In this moment - "the dream"

η αρχη ειχε γινει με το beautiful tragedy ενα αρκετα καλο album που ακροβατουσε αναμεσα στο metalcore kai to rock…στο νεο τους album η maria κανει μονο καθαρα φωνητικα και γενικοτερα εχουμε να κανουμε με ενα συγχρονο rock δισκακι…προσωπικα μου αρεσε…οσοι θελετε κατι καλο και μελωδικο τσεκαρετε το…

ρε κανεις?dazmaniac τσεκαρε το εσυ τουλαχιστον…πιστευω θα γουσταρεις…

Poly kaloi einai. Den to exo akousei akoma gia na ekfero gnomi. Ton teleytaio kairo exo sxetika ligo xrono gia na prosekso ena album. Ego eimai agapoulis os gnoston kai oti periexei melodia to gnorizo.

Tasouli exeis dikio. Tou rixno mia grigori aytia tora kai einai extra agapouliko. Fainetai poly anotero apo to debut me poly sobaroteri paragogi pou anedeikse ta kala stoixeia pou exei i foni tis Maria. Safos kai mpikan sta monopatia tou modern rock kai fainetai alli mia poly kali kykloforia gia ena xryso gia to eidos 2008. To weekend tha to akouso kai pio kala.
Tasouli tha se balo diadoxo sto magazi :stuck_out_tongue:

ευχαριστω για την θεση daz!x:lol:…περα απο την πλακα τωρα ουτε εγω περιμενα τοσο καλο το album!..και οντως η παραγωγη ειναι ιδιαιτερα ποιοτικη και αναδικνιει τα φωνητικα της Maria!την εχει κανει αυτος που εκανε παραγωγη στο τελευταιο ozzy…το ονομα του μου διαφευγει αλλα νομιζω εχει δουλεψει και με καλλιτεχνες που δεν εχουν σχεση με τον σκληρο ηχο!