If jimi

αν ο hendrix ηταν πολυ μελετημενος σε οτι επαιζε θα ηταν ο Frak Marino
αν ο Hendrix ηταν κλασσικος κι8αριστας θα ηταν ο Uli Jon Roth
αν ο Hendrix ηταν Blues ΚΙθαριστας θα ηταν O stevie Ray Vaughan
αν ο Hendrix ηταν ντυμενος στα μαυρα k εσπαγε καμερες θα ηταν ο Blackmore
αν ο Hendrix επαιζε με Telecaster θα ηταν ο Roy Buchanan
αν ο Hendrix ηταν βλακας χαζοpopas θα ηταν ο Lenny Kravitz.

εσεις τι λετε?

__Xαχαχα! πολύ καλά! Στο τελευταίο μόνο, έχω να πω ότι ο Lenny, μάλλον άργησε να μάθει κιθάρα και πως αν και έχει ΠΟΛΥ ταλέντο, δεν θα μπορούσε αποτελέσει διάδοχο του Jimi, όσο κι αν το ήθελε…

Υ.Γ. Αν ο Jimi H. έπαιζε με δοξάρι, θα ήταν ο άλλο Jimi, o Page! :lol:

Aν ο Jimi πούλαγε πορτοκάλια, θα ήταν ο frontman των Nirvana

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: :lol: :lol:
Γενικως αν ζουσε θα μασταν σε αλλο σταδιο τωρα…

αυτή η μανία σου με τα οπωροκηπευτικά δεν έχει προηγούμενο… προσεχε ο november παραμονεύει…

αυτή η μανία σου με τα οπωροκηπευτικά δεν έχει προηγούμενο… προσεχε ο november παραμονεύει…[/quote]

Γλυκειά μου δεν έχω πρόβλημα με το Νοέμβρη. Άλλος μήνας με χαλάει…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

mhn to girisume ki’afto to topic stous Nirvana, tespa an o Jimi den htan Hendrix tha itan megalo krima.

Αν ο Jimi Hendrix δεν είχε γεννηθεί, η μουσική θα ήταν διαφορετική και ο όρος experience θα είχε άλλο νόημα…

αυτή η μανία σου με τα οπωροκηπευτικά δεν έχει προηγούμενο… προσεχε ο november παραμονεύει…[/quote]

Γλυκειά μου δεν έχω πρόβλημα με το Νοέμβρη. Άλλος μήνας με χαλάει…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Κι όμως: έχει κάτι βροχές… :slight_smile:

αν ο χεντριξ ηταν ελληνας θα ηταν ο σπαθας

+1:bow2:

Και γαμω τα θεματακια…Αν ο Ηendrix ηταν ελληνας,ειχε φαλακριτσα ala ραστυ ο κλοουν και επαιζε epic θα ηταν ο Δημητρης Κατης των Εξοριστων.:roll: :stuck_out_tongue:

Αν ο Hendrix εκανε χιπικο ερωτα θα ηταν ο Bluezlick

Mα ποιος σου ειπε οτι ο Τζιμι δεν εκανε χιππικο ερωτα?
Εκτος αμα εννοεις οτι ο Blueslick ειναι ο Τζιμι…:-k

ή ο Χιωτης:p

Τον οποιο πλακα πλακα θαυμαζε ο Χεντριξ…

σωστοοοο… δεν το χα σκεφτει ετσι…

Πραγματι led-zep. γι αυτο τον αναφερουμε κιολας

ναι, εγω περιμενω απο στιγμη σε στιγμη το DVD:Hendrix and Xiwths jamming sessios:the lost tapes…:lol:

Μπορει να κανω και λαθος αλλα εχω την εντυπωση πως ο Eric Clapton ειναι αυτος που ανεφερε τον Χιωτη και οχι ο Hendrix,anyway δεν ειμαι σιγουρος οποτε…:-k :-#

x8es vgike