Info about Rockwave

[SIZE=“4”]Alohes se olous. Loipon ksekinw:

  1. 3erei kaneis an paizei katastasi gia camping fetos sto terra vibe? Psinw na katsw 3hmero kai tha goustara
    trela an exei camping giati dn exw kai pou allou na tin vgalw.
  2. Se periptosi pou den paizei camping toulaxiston mipws paizei kana poulmanaki na mas paei athina meta tin sunaulia?

Den thelw na xasw Plant kai Dio se kamia periptwsi. Opote elpizw se kati apo ta parapanw gia na min xreiastei na tin vgalw sta xwrafia.

P.S.: Genika oti info exete sxetika me metakiniseis gia to rockwave peite![/SIZE]

Απ’οσο ξερω απ’τα προηγουμενα χρονια, μπαινουν πουλμαν που πηγαινουν απο σταθμο Λαρισσης-Terra Vibe. Εισητηρια παιρνεις απο καπου κοντα στο Συνταγμα, θα σου πουν οι Αθηναιοι περισσοτερα. Sunway travels, καπως ετσι λενε την εταιρεια.

τα εισιτηρια για πουλμαν απ’οτι θυμαμαι ειναι σ’ενα στενο διπλα η πισω απ’την Ερμου αλλα δεν ξερω ακριβως. το ονομα της εταιρειας ειναι αυτο που αναφερθηκε.

Παιδια εμαθα οτι εχει και απο Θεσσαλονικη πουλμαν για Rockwave με 25 ευρω με επιστροφη.

το camping πρωτον ξεχνα το επειδη δεν ειναι σε 3 συνεχομενες μερες το rockwave. αν θυμαμαι καλα, ειναι 29/6, 1/7 και 3/7. στο λέω εγω που είχα μείνει στο camping του 2004 που δεν ηταν και το καλυτερο δυνατον, πάνω από 2 βραδιές δε τη βγάζεις εύκολα.

το στενο αυτο με τη sunways ειναι νομιζω κάθετος στην Φιλελλήνων στο Συνταγμα. από εκει ναι, μπορείς να προμηθευτεις εισιτηρια για τα πουλμαν από σταθμό λαρίσης προς μαλακασα. έχει και δύο διαφορετικά δρομολόγια, σε περίπτωση που δε σε βολευουν οι ώρες αναχώρησης.

πιστευω περισσότερες πληροφορίες θα κοινοποιηθούν εκείνες τις μέρες. αυτά που σου λέω ειναι το πως ήταν το συστημα με τα προηγούμενα rockwave στη μαλακασα. δε νομιζω να αλλαξει αυτο τωρα. στη θέση σου πάντως θα κοιταγα απο τωρα μέρος διαμονής στην Αθήνα εκεινες τις μέρες, καθως τα αλλα πανω κατω σίγουρα ειναι. :slight_smile:

Camping θα έχει σίγουρα, με ένα μικρό αντίτιμο (2004 νομίζω ήταν 4 Ευρώ). Όσον αφορά τη μετακίνηση έχει λεωφορεία ανα μια ώρα για το χωριό της Μαλακάσαε από Πεδίον του Άρεως, αλλά το τελευταίο για Αθήνα είναι πριν τις 12. Για άλλες ώρες μη φοβάσαι. Απλά απ’ όσο ξέρω τα λεωφορεία που πάνε συγκεκριμένα Terravibe και πίσω εκδίδονται με εισιτήρια μετ’επιστροφής. Πολύ πιθανό να μπορείς να κλείσεις θέση μόνο για να πας Αθήνα, αλλά λογικά αυτό θα συμβεί μόνο αν υπάρχουν επαρκή άτομα ώστε να έρθει λεωφορείο να σας παραλάβει. Δε θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου, καθώς και μπορεί να άλλαξαν αρκετά από τότε, αλλά και να πέφτω κάπου έξω. Τη γενική ιδέα πάντως την πήρες.

Ναι ρε ο Πατσης και το rock radio βαζουν πουλμαν για ολες τις αθηναικες συναυλιες.
25 Ευρω κανει με τον Πατση,30(γιατι αραγε…?) με το rock radio.

Ok ta katafera pali.
Mperdeytika.
:? :? :? :?
Ta eishthrai gia rockwave xwrizontai se treis katigories:
PL1 - Διακεκριμένη περιοχή: 80 euro
PL2 - Pitch A: 70 euro
PL3 - Γενική Είσοδος Όρθιων: 50 euro
Ok ta PL1 einai diakekrimeni perioxi kai tha einai pio konta sto stage apo ta PL2.
Ti ginetai omws me ta PL3? Osoi exoun PL3 pou pane? Opou laxei? H mhpws pane pisw apo olous?
Auto pou me noiazei vasika einai na kataferw na ftasw konta stin skini xwris na xreiazetai na skasw 80 euros.

8a hmoyn evgnomwn se opoion mporoyse na moy pei an einai dynaton na promh8efteis eishthreia gia heaven and hell mesw internet ka8ws kai na moy dwsei kapoio link an einai efkolo . 8a toy esteina agalma an mporoyse na moy apanthsei kai gia Type O Negative .

http://ticketpro.gr/ :wink:

PL3 ειναι η αρενα,που ειναι απο την κονσολα του ηχοληπτη και μετα.
Δηλαδη αρκετα μακρια απο τη σκηνη…

Dhladh h katastash apla dn paleuetai!!!:x :x
Opoios dld thelei na parei eishthrio 2merou h 3merou tha prepeina parakolouthei tin sinaulia me thleskopio!!
MAMAKIES TRELES!!! NA FANE ROZ KOURADES OI PALIOKAPITALES!

Ξέρει κανείς πόσο θα πάει το διπλό εισητήριο για Heaven and hell και Metallica?

99 ευρω εχει φιλε (μονο για τα πισω) :wink: