In Flames

Με μικρή διαφορά…Rerout to remain

Μπορώ να τα ψηφίσω όλα ?

Έτσι, έτσι, reflect the storm! :wink:

Eγώ έβαλα το Reroute γιατί νόμισα ότι κανείς άλλος δε θα το ψήφιζε…Αν ήξερα, θα έβαζα το Jester race. :slight_smile:

Aν σου πω ότι κ εγώ το ίδιο σκέφτηκα!Και είπα κρίμα είναι αφού είναι γαμώ τους δίσκους.Βασικά αγαπημένος μου:)

The Jester Race. Με διαφορά κιόλας από τα υπόλοιπα.

Πώς δεν το είδα εγώ αυτό το thread; :stuck_out_tongue:

Με σειρά προτίμησης:

  1. Jester Race
  2. Clayman (μου την δίνει το εξώφυλλο όμως!! :P)
  3. Whoracle
  4. Reroute to Remain
  5. Come Clarity
  6. Soundtrack to your Escape

Τα Colony και Lunar Strain δεν τα έχω ακούσει και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

¶κουτα το συντομότερο δυνατόν, ειδικά την δισκάρα που τιτλοφορείται Lunar Strain.

εγω ξερω πως αυτη η δισκαρα δεν εχει ουτε ψηφο στο πολλ.Νομιζω ηταν ακομα αρχη και στα μετεπιτα αλμπουμ εξελιχθηκαν

¶λλο το αν έχει ψήφο και άλλο το να εκτιμάς το καλό πράγμα. Είναι ένα εξαίρετο δείγμα μελωδικού death.

Βασικα ολα τα λεφτα ηταν η πρωτη τριαδα. Πολυ καλα και τα Colony, Clayman αλλα απο κει και περα επαψαν να με αφορουν…

Τσεκάρετε το νέο κομμάτι τους (κατά 99%).http://www.youtube.com/watch?v=lG0cUPAhK4w Abnegation λέγεται και είναι στο ύφος του τελευταίου δίσκου, αν και έχει ορισμένα πεντακάθαρα φωνητικά. Προσωπικά μου αρέσει πολύ. Πάει για hitακι. Πείτε γνώμες.

γιατι εχω την αισθηση πως ειναι υπερβολικα ανεμπνευστο κομματι?

και εμενα μου αρεσει…εχουν μια ικανοτητα να γραφουν hitakia…ειχα μια ελπιδα οτι ο νεος δισκος θα προσεγγιζει ηχητικα τα πρωτα album,αλλα απο οτι φαινεται αυτο δν προκειται να γινει…παρολα αυτα καλοι ειναι και σε αυτη τη μορφη τους οι In Flames

Σχετικά καλό το νέο κομμάτι, αν και με ψιλοξύνισε ο ήχος στα τύμπανα.

Η αγαπημένη μου In Flames κυκλοφορία, γιατί δεν υπάρχει στο poll; :-k

Μιλάω για το θεϊκό “Subterranean” (ΕP) του 1995! :metal:

Αλλά και τα “Whoracle”, “Colony” και “Clayman” είναι φοβερές '90s δισκάρες! :yahoo: :drunk:

Από το “Reroute to Remain” και μετά δεν με αφορούν σαν μπάντα… [-X

βασικα καπου εκει ειμαι και γω μητσο. μεχρι και το clayman θεοι, το reroute παρα πολυ καλο, μετα εξελιχθηκαν σε ενα απλα πολυ ωραιο γκρουπ. τιποτα περισσοτερο για τα δικα μου γουστα. το παλιο φιλινγκ εφυγε ανεπιστρεπτι δυστυχως…

προσωπικα ψηφιζω colony.

Εμενα μ’αρεσουν ολα!!! :stuck_out_tongue:

Εμένα κανένα!!! :stuck_out_tongue:

Ti πρωτότυπο…

:lol: :stuck_out_tongue:

δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα μαζί τους, τα “jester race” & “whoracle” όμως είναι πολύ ωραίοι δίσκοι, ενώ και τα “Colony”, “Clayman”, “Reroute to Remain” έχουν μερικά τρελά χιτάκια