Χρονια σου πολλά Κώστα/Κωνσταντίνα/Ελένη/Ifrit

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και ιδιαίτερα στους κ. Cozy και Hokam!

:drunk:

διακρισεις?? [-X

χρονια πολλα σε ολα τα παιδια που γιορταζουν σημερα…!!!

Thanks ρε Billy!!! :smiley:

Ε, έτσι είναι ανάμεσα σε εμάς τους “πάλιουρες” :stuck_out_tongue: 8)

Θενκς γκαιζ και γκαιζες.Να’στε καλα.Να ευχηθω κι εγω σε οσους γιορταζουν,γενεθλιαζουν χρονια καλα και οτι επιθυμουν

ΦΥΓΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Να πω και γω με τη σειρά μου τα χρόνια πολλά σε όλους που γιορτάζουν και ιδιαίτερα στον τόλκι, ο οποίος είναι ο μόνος εορτάζων που έχω γνωρίσει από κοντά. :stuck_out_tongue:
Επίσης χρόνια πολλά στο ιφρίτι, τα οποία του τα έχω πει ήδη, αλλά δε μπυράζει… :smiley:

8ενκς παιδες!

Ευχαριστω παιδια…

Χρονια πολλα και σε όλους τους άλλους Κωστηδες/Ντίνες/Ελενες…

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες!
Με τη σειρα μου να ευχηθω χρόνια πολλά σε όλους τους Κωστηδες, Κων/νες, Ελενες κτλ -που πραγματι αντπροσωπευουν μεγαλο και εκλεκτο πληθυσμο του φορουμ! Και βεβαια χρονια πολλά και να τα 1000σει στο οριτζιναλ Ιφριτ για τα γενεθλια του! :slight_smile:

Χρονιά πολλά σε Cozy,Hokam και όλους του άλλους εορτάζοντες!!!

Χρονα πολλα σε ολους, ο,τι επιθυμειτε :smiley:

Eυχαριστω πολυ ολους και τον καθενα σας ξεχωριστα για τις ευχες παιδες!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: !

Πω ρε σεις, πολλοι είστε!! Καλή φάση, μία τεκίλα να κέρναγε ο καθένας σας θα γινόμουν πολύ ωραίος μονομιάς. Αυτά είναι. Του χρόνου να το κανονισουμε έτσι. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χρόνια πολλά σε όλους / όλες σας. Φιλιά.

Κίτρινα και άσπρα φορεβαααααααααααα

[CENTER]

[/CENTER]

Χρόνια πολλά ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! (ε, καλά, υπερβάλλω).

Κόζυ, Χόκαμ, Ιφριτ και Τόλκη, τα καλύτερα πάντα παίδες, και πάντα με υγεία! Και ό,τι καλύτερο και σε όλους και όλες που γιορτάζουν.

Α, και στις Ελένες φυσικά!! Λένα, να είσαι πάντα έτσι γλυκιά όπως είσαι τώρα! Cheers! Και αν κάποιον ξέχασα σόρρυ (αλλά βαριέμαι να ανατρέξω στις προηγούμενες σελίδες του θρεντ, χοχο!) ;p

Στον ifrit (που έχει γενέθλια…) αφιερώνω το

Στον tolkki αφιερώνω το

και το

http://www.youtube.com/watch?v=WO433MPFsMk.

Χρόνια πολλά και καλά επίσης σε όσους γιορτάζουν.

Cozy,Ryche,Hlektra,Lena και ό,τι ξεχνάω καθότι χαζούλης

ξέχασα όκαμ.

χρόνια πολλά και σε σένα αγαπητέ!

Χρονια πολλα σε εορταζοντες / ζουσες με πολυ υγεια, ευτυχια, λεφτα και χεβυ μεταλ. Να χαιρεστε οσους / οτι αγαπατε.:slight_smile:

Χρονια πολλά και καλά you guys:-)

Ευχαριστώ πολύ όλους!
Και για τις αφιερώσεις :slight_smile:

Xρόνια πολλά και καλά σε όλους τους εορτάζοντες!!!:slight_smile:

ξεχάσαμε την τούρτα του ιφριτς


επίσης,το δώρο θα σου αρέσει πολύ.πολύ μπροστά