ICED EARTH 31-1-14 Αθηνα-Gagarin 1-2-14 Σαλονικα-Principal

απο βδομαδα θα παω να χτυπησω και εγω τικετακι…γαμω τα λεφτα μου γαμω!

27 euro για Iced Earth ενώ θα έρθουν και το καλοκαίρι;; Και μόνο τα πρώτα 500 τόσο;; Καλά δεν έπαιζε να πάω έτσι κι αλλιώς αλλά η τιμή είναι για τα μπάζα.

Δεν σε πιάνω αλλά οκ, άποψή σου.

27 είναι μια χαρά. 35 είχε το 2011. Άσε που τον Ιανουάριο θα έρθουν με νέο άλμπουμ ενώ το καλοκαίρι είναι σε φεστιβάλ. Στα φεστιβάλ η μαγεία χάνεται και δεν θα πρότεινα σε κάποιον να πάει.

32 είναι και μόνο μια χαρά δεν το λες …
αν τα 35 τότε ήταν υπερβολικά τώρα τα 32 είναι … μην πω …:? :? :?

Ειναι παρα πολλα, ειδικα σε μια τετοια περιοδο τα 32. Υπερβολικα πολλα.

Ανακοινώθηκαν τα support συγκροτήματα του Ευρωπαικού σκέλους της “Plagues Of Babylon Tour”.

[B]Warbringer[/B] και [B]Elm Street[/B].

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=26383

…γίνεται ακόμα καλύτερο:):!:

Δεν τα ξερω τα support, λενε τιποτα?

τα τσεκαρα πριν λιγο.νταξη καλα βαρανε.:metal::metal:

Από τη συναυλία του Σαββάτου στο Λονδίνο. Δεν ήταν άσχημοι και για 45 λεπτά που έπαιξαν το set list μου φάνηκε καλό. https://www.youtube.com/watch?v=J6OayUCGiOw

φανταζομαι παιζουν ακομα εισιτηρια, δεν νομιζω να τελειωσαν…

Ναι ρε συ, σιγα μην τελειωναν απο τωρα τα εισιτηρια… Ουτε εγω εχω παρει ακομα.

Εγώ θα το τσιμπήσω τον Δεκέμβριο όταν θα πληρωθώ το δώρο Χριστουγέννων. Κάτι μου λέει ότι ακόμα θα έχει 27άρια

ε καλα και εγω τον αλλο μηνα θα παω να το παρω,απλα ρωτησα ετσι για ενημερωση.

Περιμένουμε!!

…στις γιορτές θα πάρω που θα ανέβω πάνω…για Θεσσαλονίκη…ή θα μου πάρει κάποιος νωρίτερα από’κει, και θα μου τα δώσει τότε:):!:

μακαρι να παιξουν κανα burnt offerings

Μόνο μακάρι;;;
Στη support περιοδεία με VOLBEAT το σετλιστ είναι σαφώς πετσοκομμένο και λογικά έχουν συμπεριλάβει πιο εμπορικά τραγούδια. Άλλωστε παίζουν σε μεγάλα ακροατήρια και καλά κάνουν και εκμεταλλεύονται την ευκαιρία. Θέλω να πιστεύω ότι στη δική τους περιοδεία θα συμπεριλάβουν old school πράματα μαζί με τα καινούργια.

Ας πούμε …

Curse The Sky
Colors
Mystical End
Desert Rain
Burnt Offerings
Brainwashed (χαμός)
Blessed Are You (αντί για το χιλιοπαιγμένο Watching Over Me)

περιοδεία με volbeat?? που γινεται?

ακυρο ειδα!