Impaled Nazarene 04/02/11 8ball Salonica, 05/02/11 An Club Athens

κατι πηρε το αυτι μου για Impaled Nazarene για Φεβρουαριο …αναμενουμε…

Απλά θα πεθάνεις άν είναι ψέματα. Απλά. :expressionless:

αρχές 2011 στο 8ball για Θεσσαλονίκη.
8)

μαλλον θα ζησω φιλε :stuck_out_tongue:

Κλειδωνω το θρεντ γιατι προς το παρων ειναι φημη.
Οταν ανακοινωθει στειλε μου ενα pm να το ξεκλειδωσω.

Εννοειται οτι θελουμε ImpNaz live !

Edit : Επισημη ανακοινωση !

Οι Impaled Nazarene Live In Greece…
04 Φεβρουαρίου 2011 @ Eightball Club - Thessaloniki και
05 Φεβρουαρίου 2011 @ An Club - Athens
More info’s soon @ www.myspace.com/gcaconcerts

www.campnazarene.com/

Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ναι ναι ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

the guy eats pussy for breakfast hells yeah

και γαμώ τα live θα είναι . τους είχα δει στο Γκάζι (bug) όταν είχαν έρθει με τους Children of Bodom ,στην προώθηση του Nihil . o Mika μεθυσμένος (?) ,να κουτουλάει πριν το live στην είσοδο του club και μετά να σπέρνει φωτιές στη σκηνή.
αν με σηκώνουν ακομά οι δυνάμεις μου θα είμαι εκεί.

heheheeh
μια χαρά!8)

[B]http://www.youtube.com/watch?v=-4r7zdgz0SE[/B]

Ok ok, άντε να έρθει ο Φεβρουάριος λοιπόν… Οι ενδιάμεσοι μήνες ξαφνικά αρχίζουν να μην έχουν ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!

(f**k! 8O )

Η GCA CONCERTS ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ

“ROAD TO THE BALKANS TOUR”

IMPALED NAZARENE

Ritual Of Odds (Main Support Act)

29/01 Slovenia/Ljubljana @ Menza Pri Koritu
30/01 Romania/Oradea @ Vault 42 Club
31/01 Romania/Iasi @ Hand Club
01/02 Romania/Bucharest @ The Silver Church
02/02 Bulgaria/Sofia @ RBF Club
03/02 Turkey/Istanbul @ Old School - Headline Show w/Theatre De Vampires
04/02 Greece/Thessaloniki @ Eightball Club
05/02 Greece/Athens @ An Club

Impaled Nazarene, η μπάντα ορόσημο του black/ thrash metal θα επισκεφθεί την Θεσσαλονίκη και την Αθήνα στις 4 & 5 Φεβρουαρίου 2011 αντίστοιχα ξεκινώνστας το Road To The Balkans Tour απο την Σλοβενία και τελειώνοντας στην Ελλάδα.

Οι δυνάμεις των αρχικών μελών της ενώθηκαν το 1990, ενώ μόλις το 1992 η κυκλοφορία του ?Tol Cormpt Norz Norz Norz? αγγίζει την 40η θέση των Φινλανδικών charts. Ένα χρόνο μετά ηχογραφείται το ?Ugra- Karma? και το 7?? ΕP ?Masowhore?, και οι Φιλανδοί από την πρώτη και όλας μέρα κυκλοφορία τους κερδίζουν συνεχώς έδαφος και νέους οπαδούς. Το 1995 το συγκρότημα μπαίνει στο στούντιο προκειμένου να ηχογραφήσει ένα mini cd, πράγμα το οποίο όμως δεν έγινε ποτέ καθώς ο Jarva και ο K. Luttinen από το πρώτο ακόμα βράδυ πιάστηκαν στα χέρια. Παρόλα αυτά ο Reima Kellokoski παίρνει τη θέση του Luttinen και από τότε και έπειτα η μπάντα επιστρέφει ξανά στον brutal ήχο της. Το 1998 οι Impaled Nazarene συνοδεύουν τους Children Of Bodom σε Live της Ρωσίας. Κατά τη διάρκεια του πάρτι μετά τη συναυλία, ο Alexi Laiho κηρύσσεται επίσημος lead κιθαρίστας των Nazarene, όμως απουσιάζει συνεχώς από τις live εμφανίσεις μεγάλων φεστιβάλ λόγω των υποχρεώσεών του με τους Sinergy. Ο Laiho αποχωρεί από τους Impaled Nazarene και το 2000 έρχονται στην Ελλάδα για δυο συναυλίες στην Αθήνα και Θεσσαλονίκη με τους Children Of Bodom, οι οποίες σημείωσαν τεράστια επιτυχία. Το επετειακό ?Decade Of Decadence? κυκλοφορεί και οι Φιλανδοί γιορτάζουν τα 10 χρόνια από τη δημιουργία τους. Ακολουθεί το ?AOWDNMP? και η διαφορά στον ήχο τους σε σχέση με το πρωταρχικό στάδιό τους είναι απόλυτα διακριτή. Η μπάντα εξακολουθεί να παίρνει μέρος σε κορυφαία φεστιβάλ του metal ήχου μέχρι σήμερα. Τέλος ένας νέος δίσκος έρχεται να προστεθεί στην λίστα τους, το ?Road To The Octagon?, ο οποίος κυκλοφορεί στις 20 Νοεμβρίου από την Osmose Productions.

Οι Ritual Of Odds δημιουργήθηκαν το 2003 με το όνομα Existence Edge και κυκλοφόρησαν το πρώτο τους demo to 2006 με τίτλο ?Building Up The Underverse?. Το 2008 το συγκρότημα κυκλοφόρησε την πρώτη ολοκληρωμένη του δουλειά ?Underverse? και ξεκίνησε μια σειρά συναυλιών (μαζί με τους Septic Flesh, Omen και WEB) στη γενέτειρα πόλη του, Πάτρα. Μέχρι το τέλος του 2010 ο δεύτερος ολοκληρωμένος δίσκος των Ritual Of Odds θα είναι έτοιμος για να δώσει τη δικιά του συνέχεια στο ελληνικό metal.

Για Θεσσαλονίκη 16 ευρώ προπώληση και 19 στην είσοδο.:wink:

αυτό :
[B][U]http://www.youtube.com/watch?v=wtQ3vawrFWQ[/U][/B]
κομματάρα ,οτι πρέπει για τα βασανιστήρια στο Γκουαντάναμο.

ρε πστ δύσκολη εποχή ,αλλά θα προσπαθήσω να πάω ,να ξεδώσω και να θυμηθώ λίγο απο το live του bug .

[SPOILER]εντάξει έχω να ασχοληθώ πολύ καιρό με το black metal , αλλά impaled nazarene και sorhin είναι ένοχες απολαύσεις[/SPOILER]

Mallon exw fygei!!!Den tous eixa dei sto bug kai anupomonw!

Kαι εγώ έφυγα! πήρα και τικέτο.
Περιμένουμε απλώς την ημέρα τώρα !!! :stuck_out_tongue:

Μπαμπ!

Θα ναι καμιά γνωστή-άγνωστη μπουγάτσα πάνω;

θα φοράς λουλούδι στο πέτο για να σε γνωρίσουμε?

Δε χρειάζεται, ψάξε απλά να βρεις τον σωσία του φένριζ :!: