Αγαπημένη μπάντα της Inner Ear Records

Λογικό είναι,απλά είδα να αναφέρεται ο Δεληβοριάς εκ των υστέρων και σκιάχτηκα :stuck_out_tongue:

Τον έχεις ακούσει το δίσκο και το λες; Όχι, βέβαια, ότι είναι απαραίτητο να σου αρέσει αλλά δεν έχει σχέση με ό,τι ήξερες μέχρι τώρα. Και πέραν του αν είναι ο καλύτερος της Inner Ear ή όχι θεωρώ ότι είναι αυτός στον οποίο η αλλαγή εταιρίας έπαιξε το μεγαλύτερο ρόλο για να βγει το συγκεκριμένο αποτέλεσμα.

έλα ρε… τους θυμαμαι σαν μπάντα, τους είχα δει λάηβ αρκετές φορές όταν σπούδαζα πάτρα. Νομίζω ότι οι περισσότεροι ήταν μέλη της μπάντας που έπαιζε λάηβ στο “Συνεργείο” (στα ντραμς ο beast κλπ). Με πήγες μια 10ετία πίσω τώρα χαλαρά.

αυτό που λέει ο mandrake για το δεληβοριά ισχύει πάντως. βασικά είναι ο μόνος του δίσκος που κατάφερα να ακούσω, και που στην τελική μ’άρεσε κιόλας. :stuck_out_tongue:

να πω επίσης για όσους ενδιαφέρονται ότι σάββατο στις 21:30 οι baby guru παίζουν στο six dogs. όσοι πιστοί…

Τον πέρασα μια φορά όταν τον είχα κατεβάσει.

Εσύ τον δίσκο του Θανάση τον άκουσες?

ΥΓ:Δεν λέω ότι επειδή δεν είναι ο καλύτερος είναι και άσχημος ο δίσκος,απλά είμαι και λίγο φανμπόης,ε και πιστεύω πως ο ελάχιστος εαυτός είναι ανώτερος από τον αόρατο άνθρωπο.

Αυτό θα μπορούσε να ήταν είτε απόσπασμα από φιλοσοφική διάλεξη ή ατάκα από κόμικ με σούπερ ήρωες :lol:

ένα μικρό bump εδώ, γιατί οι berlin brides κυκλοφόρησαν ένα εξαιρετικό από κάθε άποψη βίντεο:

[U]http://www.youtube.com/watch?v=oYOIqjHUisc[/U]

ωραίο το θρεντ!
monovine ftw!

Γιατί είχα την εντύπωση ότι και οι Κόρε Ύδρο είναι παιδιά της Inner Ear Records?:-k
Όπως και να’χει, ψήφισα electric litany, που τους έχω δει 4 φορές live και τους λατρεύω!
Οι Abbie Gale δε μου έχουν κάνει κλικ και οι Playground Noise είναι επίσης πολύ καλοί και ειδικά live :slight_smile:

Είναι παιδιά της,ανήκουν στον εξώστη ο οποίος είναι κάτι σαν θυγατρική της.

Οπότε μπορείς να τα πεις και εγγόνια

Α θενκ γιου!Να μπουν στο poll τότε :smiley:

Οι φετινές διακοπές επιφυλάσσουν Ηλιοθεραπεία σε Ξαπλώστρες Φέρετρα. H Inner Ear σας προσφέρει δωρεάν το soundtrack του φετινού καλοκαιριού και σας εύχεται καλή ακρόαση και καλή τύχη…

[U]http://innerear.bandcamp.com/album/-[/U]