In ear headphones

60€ θεωρώ είναι πολλά λεφτά για ακουστικά, άρα θεωρούνται ακριβά και καλά (σύμφωνα με τα δικά μου δεδομένα).

Σωστά το σκέφτεσαι. Πρέπει να τα δει κάποιος τεχνικός.

Το μαύρο λαστιχένιο μέρος που εφαρμόζει στο αυτί, λογικά είναι αποσπόμενο, σωστά;;;

1 Like

Μπορεις να κοιταξεις για ανταλλακτικο, υπαρχουν πολλες επιλογες (αλλα αποστολη απο εξωτερικο), πχ

Το βασικο της σιτας ειναι η προστασια του ακουστικου απο το κερι του αυτιου ουσιαστικα, και σε λιγες περιπτωσεις μπορει και να επηρεαζει ελαχιστα τον ηχο ( αλλα αυτο μπορεις να το τσεκαρεις βαζοντας τωρα και τα δυο και να ακουσεις αν υπαρχει καποια διαφορα).

1 Like

Ναι,αποσπώμενο ειναι.Αν εβγαζα το πλαστικο θα φαινόταν καλύτερα βεβαια.

Θυμαμαι ειχα καθαρισει το σιτακι απο την μπιχλα μου με οδοντογλυφιδα κ ισως το πληγωσα τοτε γιατι μετα απο λιγες μερες παρατηρησα οτι έλειπε.

Οσον αφορα τον ηχο ,δεν το σκεφτηκα καθολου.Θα το τσεκαρω.

Αν συγκρινω με την κοπελα μου που καθε 2-3 μηνες αγοραζει ακουστικα των 10€ τα οποια ειναι κ αμφιβολης ποιότητας , τοτε μπορώ να πω οτι τα εχουν βγαλει τα λεφτα τους.Ειμαι αρκετά ευχαριστημενος.

Δεν είναι και ακριβά τα ακουστικά των 60€, ούτε καν ρε.

Θυμάμαι είχα κάτι ανταλλακτικά με αυτοκόλλητο σιτάκι, όχι μεταλλικό που φαίνεται να είναι το δικό σου. Θα κοιτάξω και θα σου πω, αρκεί να είσαι Αθήνα :stuck_out_tongue: