Πωλείται μπάσσο ibanez sr500bm

Πωλείται το Ibanez SR500!

Το έχω δύο χρόνια…Είναι σε άριστη κατάσταση, με μόνη φθορά μία γρατζουνιά στο σώμα(από λάθος φίλου που ακούμπησε απρόσεκτα το μπάσσο πάνω σε μία καμπίνα), η οποία φυσικά δεν επηρεάζει καθόλου τον ήχο!Έχω τραβήξει και φωτογραφία ώστε να καταλάβει όποιος ενδιαφέρεται και που είναι και πως είναι!
(φωτογραφίες για όποιον ενδιαφέρεται με πμ)

Ο λόγος που το δίνω είναι αρχικά λόγο οικονομικής στενότητας και κατα δεύτερον το ότι μου έκαναν δώρο ένα άλλο μπάσσο το οποίο με βολεύει πολύ περισσότερο, με αποτέλεσμα να μην χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου το Ibanez!

Παρακάτω ένα link με τα χαρακτηριστικά του:
http://www.ibanez.co.jp/products/eb_page12.php?area_id=3&data_id=92&color=CL01&year=2012&cat_id=2&series_id=17

Για οποιαδήποτε απορία ή περισσότερες φωτογραφίες, επικοινωνήστε μαζί μου με πμ!

Αν κάποιος βρίσκεται Πάτρα, θα έχει την ευκαιρία να το δοκιμάσει κιολας!

Τιμή 360

Ευχαριστώ
Τάκης

Bump!

Bump!!

[B]Νέα τιμή 355ευρώ![/B]

Bump!!

Πωλείται το Ibanez SR500!

Το έχω δύο χρόνια…Είναι σε άριστη κατάσταση, με μόνη φθορά μία γρατζουνιά στο σώμα(από λάθος φίλου που ακούμπησε απρόσεκτα το μπάσσο πάνω σε μία καμπίνα), η οποία φυσικά δεν επηρεάζει καθόλου τον ήχο!Έχω τραβήξει και φωτογραφία ώστε να καταλάβει όποιος ενδιαφέρεται και που είναι και πως είναι!
Κατα τ’ άλλα είναι μια χαρά…Το μπράτσο του είναι όπως την πρώτη μέρα, τα τάστα σε άριστη κατάσταση, τα ηλεκτρικά του επίσης και γενικώς δεν έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα!

Γενικώς ξεφορτώνομαι εξοπλισμό και επίσης θέλω να δοκιμάσω κάτι με πιο παχύ μπράτσο από του Ibanez, το οποίο δεν κατάφερα να συνηθίσω!Πιο συγκεκριμένα αν υπάρχει κάποιος ενδιαφερόμενος, το ανταλλάσω(με συμλήρωμα χρημάτων όπου χρειαστεί είτε απ την πλευρά μου είτε από κάποιου ενδιαφερόμενου) με κάποιο από τα παρακάτω μπάσσα(κατά σειρά προτίμησης):

[B]G&L L-2000 Tribute
TOKAI JAZZ BASS
SQUIER JAZZ BASS VINTAGE MODIFIED 77
SQUIER JAZZ BASS VINTAGE MODIFIED
FENDER MODERN PLAYER JAZZ BASS[/B]

ή προτείνετε κάτι άλλο και βλέπουμε(σε 4χορδο πάντα)

Για αγορά στα [B]360[/B] ευρώ!

Παρακάτω ένα link με τα χαρακτηριστικά του:
http://www.ibanez.co.jp/products/eb_page12.php?ar ea_id=3&data_id=92&color=CL01&year=2012&cat_ id=2&series_id=17

Για οποιαδήποτε απορία ή φωτογραφίες, επικοινωνήστε μαζί μου με mail!

Αν κάποιος βρίσκεται Πάτρα, θα έχει την ευκαιρία να το δοκιμάσει κιολας!
Ευχαριστώ!