Interpol Live In Athens

Interpol live in athens 7 june 2011

source: http://twitter.com/#!/DETOX_EVENTS

κανονίστε να πάει άπατο ε

poli to fovamai :smiley:

Τα greeklish dude!

i dont have GR keyboard on my Pc :confused:

αυτό βέβαια πηγαίνει και στους διοργανωτές. λογική τιμή πάνω απ’όλα. γιατί μπορεί εμείς να είμαστε αρρωστάκια και να σκάσουμε ακόμα και 50άρι, αλλά δεν είναι όλοι έτσι…

ας τα αφήσουμε όμως αυτά τώρα. ίσως και live της χρονιάς. δε μας έχουν ξανάρθει άλλωστε…

Aντε να ομορφαινει το καλοκαιρι σιγα-σιγα… :wink:

Ειχα αποφασισει να τους δω στην Νεα Υορκη το Νοεμβριο, αλλα τελικα δεν πηγα επειδη την επομενη μερα εφευγα + οτι ειχα παει ηδη σε 5 συναυλιες (κοινως, γυρνουσα ξεβρακωτος απο φραγκα). Μπορει να εκανα και βλακεια, θα δειξει…

Προσωπικα τους ειδα στο O2 arena τον Δεκεμβριο ισως επειδη ημουν στο circle να μην το χαρηκα τοσο αλλα περιμενω εδω.απο playlist παιζουν πραγματικα τα παντα παντως:D

Αν και η σκέψη πως θα δω τους Interpol δίχως τον Carlos D δεν με ενθουσιάζει και παρά τον απογοητευτικότατο τελευταίο τους δίσκο, μόνο και μόνο για τα τραγούδια που θα ακουστούν από τα 2 πρώτα τους albums αξίζει αυτή η συναυλία.

Και μόνο που θ’ακούσω το συνονόματό μου Stella Was A Diver μου αρκεί! Άντε να πάνε όλα καλά και να μην έχουμε τίποτα ακυρώσεις. :papas:

Γουστααααα! Αν βολευει το προγραμμα των εξετασεων ειμαι μεσα με τα μπουνια! Παλια αλλα σταθερη αγαπη οι Interpol :smiley:

Τους είχα δει το 2007 σε fest και, ενώ ήταν πολύ καλοί, είχα την αίσθηση ότι δεν τους πάει ο ανοιχτός χώρος. Οπότε ελπίζω να είναι σε κανένα Fuzz και όχι τίποτα ολυμπιακά ακίνητα και αηδίες…

αυτό που λες είναι ένα θέμα, σημαντικό σίγουρα, αλλά νομίζω ότι τελικά ισχύει αυτό που λες. τα τραγούδια από τα 2 πρώτα τους άλμπουμ υπερβαίνουν ακόμη και τα ίδια τα μέλη του συγκροτήματος.

μάλλον για tae kwon do το κόβω πάντως…

Φάε τη γλώσσα σου.

Κλειστό χώρο είπαμε, όχι τενεκέ.

και τι τενεκέ. ούτε καν ξεκάνωτο! :confused:

και εγώ κλειστό χώρο θέλω, αλλά λόγω καλοκαιριού και εταιρείας το βλέπω για εκεί.
τεσπα, ίδωμεν…

επιτέλους κάτι πραγματικά ενδιαφέρον για φέτος το καλοκαίρι
Να έχει και μια λογική τιμή(<40) και φύγαμε…

K το Vox δν χρησιμοποιεί η Detox? Θα το εκτιμούσαν πιο πολύ λογικά αυτοί που θα πάνε :stuck_out_tongue:

Καυλα λέμε, καύλα!

ΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! :yahoo:=D>\:D/:bow2:

Στο επισημο site της μπαντας εχουν γραψει πως η συναυλια θα γινει στο
06.07.2011 Thea Akropolis Athens
για το οποιο δεν μπορω να βρω πληροφοριες

Εχει κανεις καμια ιδεα για το ποιο μπορει να ειναι το venue αυτο?