Hypnotize

Πάντα ήμουν της άποψης ότι όταν κάτι είναι καλό, ξεχωριστό και αξιομνημόνευτο πρέπει να το παραδεχόμαστε και να το επικροτούμε.
Και στη συγκεκριμένη περίπτωση κάτι τέτοιο συμβαίνει κατ’εξακολούθηση.
Δεν μιλάω για το νέο album των SOAD (αφού δεν το έχω ακούσει ακόμα), αλλά για τη συγγραφική δινότητα του εν λόγω συντάκτη!
Πραγματικά συγχαρητήρια, έχεις έναν πολύ ωραίο,συγκροτημένο λόγο που ρέει και πέρα από τα “μουσικά κλισέ” σε ορολογίες και εκφράσεις.
Ίσως βέβαια να μην είναι μόνο ο γραπτός σου λόγος που μ’αρέσει τόσο, όσο οι απόψεις που εκφράζεις κατά καιρους (κοινωνικοπολιτικές).
Ειλικρινά, έχω εξεληχθεί σε θαυμαστή των κειμένων σου και οφείλω να σου το πώ όπως οφείλω να σου πω κι ένα μεγάλο μπράβο!
…όπως, βέβαια, οφείλω να σου πω ότι πλέον έχω (εντελώς προσωπικό το post, περισσότερο για pm πάει) απαιτήσεις από τα γραπτά σου!

Καλή συνέχεια και πάλι συγχαρητήρια!! =D>

Σπύρο σε ευχαριστώ πολύ για άλλη μια φορά. :oops: Τα σχόλιά σου με τιμούν και με κολακεύουν. :oops: Ελπίζω να μην νομίζει κανένας ότι είσαι “βαλτός” ή γνωστός μου και τα γράφεις αυτά. Ευχαριστώ και πάλι. =D>

Κι αυτό να το ξεκαθαρίσουμε για όσους “κακόβουλους” κυκλοφορούν εδωμέσα:
Τον Λουκιανό δεν τον γνωρίζω προσωπικά πέρα από ό,τι κουβέντες έχουμε ανταλλάξει στο forum!! :lol: :lol:

Πάντως και πάλι συγχρητήρια! =D>

Ναι καλά…το ίδιο άτομο είστε και μας δουλεύετε… 8)

Το κείμενο είναι τόσο ωραίο…ή μάλλον “αφοπλιστικό” που σε αποτρέπει από το να παραθέσεις τις όποιες αντιρήσεις έχεις για τις προφανείς “αιχμές” που περιέχει…Κουφάλα Λ90κιανέ… :evil:

Ένα προσωπικό ροκ μανιφέστο του Λουκιανού, με αφορμή μία τρομερή δισκάρα! Πράγματι, πολύ καλό κείμενο, θα συμφωνήσω με Cozy. Η συζήτηση για τα θέματα που θίγεις θέλει μπυρόνια και χρόνο, θα γίνει εν καιρώ…

(ρε ψηλέ, βρήκες τίποτα για τους ανιχνευτές? Δε βρίσκω τίποτα πανάθεμα τους…)

Μπορεί να γίνει και στο Texas τη Δευτέρα… :smiley:

(μάμησε τα…το βιβλίο αντιγράφω ουσιαστικά και σε 15’ αρχινάει και ο Θρύλιτς… :roll: )

Οε Οε Οε,Οε Οε Οε,Παρε ολα τα κειμενα κουφαλα λουκιανε 8)