Κιθαριστας και μπασιστας ζητουνται για indie-rock

Γεια χαρα.Ειμαστε δυο ατομα τραγουδιστης και ντραμερ και προερχομαστε απο μια προσφατα διαλυμενη μπαντα.Θελουμε κιθαριστα και μπασιστα,να συνεχισουμε το “project” που δεν καταφεραμε με την προηγουμενη μπαντα,που ειναι να η δημιουργία indie,alternative μπαντας με αγγλικο στιχο και μονο.Επιρροες,απο αγγλικη σκηνη και μπαντες
οπως:radiohead,s.pumpkins,placebo,editors,coldplay,Αυτη τη στιγμη υπαρχουν ηδη πολλα ετοιμα δικα μας τραγουδια.Μενουμε Αθηνα και προβες κανουμε στο Ν.Κοσμο.Τα τηλ. μου:
6942587616, 2109567797 Νικος.

Τι ηλικίας ??? Είμαι κιθαρίστας.

Αν είναι δυνατόν στείλτε και ενα MSN!

Ευχαριστώ

γεια χαρα ειμαι μπασιστας 26 χρονων,τι ηλικιες ειστε εσεις?..ειμαι τρελαμενος με radiohead,s.pumpkins,coldplay…εχω να τελειωσω το φανταρικο μ (se ena mhnaki)κ μετα ειμαι ετοιμος για προβουλες και τετοια…στειλε μ mai για τα περετaiρω και κανα κομματακι δικο σας αν γινεται…(tzamrock@hotmail.gr)…αν εχετε κ τπτ ηχογραφημενο θα το ηθελα…

loipon paidia,kai egw endiaferomai poly gia ki8ara. maresei genika h agglikh mousikh, kyriws brit rock,indie kai garage dld. epishs mporw na kanw kai deutera fwnitika an sas endiaferei.
menw kalli8ea,opote voleuoun kai oi perioxes kai eimai 19 xronwn.