Μichael schenker, herman rarebell, francis buccholz & doogie white

O Michael Schenker έκλεισε 2 συναυλίες στην Ελλάδα,με μία μπάντα που τολμάμε να πούμε ότι είναι το πιό ‘δυνατό’ line up που είχε περιοδεύσει ποτέ,φού θα έχει μαζί του,

στα drums,τον Herman’Ze german’Rarebell και στο μπάσο,τον Francis Buccholz!!!

Τραγουδιστής θα είναι ο Douggie White

Οι συναυλίες έχουν κλείσει για

20 Απριλίου στο Gagarin 205, Αθήνα

21 Απριλίου,στο Block 33, Θεσσαλονίκη

απο το scorpions.gr

αυτα ειναι!!

το line-up απλά δεν υπάρχει!!!

παιδια μπορει κανεις να μου πει γιατι δεν θα βγαλω ακρη,ο μιχαλης θα ειναι με αυτους μαζι και στο τουρ στην βορεια αμερικη???

XOΡΟΠΗΔΑΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ!!!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!

ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ!!!

Ιδανικο line-up…Αν ειμαι ακομα εδω, θα παρευρεθω φυσικα…

[B][U]Απο το official site:[/U][/B]

''Michael Schenkerwill be touring ?Temple Of Rock? with different line ups all around the world. He will feature each of the three singers from the brand new ?Temple Of Rock? album: Michael Voss, Robin McAuley and Doogie White. The ?Temple Of Rock World Tour? will start in the United States in February/March 2012 featuring Robin McAuley - Vocals, Elliott ?Dean? Rubinson - Bass, Wayne Findlay - Keyboards & Guitar, and Pete Holmes - Drums. At the end of March, Michael will be in Japan with Michael Voss - Vocals, Herman Rarebell - Drums, Elliott ?Dean? Rubinson - Bass, and Wayne Findlay - Keyboards & Guitar. In April/May the ?Temple Of Rock? line up will tour Europe featuring Doogie White - Vocals, Herman Rarebell - Drums, Francis Buchholz - Bass and Wayne Findlay - Keyboards & Guitar. Michael is planning to eventually take each line up to all continents. Don?t miss the new album ?Temple Of Rock.?

[B][U]Edit:[/U][/B] Και με FURY UK support στην Ευρωπη (εκτος Αγγλιας)…Γινεται ολο και καλυτερο…:D:D

το καλοκαίρι ήταν βαρετός πάντως παρόλο που στη σκηνή ανέβηκε επίσης με “ονόματα” όπως Pete Way, Jeff Scott Soto, Rudolf Schenker, Herman Rarebell

Εγώ μια φορά που τον είχα δει ήταν φοβερός πάντως

Ε ρε γλέντια, αυτά είναι νέα
Δεν το συζητάω καν…

μεσα.μαλλον θα εχει και καλο εισητηριο.

Τον ειχα δει Θεσσαλονικη το 2005 αν δεν κανω λαθος και ηταν πραγματικα φοβερος.Αν βολεψει το ψηνω πραγματικα να ανεβω!!!

Θα πήγαινα να δώ τον Michael Schenker με όποια σύνθεση και αν ερχόταν.

Cronos(Venom-μπάσο/δεύτερα φωνητικά),Tarja Κουρούνεν (Nightwish-φωνητικά),Mike Sus(Possessed-ντραμς).
Θα πήγαινες να δεις αυτό το πράμα?:stuck_out_tongue:

[SPOILER]Σοβαρά μόνο τον Sus εκτιμώ από αυτούς.[/SPOILER]<

Είναι πολύ μεγάλος κιθαρίστας γαμώ,άκουγα τα UFO πρόσφατα και δεν γίνεται να πιστέψεις μέσα σε λίγα χρόνια τι δουλειά έκανε,πόσο συναίσθημα έβαζε στα solos του,από άλλο πλανήτη.Tα ίδια ισχύουν και για τα πρώτα MSG(που έχω ακούσει).Μακάρι να μην είχε τα προβλήματα με το αλκοόλ όλα αυτά τα χρόνια και να είχε μια πιο σταθερή πορεία.

Χαχα! :lol:
Εγώ μάλλον μόνο τον Κρόνο γιατί η μπάντα του ήταν τουλάχιστον πρωτότυπη όταν βγήκε!

Αλλά δεν νομίζω ο Schenker να ήθελε να παίξει με αυτούς!

Πράγματι τεράστιος κιθαρίστας, επιδραστικός, τον έφαγαν οι κακές συνήθειες…

το σκεφτομαι σοβαρα να παω με καλο εισιτηριο…
30 ευρω για θεσ… να περιμενουμε ακριβοτερο για αθηνα ε?:?

Υπαρχει επισημη ανακοινωση;

Υπάρχει το event στο fb από τον διοργανωτή http://www.facebook.com/events/317849528250787/

Αν πραγματι το εισιτηριο εχει 30 ευρω τοτε 30 να ειναι οι ωρες τους.Δεν εχουν παρει πρεφα μαλλον ουτε σε τι κατασταση βρισκεται η Ελλαδα ουτε και τον ανταγωνισμο με τοσες συναυλιες που καθε μερα ανακοινωνονται.

30 ευρω οντως ειναι πολλα γιαυτο το live οταν βλεπεις megadeth με τα ιδια ακριβως λεφτα