Inactive Messiah-W.E.B. @ Larisa 20/09/2008

Oσοι πιστοι προσελθετε…
Τουλαχιστον οι ντοπιοι ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να ειναι εκει…μην πω και οι τριγυρο :p:p
Ας στηριξουμε τις ελληνικες μπαντες!!!
Και η τιμη ειναι πολυ χαμηλη οπως βλεπετε…

Οι Web τι παίζουν?death-black?
Πάλι μόνο για τους Innosense θα πάμε???
Τους Horizon’s End και τους Fragile Vastness δεν θα τους δούμε στο Stage ποτέ???
Ευτυχώς τους δεύτερους τους είχαν φέρει μια φορά στο καλοκαιρινό φεστιβάλ…
Αλλά ευτυχώς τα 8 ευρώ τα αξίζουν και τα παραξίζουν οι Innosense!Τα νέα κομμάτια απλά σπέρνουν!Οι καλύτερες στιγμές PoS-fates-Theater-Conception-τί άλλο να ζητήσει κανείς!!!

Ατμοσφαιρικο gothic/black.

αυτήν την απορία είχα στους Threshold. Μια χαρά θα κολλούσαν. Horizon έχω να δω από όταν έπαιξαν support σε pain of salvation. Και Σαλόνικα που ανεβαινα συχνά για λάιβ δεν τους πέτυχα να παίζουν. Μακάρι να παίξουν κάποια στιγμή, Στο λαιβάκι μάλλον θα ανέβω, για Innosense βασικά και την όλη φάση γενικότερα. Μου είχαν αφήσει πολύ καλή εντύπωση στο λάιβ με Sieges Even, είχαν διασκευάσει και Tea Party αν θυμάμαι.

να ερθεις μια χαρα θα 'ναι
και οι αλλες μπαντες κοπανανε παρα πολυ καλα…

stantar, αρκεί να μην τύχει κάτι απρόοπτο. Αν δείτε έναν τύπο με μπλουζάκι fates warning x το γκρι από την συναυλία τους πέρυσι ας έρθει να πεί ένα γεια

μην ξεχνιομαστε,σημερα ειναι…

Πολύ καλοί οι Innosense αν και ο τραγουδιστής τους έφερνε αρκετά έως υπερβολικά προς τον Khan. Είχαν και καλό ήχο. Ψιλοενοχλητικά ήταν τα κενά που δημιουργούταν λόγο του laptop το οποίο στην τελική δεν πρόσφερε και κάτι. W.E.B. & Inactive Messiah δεν κατάφερα να μείνω να δω λογω επείγουσας υποχρέωσης στον Βόλο(ψητά&κρασάκι:D) Κόσμο τελικά δεν πολυμάζεψε εκτός και αν προτίμησαν να έρθουν αργότερα στους W.E.B. & Inactive Messiah. Έβρεχε κίολας, είχε και αγώνα.

Ειδα το αναλογο πακετακι χτες στο αν κλαμπ.Αν και δεν ειμαι του ηχου οι web μου εκαναν θετικη εντυπωση εκτους του στυλ τους…:roll:…Οι inactive messiah ηταν επιβλητικοτατοι.

Ήμουν και εγώ εκει,ένας απο τους λίγους τρελάρες που χτυπιόμασταν στο moshpit \m/

Τέλεια ηταν!

Ενας απο αυτους που χτυπιοσουν στους web ε?Φαση ειχε.Κριμα που επεσε την ιδια μερα με τους at the gates και δεν ειχε περισσοτερο κοσμο.