Ignite

Κι ευρώπη κάνουν κάποια live σε με μεγάλα καλοκαιρινά φεστιβάλ φέτος.

Επίσης μας έχουν επισκεφθεί και στο παρελθόν οπότε δεν θεωρώ ότι είναι απίθανο να ξανάρθουν.

Αυτό που κατάλαβα ότι λέει ο outlaw είναι ότι αποκλείεται να σκάσουν φέτος το καλοκαίρι συγκεκριμένα.

Βεβαια σίγουρα οι εμφανίσεις τους θα είναι πιο αραίες πλέον…

Πρέπει όμως να σκάσουν κάποια στιγμή ε.:!:

Mπάνταρα ρε γαμώτο. Όταν ακούς ένα δίσκο τους θες να κάνεις bump

Τσεκαρετε κι αυτο(απο Eastpak Resistance tour με το πακετο-κολαση Madball,Ignite,Death By Stereo Sworn Enemy,Length Of Time,Backfire,Knuckledust)

είχαν ερθει και ειχε 30 ατομα…ξεεεεερουν οι ελληνες απο hardcore :stuck_out_tongue:

Ομορφιές!

Ναι ναι να ξανασκάσουν ήθελα να πω

30 άτομα?

Δεν βλέπω να ξαναερχονται :stuck_out_tongue:

όποιος ενδιαφέρεται για το τί έχει απογίνει η μπάντα, ας ρίξει μία ματιά στη συνέντευξη του σαιτ! Μας τα χάλασαν λίγο όταν ανέφεραν αξιόλογες μπάντες (με όνειρα, άποψη κλπκλπ) τους rise against, u2, green day αλλά ντάξει. (αφου νομιζα οτι τρολαρουν)

rise against γιατί? δεν νομίζω ότι έχει αλλάξει κάτι στο πως λειτουργεί η μπάντα(στον ήχο ναι αλλά ξεπούλημα δεν το λες)

Πως και πως περιμένω αυτόν τον καινούριο δίσκο! Μετά και την κορυφαία δισκάρα των Pennywise μου έχει ανοίξει η όρεξη.

δεν έχεις άδικο καθόλου, απλά έχω τελείως διαφορετικά στο μυαλό μου την απάντηση (δηλαδή τις μπάντες που ανήκουν σε αυτή την κατηγορία)!

ελάχιστης σημασίας όλο αυτό μωρέ. Βρήκα απλά λίγο safe και διπλωματική την επιλογή, χωρίς ομως να σημαινει ότι είναι και ψεύτικη. Θα ήθελα περισσότερο σαν απάντηση, καμιά μικρότερη καινούρια καλιφορνέζικη μπάντα, που δε την έχω ψάξει πολύ, ή δε την ξέρω, για παράδειγμα! Αυτό!

καινούριο κομμάτι at last!

Ο δίσκος είναι έξω! Τον άκουσε κανείς; Τώρα είμαι στην πρώτη ακρόαση…

Μολις!!! 2 φορες μαλιστα (το τονιζω γτ ειμαι απο αυτους που χρειαζονται πολλαπλες ακροασεις ενος δισκου για να καταληξουν σε συμπερασμα)!
Αρχικη εντυπωση πως δν ειναι κατι ιδιαιτερο - εξαιρουνται τα rise up, the suffering, you lie τα οποια σπερνουν!! Εμφανως κατωτερο των 2 τελευταιων τους παντως

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σίγουρα κατώτερο και από τα 2 φοβερά προηγούμενα, όμως είμαι πολύ χαρούμενος που ακούω τη φωνάρα του Zoli!

Καλα, αυτο εννοειται! Ο τυπος ειναι απιστευτος! Ιδιαιτερα οσον αφορα τα φωνητικα, οι δισκοι των Ignite εχουν σταθερα ανοδικη πορεια

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk