In Flames

Θα τους δω το καλοκαίρι στην Βουλγαρία…:smiley:

Αμα εχουν ολο το show μαζι τους θα περασεις καλα.:slight_smile:

έχω αδυναμία στα Colony και Clayman. Η μουσική ειδικά στο Embody the Invisible και στο Scorn μου φτιάχνει τη διαθεση. Τα δυο πρώτα αλμπουμ τα έχω ακούσει λίγες φορές, και δεν τα θυμαμαι πολύ καλά.Γενικά έχουν τραγούδια με ωραίες μελωδίες (που σου καρφωνονται στο μυαλό και δεν ξεκολλάνε!)

Δεν έχω επαφή με τους IF, αλλά τσίμπισα μια πληροφορία που μπορεί να ενδιαφέρει κάποιους.
Αφού ο Deadsoul είναι πολύ νιούμπης ακόμα για να βρει το θρεντ και να ποστάρει, το κάνω εγώ.

Οι In Flames θα παίξουν τον άλλο μήνα στη Βουλγαρία.
29 Mar 2009 20:00 TBC Sofia

όσοι θέλετε πολύ να τους δείτε, και επειδή είναι μάλλον απίθανο να έρθουν εδώ, μην το σκεφτείτε (ειδικά αμα είστε και από Β. Ελλάδα).
Για 2-3 μέρες ταξίδι αποκλείεται να σας βγει πάνω από 120-150 ευρώ (όλα μέσα έτσι?).

αν ήμουν β.ε θα πήγαινα εννοείτε.κρίμα,αλλά πιστεύω πως θα τους φέρουν και εδώ,αν δεν το κάνουν δηλαδή τι να πω,τόσος κόσμος θέλει να τους δει…:-k


Now playing: Amon Amarth - Cry of the Black Birds
via FoxyTunes

Έχω ακούσει μόνο το soundtrack to your escape αλλά μου έχουν πει ότι δεν είναι το καλύτερο τους… εμένα μου άρεσε πολύ πάντως. Με ποιο να συνεχίσω;

με το τελευταιο.

τι λες μωρέ στην κοπέλα!
θα αρχίσεις από την αρχή κανονικά.έτσι μέσα σε 3-4 μέρες καψίματος θα μπορείς να έχεις μια σφαιρική άποψη.
και μένα το soundtrack μου αρέσει τρελά…έχει την κομματάρα The Quiet Place!

edit:τώρα το πήρα χαμπάρι,δεν υπάρχει στο poll το Subterranean

Now playing: Amon Amarth - Free Will Sacrifice
via FoxyTunes

Magdalena οταν ακουσεις το καινουργιο και πεις σουπεργουαου λαβγια κτλ κτλ, το επομενο βημα ειναι ν’ακουσεις last days of humanity, κλασικα ιδιο μοτιβο, λιγο πιο ταξιδιαρικοι.

χοχο :lol:

Μαγδα οι IF εχουν αρκετα διαφορετικα μεταξυ τους αλμπουμ,ακουσε τα τελευταια
και μετα πηγαινε προς τα πισω που ειναι και πιο καφρικα (και προσωπικα μ’αρεσουν περισσοτερο)

Ειναι απο τις λιγες μπαντες που καταλαβαινω οσους λενε οτι “ειναι μεχρι και το ταδε”…

Πραγματικα για μενα ειναι μεχρι και το Clayman…

Εμένα από τα Whoracle και Colony περισσότερο μου άρεσε το Colony…

Αυτο το Colony το ειχα λιωσει οταν ειχε βγει…
Ξερω ολα τα τραγουδια απ’εξω !

Species come and go but the earth stands forever fast :metal:

Ρε παιδια το Subterranean που ειναι?Θεικότατο ειδικα η remastered edition με διασκευες Murders in the Rue Morgue - Iron Maiden και Eye of the Beholder - Metallica.Επισης αγαπημενα και υπερλιωμενα τα The Jester Race,Whoracle,Colony!

Στο πολλ εννοεις ? ΕΡ δεν ειναι αυτο ρε ? :stuck_out_tongue:
Αν και gamay οπως ολα τα παλια τους…

Nαι ep ειναι!:stuck_out_tongue:
Αλλα οπως ειπες γαμαει και αφου ειναι my favourite ηθελα να το ψηφισω![-X

Jester Race ε.-

καλα οι in flames ειναι κολλημα χρονια τωρα οποτε ο,τι και να πω καθε αλλο παρα αντικειμενικο θα ειναι.Παρολα αυτα θεωρω πως jester race και retroute to remain ειναι κορυφη,με μια ιδιαιτερη αδυναμια προς το retroute.Γενικα αγαπω in flames…τι αγαπω δηλαδη…ΛΑΤΡΕΥΩ!!!

Πρέπει να τους αγαπάς πολύ!

καλα οι in flames ειναι κολλημα χρονια τωρα οποτε ο,τι και να πω καθε αλλο παρα αντικειμενικο θα ειναι.Παρολα αυτα θεωρω πως jester race και retroute to remain ειναι κορυφη,με μια ιδιαιτερη αδυναμια προς το retroute.Γενικα αγαπω in flames…τι αγαπω δηλαδη…ΛΑΤΡΕΥΩ!!!

Όταν δεν είχα ακούσει τίποτα και γώ retroute το έλεγα… και μάλιστα ρητράουτ!