Μichael schenker, herman rarebell, francis buccholz & doogie white

τωρα στην Αμερικη παιζουν αυτα[SPOILER]
1. Into the Arena
2.Armed and Ready
3.Love Drive
4. Another Piece Of Meat
5.Lover’s Sinfony
6.Save Yourself
7.Let Sleeping Dogs Lie
8.Rock My Nights Away
9.Shoot Shoot
10.Love to Love
11.Too Hot To Handle
12.Let It Roll
13.Natural Thing
14.Lights Out
15. On and On
16. Rock Bottom
17.Attack of the Mad Axeman
18.Doctor Doctor

[/SPOILER] ενταξη καλη φαση νομιζω.

Καλά δεν χάνεται η συναυλία

πολυ καλο σετλιστ…

Όντως το set list είναι πολύ καλό. Μου φαίνετε όμως κομματάκι ακριβό το live.

ωραιο set list…

δες παιζουν το nightmares???

Νομίζω δε το παίζει γενικά ο Μιχαλάκης και δε μπορώ να καταλαβω γιατί!

Ναι δεν το παίζει. Ψάχνω να το βρω στο ίντερνετ live και είναι σχεδόν αδύνατο

γενικα δε νομιζω να το εχουν παιξει ποτε live,αυτο και το anytime.νομιζω μια φορα μονο σε ακουστικη εκτελεση.μετα την αμερικη πανε ιαπωνια και μετα ευρωπη.εμεις ειμαστε η πρωτη χωρα που παιζουν.οποτε αν και στη ιαπωνια παιξουν τα ιδια.μαλλον και εδω τα ιδια θα ακουσουμε.εκτος και αν εχουμε καμια εκπληξη.

Παρόλο που δεν είμαι και πολύ της μπαλάντας, ο μιχαλάκης γράφει κορυφαίες για το είδος.

Το setlist που βλέπω δίνει έμφαση σε πιο hard rock και συναυλιακά κομμάτια.

http://www.youtube.com/watch?v=ZpGPboWG-3U TOKYO 1997

http://www.youtube.com/watch?v=fUDX4-lk74s&feature=related UNPLUGGED LIVE

αυτα εχω δει και γω.ειδικα στο δευτερο ανατριχιαζεις.epic.

πωπω τελειως καγκουρες ειμαστε με τα ελληνικα κομεντς…ευτυχως δεν ξερουν οι αλλοι ελληνικα να βλεπουν τι καγκουρες ειμαστε.

re file o ΜcAurey τι φωναρα ειναι…

http://legacy.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=171036&utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

έχω μπερδευτεί λίγο. θα έρθει ο white ή ο mc auley?

Michael Schenker will be touring ?Temple Of Rock? with different line ups all around the world. He will feature each of the three singers from the brand new ?Temple Of Rock? album: Michael Voss, Robin McAuley and Doogie White. The ?Temple Of Rock World Tour? will start in the United States in February/March 2012 featuring Robin McAuley - Vocals, Elliott ?Dean? Rubinson - Bass, Wayne Findlay - Keyboards & Guitar, and Pete Holmes - Drums. At the end of March, Michael will be in Japan with Michael Voss - Vocals, Herman Rarebell - Drums, Elliott ?Dean? Rubinson - Bass, and Wayne Findlay - Keyboards & Guitar. [B]In April/May the ?Temple Of Rock? line up will tour Europe featuring Doogie White - Vocals, Herman Rarebell - Drums, Francis Buchholz - Bass and Wayne Findlay - Keyboards & Guitar.[/B] Michael is planning to eventually take each line up to all continents. Don?t miss the new album ?Temple Of Rock.?

Από το επίσημο σαιτ του Schenker.

Αλλος τραγουδιστής στις ΗΠΑ άλλος στην Ευρώπη και άλλος στην Ιαπωνία… :lol:

εμ, Μιχαλακης είναι αυτός, αν είχε νιονιό θα είχε κάνει τεράστια καριέρα…
σε κάθε περίπτωση θα είμαι εκεί…

Λοιπον παιδια την παρακολουθησα την συναυλια τους εδω στο τοροντο στις αρχες του μηνα κανα 2 βδομαδες πριν και ξεχασα να σας τα πω,λοιπον το σετλιστ ακριβως το ιδιο μονο που εδω εχωσε και ενα coast to coast και μου φυγανε εμενα τα μυαλα να ουμε…επαιξε σε εναν χωρο που να παιρνει 250-350 ατομα περιπου οπως το κοβω,ητανε σολντ ουταρισμενο βεβαια και καμια 50αρια απο εξω να ψαχνουνε εισητηρια διατεθημενοι να πληρωσουνε ΠΟΛΛΑ-η χαρα των μαυραγοριτων το λαηβ…λοιπον ο μιχαλης εχει αλλαξει υπερβολικα απο το 2009 σε εμφανιση εχει χασει κανα 20 κιλα περιπου…σαν πρεζακι ειναι…λεγανε οτι ειναι καθαρος αλλα δεν το πιστευω οταν του μιλουσα φαινοτανε να ταξιδευει σε αλλους κοσμους τελειως.πολυ καλος κιθαριστας φυσικα δεν το συζηταω καν,με τον Robin Mcauley να σπερνει επισης…αν μπορουσα θα πηγαινα να τον ξαναδω ανετα!ειδικα θεσσαλονικη μπλοκ 33 οτι πρεπει ειναι!σαν χαρακτηρας απο τους πιο ιδιοτροπους καλλιτεχνεσ που εχω γνωρισει,για να μην πω περιεργους!

paul μας εφτιαξες με το report…!
Θα τιμήσουμε…

χαμος θα γινει!
θα τιμησουμε μιχαλακι για ακομα μια φορα! :smiley:

ενταξη εχει περασει πολλα στη προσωπικη του ζωη.οικογενιακα προβληματα.αλκοολ,ναρκωτικα.τελευταια φορα που επαιξε αθηνα.το 04 νομιζω στο gagarin.ητανε ‘‘κομματια’’.οπως και να εχει εγω τον γουσταρω,στηριζω,και θα τον ακουμε για παντα.ενταξη τωρα με το tour και τον δισκο εχει ερθει στα ισια του.hail michael.\m/\m/