I'd rather be louki, than good

:lol: :lol:
έξυπνη απάντηση!ΗΙΜ ρεεεεε!:smiley:

Ε, λοιπον αν συνεχισεις να μιλας ασχημα για τον Θρυλο δεν θα τα παμε καλα, να το ξερεις…

αν ησουν λιγο πιο χιππης θα ηταν ολα τελεια!:stuck_out_tongue: :lol:
συνεχησε να γραφεις αλλα κ να διαγραφης μαν!:wink:

Ρε συ… Χίππης είμαι στην συμπεριφορά, αλλά όχι στο ντύσιμο ! Ρώτα τους cozykarvouδες και θα μάθεις την αλήθεια !

Αλλωστε τα λουλουδατα πανωφορια δεν κανουν τον χιππη!!!

κρισπ νομίζω σε αγαπώ πλέον. τα βρήκαμε. κ επειδή είμαι κ χίπης - >:hippy: :hippy:

[QUOTE=montecristo;207987Οι περισσότεροι δεν με συμπαθούν γιατί τους τρώγω τα ποστ και στα μύτιν κανείς δεν μου μιλάει. Μιλάνε μόνο στον τρυφερόκάρβου και στον φάρο με τα κόκκινα μάγουλα.[/QUOTE]

Ορίστε ο γκαντεμόσαυρος!!!:lol: :lol: :lol:

Cozy, είσαι ο επόμενος!!!:lol: :lol: :lol:

σαν σήμερα γεννήθηκε ο Θεός των Θεών Groucho Marx, το 1890 !

Και αυτός ζυγός - σαν κ εμένα ! Πολύ γουστάρω !

καλά έκανες και κλείδωσες το τόπικ με το Πάσχα. Η ισχύς των mods είναι τέτοια που αν οργιστούν δεν υπάρχει ούτε Πάσχα!!! :stuck_out_tongue:

Παρατήρηση προς χρήστες. Πολλοί γκρινιάζετε για το σπαμ και στα μη σημαντικά-μουσικά θέματα, όπου συνήθως είμαστε ελαστικοί και τα αφήνουμε. Όταν όμως βλέπετε την κατάσταση να ξεφεύγει και να υπάρχουν διαδοχικά άκυρα ποστς, κράξτε όσους τα κάνουν. Δεν είναι κακό. Συμμετέχετε και εσείς στη διαδικασία ελέγχου το φόρουμ. Το λέω, για να πω ευχαριστώ στον ChrisP που έθεσε τέλος στο σπαμάρισμα στα αθλητικά με τις παροιμίες (?). Το ποστάρω στο τόπικ του Λουκ για να φέρω αντι-Ολυμπιακούς και αντι-ΑΕΚτζήδες πιο κοντά :stuck_out_tongue:

πες και για τον rudolf που προστατεύει με δαγκάνες και κεντρί το topic των σκορπιών α

πες και στον ρουντι οτι ειμαστε στο ετος 2007 και οτι εχουν βγει πολλες αξιολογες μπαντες απο το 1978 (που βρισκεται) και μετα :lol: :lol: :lol: :lol:

72,πφ:-s

Συγχαρητήρια και στον rudolf που προστατεύει το τόπικ για τους Scorpions από τις 2321 σελίδες που λένε λιγότερα πράγματα και από ένα δίωρο μονόλογο του παράγοντα του Εδεσσαϊκού!!!

(Τέρμα με τα μπράβο… μη πάρουν τα μυαλά σας αέρα :stuck_out_tongue: )

Ξεχασες τον Ραουλ Μπραβο :-s :-s

Αχ, σε έχω κατασυμπαθήσει εκ του μακρώθεν…Κάλεσε εμένα στο επόμενο μύτινγκ και θα μιλάω μόνο σ’ ΕΣΕΝΑ :oops:

Έχω την εντύπωση ότι γιορτάζει σήμερα…δεν είμαι σίγουρη όμως…

Ωπ, τώρα το είδα αυτό!!8O Κάτσε κ άκου κάνα σωστό doom να στρώσεις (κρυφέ doom/ stonerά) κ λίγα με το μαλλί μου…:stuck_out_tongue:

Ωραίο αβαταρ μαντάμ. :wink:

Nαι ναι,γιορτάζει!Χρόνια πολλά λουκ!να χαίρεσαι τη γιορτή σου!

Χρόνια πολλά ρε Λουκ