Αγορες μουσικων οργανων μεσω internet

Eγω με χρεωστικη της τραπεζας Αττικης αγορασα.

απο thomann ετσι;δηλαδη δεν ειναι μονο αυτες που εχει εκει στο site;
και κατι ακομα,πως την επελεξες την καρτα σου στους τροπους πληρωμης,γιατι εγω ειδα μονο αυτα που ανεφερα πριν.
ευχαριστω!

Visa ειναι της Αττικης η χρεωστικη. Πιανει

ευχαριστω πολυ φιλε
για να δουμε τι θα κανουμε γιατι δεν εχω ιδεα απο καρτες και παραγγελιες

μπορεις και να τα κανεις με καταθεση στην τραπεζα…αλλα πληρωνεις 16 ε που ειναι η χρεωση του εμβασματος

εγω εχω πιστωτικη.υπαρχει κανας κινδυνος αν κανω αγορα με πιστωτικη??αν υπαρχει κινδυνος ειναι πιο ασφαλες με χρεωστικη?

εχει ψωνισει κανεις απο αυτο το μαγαζι???

http://guitare.playback-europe.com/

ειναι αξιοπιστο??για διαφωτιστε οποιος ξερει…

κανεις δε ξερει αν ειναι αξιοπιστο το site που ποσταρα πανω??

Οχι φιλε μου το μαγαζι που ποσταρες δεν το γνωριζω.

Παιδια επειδη ξερω οτι ο θειος θωμασ(thomann)ειναι αξιοπιστος εχει παρει και ενασ φιλοσ μου απο εκει.
Αλλα για το musicstore δεν γνωριζω τπτ απολυτως.και δεν γνωριζω και καποιον που να εχει παρει απο εκει.
Εχω βαλει στο ματι μια epiphone και την δινει και δωρο με θηκη σκληρη και για αυτο θελω να ρωτησω αν εχει αγορασε κανεις απο το συγκεκριμενο μαγαζι και αν γνωριζει πως λεγεται ο ελληνας που δουλευει σε αυτο και αν εχει και καποιο τηλ επικοινωνιασ

Οι τιμές του Θόμαν στους ενισχυτές, δεν μου άρεσαν ειδικά στα Mesa Boogie. 2666 ευρό για μια κεφαλή Triple Rectifier? Μπορώ να την πάρω με λιγότερο από τα μισά από την αμερική.#-o

Βέβαια έχει ποικιλία και καλύτερες τιμές σε άλλα πράγματα, είδα στην σελίδα του ακόμα και την signature NT κιθάρα του Chuck Shuldiner για λογική τιμή.:slight_smile:

Ρε παιδες γνωριζει κανενας την αξιοπιστια του musicstore ή οχι???
Πειτε ρε σεις,γτ με καιει να παραγγειλω απο εκει την καινουρια μου κιθαρα!!

Φίλε paranoid_gr δεν έχω παραγγείλει ποτέ από musicstore αλλά έχω ακούσει από άλλους ότι είναι αξιόπιστο. Εξάλλου έχει και την δυνατότητα της αντικαταβολής. Συνεπώς δεν μπορούν ούτε χρήματα να σου φάνε και επίσης όταν σου φέρουν αυτά που παρήγγειλες στο σπίτι, αν δεις ότι έχουν κάποιο πρόβλημα, πολύ απλά δεν τα παραλαμβάνεις και δεν πληρώνεις.

ευχαριστω πολυ φιλε μου γτ απλα θελω να παραγγειλω μια epiphone που μου αρεσε και ενα 50αρι marshall και ειναι ενα αρκετα μεγαλο ποσο…

ο θωμας ο γερμαναρας τα σπαει.
σε μερικα προιοντα συμφερει ακομα και να πας να τα παρειςι απο γερμανια αμα γουσταρεις.
γιατι τιμη προιοντος+τιμη εισητηριων συνεχιζουν να ειναι πολυ χαμηλοτερα απο τις τιμες της
πατριδας μας του Ελλαδισταν…ρε κλεφτεεεεεεεεεεεες!

εγω απο φνωστους που παρειγγειλαν απο θωμα εχω τα κλυτερα λογια…εγω προσωπικα σκεφτομαι για αγορα απο ebay καθως η κιθαρα που θελω δεν κυκλοφορει πλεον και μονο μεταχειρησμενη βρισκεται…