In Flames

Προσωπικο μου κολημα το Clayman!Γενικα οι Flames εχουν καταπληκτικες συνθεσεις και παραγωγες που σκοτωνουν!Ποια η γνωμη σας?

Θα σε λατρέψει ο ironboy-7-!!! :smiley:

Οι In Flames μ’αρεσαν μέχρι το Reroute.Από εκεί και πέρα δεν θα πω τα γνωστά φλωρεψαν και τέτοια.Απλά οι συνθέσεις τους με κούραζαν.Προσωπικές αδυναμίες Jester Race και Whoracle.Whoracle
gt έχει πιο πολλά καλά τραγούδια

Hooooooooooooow come it’s possible???
IIIIIII wish there was a wayayayayayay :stuck_out_tongue:
CLAYMAAAAAAAAAN!!!
για πλάκα:p
πολύ τέζα δίσκος, ολα τα τραγούδια είναι πολυ γ@μηστερά. Jester ,Whoracle και Colony ακολουθούν κατα ποδας.

Επίσης μου άρεσε τρελά και το Soundtrack To Your Escape και ξενέρωσα με την ξεπέτα του come clarity

νταξει ολα μ’αρεσουν!ειμαι τρελος οπαδος.αλλα σαν καλυτερο θα βαλω το whoracle!το πρωτο αλμπουμ τους που ακουσα και με στειλανε.αλλα γενικα τα 3 πρωτα τους αντιπροσωπευουν για μενα μια αλλη εποχη,οπως και τα 3 πρωτα των dark tranquillity,οι ablaze my sorrow,decameron κλπ κλπ.

Ευκαιρια να κανει κανα ποστ.:stuck_out_tongue:

Clayman βέβαια!

Ψηφισα Come Clarity.
Απο οτι ειδα ειμαι ο μονος που το εχει ψηφισει.Και οι περισσοτεροι φιλοι μου προτιμουν αλλα cd αλλα εγω εχω κολλησει σε αυτο.

εχει κανα μηνα που τους ακουο.Εχουν τις βασεις για ενα πολυ καλο συγκροτιμα.Ακουσα τραγουδακια οπως Trigger,Crawl through knives,only for the weak,Dead end.Θα το ψαξω μολις επανελθω στο downloading routine

Reroute To Remain, Clay Man και μετα Come Clarity.

α εγω το δωσα στο retroute to remain :stuck_out_tongue:

ψήφισα το colony γιατί με αυτό τους έμαθα…αυτές οι αλλαγές των φωνητικών και οι μελωδίες τους σκοτώνουν…:metal: :metal:

Mία από τις αγαπημένες μου μπάντες. Γουστάρω όλα τα albums τους με αγαπημένο το The Jester Race.:bow:

Clayman!Αγαπημένος δίσκος γενικότερα,τίγκα στις κομματάρες και με παραγωγή που σου φεύγει το σκατό ναούμ.

δύσκολη απόφαση μάλλον… ανάμεσα σε colony, clayman και reroute, ψήφισα reroute, γιατί με αυτό το album, ήταν που ήταν μπροστά από πολλά άλλα σχήματα, κατάφεραν και έβαλαν πολύ υψηλά standars για το ιδίωμα

The jester race.Εχει και το αγαπημενο μου κομματι In Flames,Moonshield!:metal:

OK,τωρα που εχω αποψη,ψηφιζω clayman kai reroute.Πολυ καλο συγκροτημα αν και εχουν παντα καποια αδυναμα σε καθε δισκο,εχουν παντα καποια γαματα

Whoracle…Το απολυτο δημιούργημα τους…

colony χαλαρα…
λιγο καλυτερη παραγωγη να ειχε μονο…

Clayman + Whoracle.