I'd rather be louki, than good

Hello to all

Είμαι ο μοντεκρίστο, ένας πόντικας του φόρουμ. Είμαι παλέουρας και “έχω ζήσει πολλά, δεν με ξέρεις καλά, κανείς δεν με ξέρει”… Οι περισσότεροι δεν με συμπαθούν γιατί τους τρώγω τα ποστ και στα μύτιν κανείς δεν μου μιλάει. Μιλάνε μόνο στον τρυφερόκάρβου και στον φάρο με τα κόκκινα μάγουλα. εγώ όμως παραμένω ένας ταπεινός συντάκτης, με κάποιες ευφυείς στιγμές και πολλές, πάμπολλες γραφικές…

Ακούω πολλά κ διάφορα : Stool, Metallicats, D. Mustaine Co., Opeth, Porcupine Tree, Muse, Peppers, Θ. Παπακωνσταντίνου, Katatonia, In Flames, jazz. αυτά και άλλα πολλά. ότι μου αρέσει βασικά.

Ο λόγος που ανοίγω αυτό το θρεντ είναι για το καλό του παιδιού μου, του backstage pass. Το pass είναι μια στήλη που γράφω εξυπνάδες. Αν θέλετε να μου δώσετε ιδέα/θέμα για το επόμενο pass μπορείτε να το κάνετε εδώ.

επίσης μου αρέσει :

Α. ο κινηματογράφος (βρείτε την παράφραση στον τίτλο κ κερδίστε ένα μισοφαγωμένο ποστ - δεν είναι πάντως κ τόσο δύσκολο) και τα λογοπαίγνια

Β. οι αδερφοί Marx >> monty who

C. O Αρκάς κ ο Woody Allen (πολύ όμως, πάρα πολύ)

D. Nα προστατεύω τα κορίτσια του φόρουμ

Ε. Να βασανίζω τον κόζυ

Ζ. Να βρίζω τον Κάρβου κ τον Ολυμπιακό

και γενικότερα κάποια άλλα πράγματα που τώρα μου διαφεύγουν.

Αν είστε οπαδοί/φίλοι/hate club ποστάρετε εδώ.

Επίσης : επειδή σίγουρα θα προκύψει κάποια στιγμή στο μέλλον θέμα με moderation μπορείτε να με πείτε φασίστα σε αυτό ακριβώς το τόπικ. Δεν είναι δικό μου. Είναι για όλους εσάς.

ΥΓ: Ναι ζήλεψα τον κάρβου κ τον ρουδόλφο. Βασικά επειδή εκείνοι παίρνουν όλα τα κορίτσια
ΥΓ2 : Δεν μου αρέσουν οι him/evanescence. Απλά οι άλλοι ξέρουν κάποια σκοτεινά μυστικά μου κ με υποχρεώνουν να γράφω για αυτούς.

Πιστευω οτι ενα καλο θεμα θα ηταν οι ελληνικες underground μπαντες και το χαλι που επικρατει γυρω απο αυτες.(οχι με βαση τη μουσικη τους αλλα με βαση τη νοοτροπια τους και το ροκσταριλικι που πουλανε)

Οι μοντς ειναι ψωναρες του κερατα ομως…

Κοζη σειρα σου…

:stuck_out_tongue:

καλλιτέχνη προχώρα.
στο δικό σου topic θα αναφέρω την ιδέα για δημιουργία myspace του rocking,ώστε να το μάθουν ακόμα περισσότεροι…

γραφεις και στο cine.gr ε?

:-- :-- :-- :-# :-# :-#

για κατσε να δεις, για ποια ταινια που μ’αρεσε εγραψες κακα σχολια …
:lol:

Εγώ δεν γράφω ποτέ κακά σχόλια… Μόνο την ΑΛΗΘΕΙΑ…:lol: :lol: :lol:

ΥΓ: Εϊσαι μεγάλος φανμπόιζ μου εσύ πάντως ! :lol: :lol:

[FONT=“Palatino Linotype”][SIZE=“2”]…ένα αφιέρωμα για τους 2 πόλους ???[/SIZE][/FONT]

Θα κάνω ρε άτριχε. Θα κάνω. Κ ένα αφιέρωμα για τα bodyline επίσης και τους ανθρώπους που είναι 20 κιλά παιδί κ 20 κιλά μαλλί

Ένα άρθρο για τους emo:p

(Φυσικά μέσα στο άρθρο να υπάρχουν συνεντεύξεις από τους δύο καταζητούμενους true emo karvou και manos 87 και φυσικά ο αντίλογος από τον διάσημο emo slayer kostis 013…:stuck_out_tongue: )

καλή ιδέα ξ9

Welcome :-s

Metal Hammer style:lol:

οντως δεν εχεις βαλει πουθενα κακο βαθμο, δεν σου χουν μαθει οτι πανω απο 5 βαζουν μονο στα αριστουργηματα? αν δεν θαψεις σωστος κριτικος δεν γινεσε :lol:

ε αφου εγραψες και για τον morricone…

Η Άρσεναλ ταΐζει γκολ τη Σεβίλλη… Μακράν η καλύτερη ομάδα της Ευρώπης η Σεβίλλη. Μόνο ο Τσιρίλο της έλειπε! :stuck_out_tongue:

Ο Λουκιανός παιδιά, επειδή τον ξέρω πάρα πολλά χρόνια, θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι είναι ένα πολύ συμπαθητικό παιδί. Μη βλέπετε που είναι αμπαλοάμπαλος, δίχως γούστο στη μουσική, με αντιΟλυμπιακά αισθήματα, δυσφημεί τους φίλους του (δίνω πάσες ρε… :oops:), ασέβεια στους μεγαλύτερους (π.χ. τα συγκροτήματα πριν τα 90ς), προφίλ που θυμίζει κινεζικό σημαίακι, που την λέει σε όλους δίχως να κωλώνει και τους κάνει να νιώθουν άσχημα (διαβάζω ρε συ… επειδή είμαι συνέχεια στο φόρουμ το λες? :oops:), που υποστηρίζει μέχρι και τα πατατάκια που διαφημίζει ο Ροναλντίνιο, που έχει φάει τόσα πολλά ποστς στη ζωή του που αναρωτιέσαι πόση σόδα πρέπει να έχει πιει αυτός ο άνθρωπος και που έχει καταστρέψει το δισκογραφικό come back σε όλα τα μεγάλα συγκροτήματα, αυξάνοντας κατά δεκάδες τους αριθμούς των εξοργισμένων χρηστών στο φόρουμ.

Κατά τα άλλα είναι παιδί μάλαμα…

keep on rocking!! :respect:

[-X [-X
Άλλα όμως λες στις κριτικές λούκυ!με απογοητεύεις!:frowning:

Montecristo=O πολέμιος των HIM…Ευγε ρε Λουκ…

Γιατί δεν γράφεις τίποτα για τη σχέση της μουσικής με άλλες τέχνες(π.χ. ζωγραφική,θέατρο,κινηματογράφος,σκίτσο,κτλ).Εμένα ειδικά μου φαίνεται ενδιαφέρον θέμα.

Βασικά στο σάιτ έχουμε βάλει μια ειδική επιλογή κ όταν μπαίνεις εσύ διαβάζεις διαφορετικά άρθρα από αυτά που διαβάζουν οι υπόλοιποι.

Ναι μεν υποχρεώνομαι να γράφω διπλά πράγματα για τους χιμούληδες, αλλά αξίζει τον κόπο…:wink: