In Flames

Ε καλά, εδώ και πολύ καιρό έχουν σταματήσει να είναι μπάντα με την οποία θα χτυπηθείς. Μάλλον αυτό είναι το προβλημα, ότι όσοι τους ακούγανε παλιά περιμένουν άλλα πράγματα απο αυτά που δίνει η μπάντα τώρα. Δυσκολεύομαι δηλαδή να πιστέψω ότι ακούγονται άθλιοι πια (δεν έχω τσεκάρει πάντως το τελευταίο).

Εμενα μου αρεσουν βασικα εως και το Clayman, αλλα δεν θα με χαλασει καθολου να τους δω στο Rockwave. Θα ναι πολυ καλη προσθηκη…

:lol: :lol: :lol:

Το χτεσινο παρτυ εκανε δουλεια!!!

μωρε ας ερθουν , αλλα σαν πολλοι δεν μαζευτηκαν στην μεγαλη σκηνη? γιατι εκει θα παιξουν

που το ξερεις? εδω βαλαν carcass στη μικρη και within temptation στη μεγαλη…

εχουν πωλησεις και γενικα ειναι πρωτες μουρες παντου , με αυτο το σκεπτικο λογικα στη μεγαλη θα παιξουν αν ερθουν

Αυτο που λεει ο πυραμιδας!Η μουσικη τους τωρα ειναι καπως…δεν μου ερχεται.
Παλια ας ειχαν ενα καρο μελωδιες ηταν για σατα-πατα-κιουτα τωρα ειναι για να κοιτας
τον τοιχο.

ρε παιδιά έλεος…
το τοπικ αναφέρετε στους In Flames…γράφουν μόνο αυτόι που τους ακούν…αν ήταν έτσι σε κάθε τόπικ μπορούσα και εγώ να θάβω τα bands…αν δεν σας αρέσουν οκ…μην γράφετε…:-k :-k :-k

Μα ακουω In Flames.Απο τις αρχες του 99.Ενταξει δεν ειναι και κριτικη με το γαντι,
αλλα δεν ειπε και κανενας οτι ειναι για τον πεο.Ο Νιχιλιστ ετσι μιλαει παντως.

εεε είναι καλό να ακούγεται και η άλλη πλευρά αλλιώς όλα τα τόπικ για μπάντες θα λέγαν πόσο γαμάτοι είναι οι τάδε και τι απίστευτός ο καινούργιος τους δίσκος… Δικαίωμα του καθενός είναι να γράφει αυτά που θέλει να πει και άλλωστε όταν υπάρχει τεκμηρίωση είναι καλό να βλέπουμε και αντίθετες απόψεις:wink:

Και να φανταστείτε εμένα μου άρεσε ο δίσκος…δεν ξέρω γιατί σας υπερασπίζομαι:p :lol:

Αντέ αντε μακάρι να έρθουν…καιρός είναι πια μετά απο τόσες ακυρώσεις…8)

Το πιο σωστο για αυτους το ειπε ο Signal.Στοχευουν στην αγορα της Αμερικης πλεον.
Γιαυτο και αυτη η αλλαγη στον ηχο τους.

Φιλαράκι αν θες πες την γνώμη σου και άσε τους άλλους να έχουν την δικιά τους. Δεν μίλησε κανείς για τους In Flames κοιτώντας απλά τα εξώφυλλα.

Το soundtrack δεν το χω ακούσει γιατί δεν την παλεύω με την πάρτη τους, αλλά άκουσα το καινούριο και μπορώ να πω ότι άνετα μπορώ να βρω περισσότερη δύναμη και στιγμές πόρωσης σε δίσκο των Ζουζουνιών.

Είχαμε τους WT τώρα θα πρέπει να ανεχτούμε και αυτούς… ήμαρτον!

να πεις τη γνώμη σου αλλά εδώ τους θάβεις κανονικά…αν αρχίσω και εγώ έτσι να δεις πόσοι θα βραθούν να μου τι πουν…
είπες μια φορά δεν τους γουστάρης οκ…μην συνεχίζεις…

Πάμε πάλι. Μπορώ να γράφω ότι θέλω για όποια μπάντα θέλω. Το ίδιο ισχύει και για σένα. Αν έχεις αντίθετη άποψη μπορείς να την εκφράσεις. Το τόπικ δεν έχει τίτλο αποθεώστε τους In Flames. Μην γίνεσαι κουραστικός. Cheers!

οκοκοκ…σορρυ από μένα…απλός έχω βαρεθεί να κάνουν τα ίδια και τα ίδια…και πάλι σορρυ…#-o #-o

ας τους αποθεωσουμε για ακομα μια φορα!!!
θεοι
θεοι
θεοι
θεοι

οκ το θεμα δεν ειναι το αν χτυπιεσαι με τη μουσικη τους
εδω χτυπιουνται στους linkin park (ουπς κακια!!)

το θεμα ειναι αν παραγουν καλη μουσικη

προσωπικα με ικανοποιουν παντα
παλιοτερα περισσοτερο
αλλα συνεχιζουν και το κανουν

και οσο αφορα τα λαιβ τους
δεν εχω ακουσει ασχημη κουβεντα

και γουσταρανε το λαιβ τους και ατομα που δεν τους ακουγανε!

και το dvd τους επισης τα σπαει!
μακαρι να τους εχουν headlining act της δευτερης σκηνης να παιξουνε φουλ σετ να γουσταρουμε!!

Εγω χτυπιεμαι παντως,υπαρχει πρόβλημα δλδ…?:lol:

Υ.Γ Επιτελους ας αφησουμε τα κομπλεξ μας στην ακρη…Ημαρτον δλδ…

Μακαρι να τους φερουν στο rockwave θα ειναι καλη προσθηκη.Το setlist που ποσταρε o jester μ απογοητευσε λιγο,παρ ολα αυτα ομως θα θελα να τους δω live.

nihilist ο τροπος που εγραψες πριν φανηκε πιο πολυ σαν να ηθελες να επιβαλλεις την αποψη σου παρα να παραθεσεις μια αντιθετη αποψη.Αν ειναι γραφε τουλαχιστον δεν μ αρεσουν γι αυτον και γι αυτον τον λογο για να γινεται και συζητηση οχι τιποτα αλλο.Φιλικα παντα ετσι;Cheers!

Jester Race μακράν! Μέσα στα 10 αγαπημένα μου CDs ever.

Whoracle!!

Colony, φοβερός δίσκος και ο πρώτος που γούσταρα πολύ από αυτούς. Πολύ καλά και τα Clayman, Whoracle.