Inner wish-dexter ward 28/10/2010 @ gagarin

MUSIC BOX PRODUCTIONS PROUDLY PRESENTS
Οι Inner Wish αποτελούν μια από τις σταθερότερες αξίες της σύγχρονης ελληνικής σκηνής. Ιδρύθηκαν το 1995 και το ντεμπούτο τους album ?Waiting for the Dawn? θεωρείται μια από τις σημαντικότερες ελληνικές metal κυκλοφορίες. Ακολούθησαν αλλά 3 album και πολλές live εμφανίσεις σε Ελλάδα και Ευρώπη που τους καθιέρωσαν σαν ένα από τα βαριά χαρτιά του Ελληνικού Metal. Την Πέμπτη 28 Οκτωβρίου, οι Inner Wish δίνουν ραντεβού με τους πολυάριθμους οπαδούς τους στο club Gagarin 205. Λίγο νωρίτερα οι Dexter Ward αποτελούμενοι από 2 πρώην μέλη των Battleroar θα μας παρουσιάσουν τραγούδια από το ντεμπούτο album τους ?Antarctic Dream?.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΠΕΜΠΤΗ 28/10/2010
ΧΩΡΟΣ: GAGARIN 205
ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ: TICKET HOUSE-NO REMORSE-SIRENS
ΤΙΜΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ: 15 ΕΥΡΩ

Tα χαπια μου…ΕΤΣΙ ΡΕ!

Ελα ρε…αυτα ειναι!!!
Μηπως ξερουμε ποτε ξεκιναει η προπωληση;;;

11/9 —> Βόλος --> Golden R. Festival
19/9 —> Λάρισα --> Stage Club
6/11 —> Ολλανδία --> Brainstorm Festival

Να δω Θεσσαλονικη ποτε θα ερθουν να παιξουν !!! :x

κάποια στιγμή :slight_smile:

αυτές είναι οι επίσημες κλεισμένες ημερομηνίες…more will follow :slight_smile:

Χεντλάινερς στο Γκαγκάριν, αργία με με την επόμενη εργάσιμη; Φιλόδοξο, δεν μπορώ να πω. Μακάρι να έχει κόσμο - θα είμαι εκεί… εκτός αν λείπω σε 4ήμερο :expressionless:

Δεν τους έχω δει σε μικρό χώρο, και νομίζω, ότι θά’ναι γαμάτη εμπειρία:):!:

το line up της βραδιάς στο Gagarin κλείνει με τους RagenHeart

Με ψηνει το live, εχω ακουσει λιγα πραγματα απο Inner Wish, αλλα μου φαινεται θα ψαχτω… Οτι εχω ακουσει μου αρεσε.

Μια καλή ευκαιρία να τους δούμε και όσοι δεν τους έχουμε δει ποτέ live. Καλά θα είναι, τώρα που κυκλοφόρησαν και δισκάρα!

εκεί θα είμαστε 8)

Η προπωληση εχει ξεκινισει!

[B]Doors open 19:30[/B]
Ragenheart 20:00 - 20:45
Dexter Ward 21:00 - 21:35
Inner Wish 22:00 - end

Tο πρόγραμμα θα προσπαθήσουμε να τηρηθεί στην ακρίβεια οπότε να είστε εκεί στην ώρα σας μην χάσετε κάποιο γκρουπ.

αν εξαιρεσης firewind η καλυτερη λαιβ μπαντα και κομματια…
μελωδικη δυναμιτες…
και το καλυτερο κιθαριστικο διδυμο στον τοπο…
πολυ καλα παιδια(ανω των σαραντα μερικοι :smiley: ) και ενα απο τα χαιλαιτ τους, σαπορτ στους judas Priest στην Ρουμανια!

οταν βρω χρονο το βραδυ θα ποσταρω τα αγπημενα μου…
ειλικρινα σπερνουν…απλα στακατα κομματια …με μελωδια και χριστιανικους στιχους! :lol:

Αυτο ειρωνικα το λες η ισχυει?

οι στίχοι βρίσκονται: http://www.innerwish.gr/lyrics/

διαβάζεις και κρίνεις. αλλά ναι στο πρώτο, ειδικά, δίσκο, είχαν μια κλήση προς τα εκεί.

το πρωτο αλμπουμ των inner wish το λες και white metal. Εμενα ειναι παντος το λιγοτερο αγαπημενο μου.Τα μετεπειτα αλμπουμ ειναι σε αλλο επιπεδο…


εβιβα!!!

το αγαπημενο μου …

ρεφρεναρα και γαμ@ τους στιχους