Χαρίζονται husky κουταβάκια

Χαρίζονται husky κουταβάκια που γεννήθηκαν πρίν ένα μήνα περίπου.Όμοια με αυτό εδώ:
http://www.webwallpapers.net/wp-content/uploads/2011/06/Keeshond-Sibirian-Husky-Puppy.jpg
πληροφορίες εντός.

γαμω αν εμενα μονος μου θα το επαιρνα ΤΩΡΑ.

Α ωραία! Κι εγώ θα ήθελα να χαρίσω δύο πανέμορφους λεμούριους, 8 ασβούς και 4 καθαρόαιμες καμηλοπαρδάλεις…

Να ρίχνουμε και καμιά ματιά στους κανόνες των αγγελιών ε; :stuck_out_tongue:

Παραβλεπω το αμεσως απο επανω ευθικτο μελος και σε συμβουλευω αν τα μικρα δεν ειναι τσιπαρισμενα να σβησεις την αγγελια γιατι διαφορετικα κινδυνευεις να φας προστιμο 300 ευρω.Θα μου πεις ποιος θα σε πιασει;Εγω απλα σου λεω τι ισχυει.

Τα μικρά είναι της σκυλίτσας μας,την οποία βρήκαμε εγκαταλελειμένη και φροντίσαμε και στην συνέχεια κρατήσαμε.Απλά δεν γνωρίζαμε ότι είναι έγκυος,γέννησε και τώρα φροντίζουμε και εκείνα μέχρι να βρεθεί κάποιος που να θέλει ένα σκύλακι να τα υιοθετήσει.Ποιό είναι το πρόβλημα;

Στο rocking υπαρχει κανονας οι αγγελιες που μπαινουν να αφορουν μονο μουσικη ή τεχνες.Η αγγελια δεν εχει τιποτα,απλα δεν είναι για εδω:wink:

Χαρίζονται Λεει, μια χαρά είναι για εδώ.

εδω εχουν μπει ασχετες τελειως αγγελιες και τις εχουμε ανοιχτες
γιατι υπαρχει προβλημα με αυτην την αγγελια?
υπαρχουν και φιλοζωοι εδω μεσα που να ενδιαφερονται

:lol::lol::lol:

μια φορά είπα και εγω κάτι σοβαρά στη ζωή μου και γελάνε.

Θα συμφωνήσω! Μια χαρά είναι η αγγελία ας μη μιζεριάζουμε. Ας μη θυμηθώ “αγγελία” του πρόσφατου παρελθόντος που σήκωσε θύελλα αντιδράσεων… Η οποία ΔΕΝ είχε να κάνει με μουσική και τέχνες σε καμία περίπτωση! :slight_smile:

τι κακο εχει εδω μια παρεα ειμαστε.Ο αλλος πουλαει ζακετα.

Πουλάω σπαθί.

*μην σβήσει τα ποστ σαν spam ή οφ τοπικ… απλά να κινείται μπας και φύγουν τα ζωάκια

αν δεν βρεθει ενδιαφερομενος Αννα
δουλευω σε πετ σοπ και εχουμε φωτογραφιες με ζωα που χαριζουν κατοικοι
η που χαθηκαν
[δεν πουλαμε ζωα εμεις (μην παρεξηγηθει κανενας) μονο τροφες]
Αν θες να βαλω μια φωτογραφια μηπως τα θελει καποιος που να τα φροντιζει.

Καλα ρε παιδια ενταξει σιγα! Για καλο ειναι η αγγελια! Ουτε να κερδισει θελει η κοπελα ουτε τπτ!

Επανερχομαι και εξηγω:Αυτου του ειδους οι αγγελιες απαγορευονται πλεον απο τον νομο.Προστιμο 300 ευρω.Ειπα και ελαλησα και αμαρτια ουκ εχω.:slight_smile:

Με ποιο λογικη απαγορευονται και μαλιστα με 300 ευρω προστιμο. Κατα τα αλλα ωραια τα σκυλακια θα τσιμπαγα ενα αλλα η αυλη μας ειναι ηδη φουλ :wink: