Χρονια σου πολλά Κώστα/Κωνσταντίνα/Ελένη/Ifrit

Λοιπόν αύριο 2 από τα καλύτερα παιδιά εδώ μέσα έχουν την γιορτή τους ( tolkki ) και τα γενέθλια τους ( ifrit )!!
Ποιο τραγούδι λοιπόν πιστεύετε ότι θα ταίριαζε στον καθένα για να τους αφιερώσουμε για χρόνια πολλά ???

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Στον φίλο και στρατευμένο νιάτο tolkki αφιερώνω το “Απολύομαι”.
Στον μαθητή ifrit αφιερώνω το “Vicarious”.

:roll:

Στον ιφριτ κατι απο τουλ:p

ναι , αλλα ποιο ??αυτό έχει σημασία :slight_smile:

Στον ιφριτ το Sober!! :stuck_out_tongue:

Στον ιφριτουλη θα αφιερωνα το '‘dusk is like a dagger’'απο frozen autumn ,που του αρεσει πολυ…Και στον tolkki ,το ''πρωτη φορα γιορταζω(εχει αλλαξει η ζωη μου)"!!!δεν θυμαμαι ποιος το λεει!!:slight_smile:

Νοτης rules…:tomato:

Στον Toλκι Stratovarius-Against the wind και στον Ιφριτ A perfect circle-The noose

Στον ίφριτ το Eulogy για να γουστέρνει να ουμ, στον τόλκι το raining blood, γιατί είναι ο Kerry King.

Εχμ…

Ίφριτ: http://www.youtube.com/watch?v=FzBfp0add98

Tolkki: http://www.youtube.com/watch?v=CjhNWAo6DN8

Χρόνια Πολλά!!! :smiley:

:trumpet:

στον τολκκι το eagleheart - stratovarius
μαζι με ευχες για καλη θητεια, χρονια πολλα κλπ κλπ :!:

ε στον ιφριτ ενα ειναι το τραγουδι που θα γουσταρα να του αφιερωσω. Ξερω οτι το λατρευει:)


θυμασαι ρε χαμενο?:stuck_out_tongue:
χρονια πολλα και σε σενα, με προγκρεσιβ, ευτυχια και μουσακα.:smiley:

Στον Tolkki αφιερώνω: http://www.youtube.com/watch?v=kkzr0pDvGO8

Στο μικρό ifrit που είναι και γούτσου γούτσου: http://www.youtube.com/watch?v=Mvae5Lt0smI

Επίσης χρόνια πολλά και σε Cozy, Lena_MDM, Kosti013, Rychehead και σε όποιον άλλον γιορτάζει και δε μου έρχεται τώρα

Tolkki:

Ifrit:

:dance: :dance: :dance:
Και ουτε μια ευχη απο μενα.:stuck_out_tongue:

¶ντε, καθαρή τη βγάλατε! :lol:

child in time από rudolf!

στον tolkki ολα απο linkin park!:lol: :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Επειδη δεν ειμαι καλη σ’ αυτα ελπιζω ν’ αρκεστουν στις ευχες μου :stuck_out_tongue:
Χρονια πολλα και καλα! Ο,τι επιθυμειτε (εορταζοντες και γενεθλιαζοντες)!!

Xρόνια πολλά και καλά στον πιο καλό μαθητή, στο καμάρι της Κυψέλης, στον μέγα φριφρί! Εϊθε ο Keenan να σε φωτίζει!

Να χαίρονται τα ονόματα του και να ευτυχούν στις ζωές τους ο στρατευμένος tolkki (πήξιμο πέφτει, ε? :p), η γλυκύτατη LenaMDM (καλά θα πας, don’t worry :wink:), o ροδομάγουλος Cozy (του χρόνου tremble!) και ο επαϊων της ελληνικής γλώσσης kostis013 (μόλις τελειώσετε πανελλήνιες με το Jannis αναμένουμε μητινγκ). :slight_smile: :slight_smile:

Επίσης πολλές ευχές και στην eleni, στον cynic και όποιον άλλον ξεχνάω. Ένα μυαλό είναι αυτό, sorry! :oops:

Τον χοκαμ ξεχασες ρε απαραδεκτε.

Χρονια πολλα σε ολους!Τολκαρε καλος πολιτης,φριφρικο οτι επιθυμεις ρε κωλοπαιδι,λενα σου ευχομαι να πουλησεις κανα μολυβι,κοζυ εισαι ο πιο αγαπουλης μοντ του κοσμου,αν ξεχασα καποιον θα κανω εντιτ,χρονια πολλα γενικα σε ολους.
Ε,επειδη ειστε πολλοι,θελετε να με κερασετε ενα εισιτηριο λινκιν παρκ να ερθω Αθηνα να σας τα πω κι απο κοντα?Θελετε.

Χρόνια πολλά και καλά κι ευτυχισμένα σε όλες και όλους που γιορτάζουν σήμερα, που απ’ ό,τι βλέπω είναι πάρα πολλοί! :smiley: Να είστε καλά όλοι και όλα να σας πηγαίνουν καλά και όμορφα! 8) 8) :wink:

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα σε ΟΛΟΥΣ τους εορτάζοντες…πάντα υγεία παίδες , ότι επιθυμείτε.
ας αλλάξει ο τίτλος του thread…

[SPOILER]δεν ξέρω ακριβώς τα μουσικά γούστα όλων ,αλλά ας πω …

στον Ifrit : H , γιατί είναι το αγαπημένο μου:p

στον Tolkki : οι γνώσεις μου στο power είναι ελάχιστες , πάρε ένα Mirror Mirror και σώπα:p …καλός πολίτης κιόλας…

στον Cozy : Man On The Silver Mountain (για τον ίδιο ακριβώς λόγο με τον Ifrit:p )

στον Κωστή : καλή συνέχεια με πανελλαδικές , σκότωσε τα emo…αυτό…METALLICAAAAAA

στον cynic ας πούμε κάτι από το ομώνυμο συγκρότημα που δεν έχω ασχοληθεί…

lena_mdm υποθέτω γουστάρεις Guns …Ain’t It Fun??? (πάλι το αγαπημένο μου:lol: )

hokam …it’s a far cry from the world we thought we’d inherit …
σόρυ αν ξέχασα κάποιον για αφιέρωση…editκαι φυσικά στον αδερφό μου τα καλύτερα…:stuck_out_tongue: [/SPOILER]