Interpol

21/11 'Αμστερνταμ! :dance:

:frowning:
αυτές είναι οι οριστικές ημερομηνίες ή παίζει να ανακοινωθεί και καμία άλλη?

Και όvειρο θερινής νυκτός θα παραμείνει μου φαίνεται… :frowning:

Αρχιζω να σκέφτομαι σοβαρα το London :-k

Κυκλοφορεί 14/9 :smiley:

Έχει έρθει η Σαρα και η Μαρα απο indie bands, αυτούς και τους Arcade Fire δεν μπορούν να τους φέρουν κάποτε?

14/9 ε? Παίζει να είναι και ο δίσκος της χρονιάς. Σαμπως έχω ακούσει και πολλά άλλα φετινά?

έχω βρεί το καινούριο στα 128.
όποιος δε μπορεί να περιμένει pm me.

'Αντε γεια.

[SPOILER][/SPOILER]

έτσι είσαι?

This message is hidden because narcoleptic is on your ignore list. 8)

Όχι πολλ? Κρίμα, ήθελα να ψηφίσω Our Love to Admire.:-s

really? αυτο ειναι το αγαπημενο σου απο Interpol?:-s

To θεωρω το λιγοτερο καλο τους

Ναι κι όμως outsider, δε ξέρω η καρδιά έχει τους δικούς της νόμους. Είναι εντελώς υποκειμενικό.

Μ’αρεσει και εμενα, απλως το εχω στη 4η θεση

Παντως το συγκροτημα δεν το πολυτιμαει στα live πλεον, στην Αθηνα π.χ. επαιξαν μονο το Heinrich Maneuver

Πολυ σπουδαια μπαντα

Το Our Love to Admire πάντως είναι παρεξηγημένος δίσκος. Είναι διαφορετικός από τα δύο προηγούμενα, αλλά τον θεωρώ καλό. Βέβαια για μένα το ντεμπούτο τους δεν το φτάνει καν, αλλά οκ, το θέμα είναι υποκειμενικό. Κάτι Pioneer to the Falls, No I in Threesome και The Lighthouse είναι πολύ δυνατές στιγμές.

[SPOILER]Και για όποιον ενδιαφέρεται, είχα γράψει ένα κείμενο για τη δισκογραφία τους [U]εδώ[/U].[/SPOILER]

Ναι πολλ. Ιντερ πολλ.

Εντάξει η πρωτιά είναι δεδομένη κι εγώ θα τη συνυπογράψω. Να ομολογήσω, όμως, ότι δεν έχω ακούσει το ομώνυμο. Βέβαια, ακόμα και κανένα άλλο δίσκο να μην είχα ακούσει, το Εvil ‘σοπεδών’ δισκόγραφιζ. Κομμάτια.

Ναι! Αλλά http://www.youtube.com/watch?v=_2NOyzlmCrY <333
Με άγγιξε από την πρώτη ακρόαση, τα πρώτα δευτερόλεπτα:)

Αξίζει πρωτιά στο Antics όμως, δεν γκρινιάζω.

Δε λέω, κορυφαίος δίσκος το Antics, αλλά Turn on the Bright Lights δεν είναι…

Bumpάρα

Άκουσα δειγματοληπτικά και μπορώ να πω ότι με εντυπωσίασαν. Από εκεί και πέρα ξεκινάμε με Turn on the bright lights ή Antics;

Κορυφαία και τα 2 οπότε πιάστα με τη σειρά και ξεκίνα από το Turn on the bright lights.

Σε άλλα νέα, ο Paul Banks κυκλοφορεί δεύτερο σόλο album στα τέλη του Οκτώβρη με τίτλο “Banks”.

Το πρώτο δείγμα από το album λέγεται “The Base”.

http://www.matadorrecords.com/mpeg/paul_banks/paul_banks_the_base.mp3

Interpol @Interpol 2m

Back in the writing mode in our space in Brooklyn. Things be brewing…-DK

:smiley:

Μια υπέροχη όαση στην καθημερινότητα και να αναρωτιέσαι το κλασικό “γιατί δεν είχα ασχοληθεί με δαύτους τόσο καιρό”…
Ακατανίκητη ανάγκη να ακούσω τα άπαντα.