IOMMI - Fused

prepi na vgike mesa s’aftes tis meres… to pire kaneis!!!
ti lei??? :twisted: :twisted: :twisted:

akousa poli kala sxolia apo sabbath fans se 3ena forums-distixos 8a perimeno poli kero gia na ftasei sta xeria mou edo pou ime :frowning: :twisted:

Λοιπόν.
Το δίσκο τον κατέβασα πρίν από κάνα μήνα και πραγματικά απορώ για τον άν ο Iommi είναι από αυτό τον πλανήτη ή έχει κατέβει για να μας τρελάνει όλους. Ο άνθρωπος είναι πραγματικά θεός.Και μαζί με τον έτερο θεό Glenn Hughes βγάλανε δισκάρα πολλών μεγατόνων. Αρκεί μόνο το riff του The Spell να ακούσεις για να καταλάβεις τι παίζει. Δεν ξέρω άν κυκλοφόρησε ακόμα, αλλά θα τον αγοράσω έτσι κι’αλλιώς.
10 με τόνο λέμε.

το ακουω αυτη τη στιγμη.γαματο ειναι,προς το παρον 3εχωριζω το γρε’ι’ς

ppooo poo akousa ta samples ke trella8ikaaaaaaaa!!
den mporo na perimeno allo! :twisted:

To agorasa! Einai APSOGO! Me riffs pou kai solo pou tha enthousiasoun ton kathena.

Θεικο,απλα θεικο…

x2

Παλι καλα που ξερω ενα παιδι που τα παιρνει και σαν κοροιδο μου τα δινει και τα αντιγραφω… Τρομερο. Οπως το περιμενα…

Τελικά μερικοί άνθρωποι είναι γενημένοι για να δημιουργούν θεική μουσική. Γαμώ τις δισκάρες όπως και το ντεμπούτο τους φυσικά

Riffάρες, Τραγουδάρες, σε πετάνε στον τοίχο με την πρώτη νότα του Dopamine!

Αλλά μετά από πολλές πολλές ακροάσεις κάποια τραγουδια μου μοιάζουν με άλλα μεσα στον δίσκο και κυρίως γιατι ο Hughes χρησιμοποιεί ίδια vocomelodies! Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός…

Αλλά το Fused πιστεύω πως είναι από τις καλύτερες κυκλοφορίες των 5 τελευταίων ετών.

Aυτος ο δισκαρος περασε στα ψιλα… I go Insane δεν γραφονται καθε μερα… Ισως το καλυτερο τραγουδι που εχει γραψει ο μουστακιας εδω και πολλα χρονια!!!

Χαχαχα, τι ξέθαψες! Η riffάρα του Dopamine ισοπεδώνει.

Ένα θα σας πω, το[B] I Go Insane [/B]είναι μέσα στα 20 αγαπημένα μου τραγούδια ever!