Νile live in Athens 7/10/08

οι θεοι Nile θα επισκεφτουν τη χωρα μας στο underworld στις 7 Οκτωβρη. be there \m/

Θα γινει και στη Θεσ/κη λαηβ συμφωνα με τις εγκυροτατες πληροφοριες μου.

Οχι Underworld ρε παιδια. Πω, δε το μπορω καθολου.

Αντε να κανεις πιτ εκει μεσα!Ξερουμε αν θα ειναι μαζι με τους υπολοιπους του τουρ ?
Belphegor και Grave νομιζω ειναι τα support.

Παιδιά είναι σίγουρο αυτό? απο που έχει ανακοινωθεί? Δεν βρίσκω στο σάιτ τους τίποτα για αυτό ρωτάω.

http://georgekollias.com/forum/showthread.php?t=243

πωωωω θα αυτο το live δε χανεται… αν ειναι καλη και η τιμουλα (διοτι δε βγαινω και πολυ αυτες τις μερες)…

αν δεν τυχει κανα φανταριλικι μεχρι τοτε,θα ειμαι κι εγω εκει…

ενταξει καυλα!!θα ειμαι στανταρ εκει αλλα το underworld to φοβαμαι λιγακι…

Και γαμώ! Τρίκαση! :stuck_out_tongue:

Θα πάω, τους περιμένω από τότε που περιόδευαν με Six Feet Under.

τους βαριεμαι, μαλλον δεν θα παω, περιμενομε ατ δε γκεητς, ισως και ντεισαηντ για την δοση μας απο ντεθμεταλ. Εκτος αν προκυψει κατι εκτακτο στην πορεια…

Θα ειμαστε εκει οπως και πριν 2 Καλοκαιρια!Καυλα!!!

Λογικα θα παιξουν την επομενη μερα θεσσαλονικη…
Ελπιζω να ειναι στην Υδρογειο γιατι ξυλουργειο θα πεθανουμε εκει μεσα

H Υδρογειος εκλεισε.Ξυλουργειο ή,πιο πιθανο,Principal.

Προσωπικη αποψη οι Νιλε δεν συγκρινονται με deicide
Απο την αλλη τους at the gates δεν θα τους συγκρινα λογω διαφορετικης ιδεολογιας & οτι με αφηνει ψιλο-αδιαφορο το ευρωπαικο μελοντικ ντεθ.
Για να λεμε και του στραβου το δικιο περιμενα τους αt the gates σε καποιο φεστιβαλ φετος…αλλα τσιφος
παντως τη δοση μου την πηρα στο ροκwave

αν εκλεισε τοτε κατα 99% ξυλουργειο

Το ξυλουργειο ειναι υπερβολικα μικρος χωρος, για να χωρεσει τον κοσμο που θα μαζεψουν…
Πιθανοτερα να παιξουν στην αποθηκη λεω εγω…

Δυστυχώς ύστερα από πρόσφατη συνομιλία που ειχα μεσω του φόρουμ του με τον κύριο Κόλλια, έμαθα ότι δεν θα παίξουν στην Σαλόνικα :frowning:

Οι promoters φταίνε παιδιά… :-k

Πάντως ήταν προγραμματισμένο να γίνει live και στην Θεσ/νίκη όπως μου είχε πει και ιδιαιτερως ο Κολλιας και στο clinic του!

γιατι τους συνεκρινα??? απλα μαρεσουνε περισσοτερο απο τους Ναηλ και οι 2 :!:

Support θα ειναι οι Suicidal Angels

Aπο το myspace τους:

Suicidal Angels live with Nile

We are more than happy to announce that Suicidal Angels will perform as a supporting act to Nile at their show in Athens, on October 7th. It’s a really great feeling to share the stage with the band of the Greek drummer George Kollias!

For the first time, our set will be a combination of “Eternal Domination” songs and tunes that will be included at our second full-lenth album.

The show will take place at Gagarin 205 club. More information about ticket costs, starting time etc. will be posted here very soon, so stay tuned!

See you all at Gagarin!