τώρα…