Ios

to pio rock nisi???

piga prin 2 xronia kai emeina afwnos gia to poso rock bars ida…posous rockades kai genika poli kalo kosmo

apo tis kalliteres diakopes pou exw kanei!!!
ontws polla rock barakia,poli wraios kosmos kai poli kefi kai trela…

Ios just rules :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καταρχάς εύγε για το avatar.
Πήγα 3 χρόνια συνεχόμενα στην Ίο και πέρασα απίστευτα καλά. όσον αφορά τα rockάδικα και τα φτηνά σφηνάκια είναι cult.
όπως και τα μεσημέρια στο far out.

Ios 1992…The rock island of the planet…
punk,skinhead,metalhead,φρικιά,piercing και τα μυαλά στο μπλέντερ…
Πιώματα και πάρτυ ,μέχρι πρωίας σε κάθε μπαρ και παραλία…
summer blody summer…

k εγω εχω περασει τελεια! ολοι στον ΝΑ!

τελικα ειμαι πολυ καμενος περδεψα τα νησια Ικαρια ειναι ο νας κ εκει εχω παει…

Πήγα πρόπερσι και πέρασα πολύ καλά 8) ,αλλά δεν ήταν τοσο κορυφή όσο μου είχαν πει.Θέλω να πω οτι έχει τρεντο-ποιηθεί αρκετά και απότι μου έχουν πει κάποιοι μεγαλύτεροι δεν έχει καμία σχέση με πριν καμια 10αρια χρόνια.
Αντίπαρος σίγουρα καλύτερα,αν και για λίγο πιο ήρεμη φάση :slight_smile:

Για δοκιμάστε και την ΙΚΑΡΙΑ!!!

εχω παει 2 φορες…σουπερ!!!

μονο με μηχανη ε? ή 4Χ4

Μάκη ,κορυφαία και η Ικαρία…Ειαι και εκείνος ο μπάρμας των αφών Ξηρών Ο.Ε…και σε φιλοξενει΄στην αυλή του σπιτιού του άμα δεν έχεις κατάλημα…με μόνο αντάλλα- γμα να ταπώνεις με σπερματσέτο,κάτι μπουκάλια ΣΙΝΑΛΚΟ ΚΟΛΑ με BENZINE… :lol:
Αντε καλά καλοκαίρια…να `ρθούν…

AAAAAAAAAAAX!:frowning:
Ενα καλοκαιρι ακομα…το πιο πικρο απ’όλα και μετα…!!!
Τι Ιο, τι Ικαρία και Αντίπαρο!!! όλα με τη σειρά θα τα πάρω…και θα καταλείξω στα Μάταλα της Κρήτης!..στα βράχια, μ’ενα παρεό και μια κίθάρα (και κάποιον που ξέρει κίθάρα, για να παίζει…εγώ 8α τραγουδάω!)
[size=6]ΝΑΙ…! [/size]

ΑΝ ΘΕΣ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΚΡΗΤΗ ΜΟΝΟΣ ΟΤΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΘΑΡΑ ΤΟΥ ΓΙΑ CAMPING ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕ(ΕΨΑΧΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΤΡΙΑ!!)ΡΩΤΑ ΤΟΝ BLUEZLICK!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ Η ΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!(Α ΡΕ ΚΩΛΟΠΡΑΚΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΦΑΓΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!)
ΚΑΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟ!!!

ακου να δεις για ικαρια ειναι κ γαμω τις φασεις αλα δεν εχει καμπινγ κ κιμασε χυμα εξω απαγορευετε η σκηνη κ οι μπατσοι κυνηγανε συνεχεια!

τα ματαλα πλεον ειναι απο τα πιο trendy μερη της ελλαδος! τις σπηλιες τις εχουνε κλεισει!
γιατι ειναι ρωμαικοι ταφοι!

Ιο εχω ακουσει καλα κ κακα λογια δεν εχω παει οπως κ για αντιπαρο!

Αν θες πραγματικα σαπιο μερος να πας Κρητη στον Λεντα!

εγω το καλοκαιρι στην γυρα θα ειμαι καπου θα βρεθουμε
:stuck_out_tongue:

xm, edw prospathoume - na mhn trwme - ta etsi kai ta dhthen sth mourh- siga mhn pame kai diakopes, me kati friko-piwmenous kai prezakia, pou tha gyrnane liarda…

me thn kamia - ios - to xeirotero ever kalokairi…

Και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος :cry: :cry: :cry: Οι μόνες διακοπές του προηγούμενου καλοκαιριού ήταν ένα Σαβ/κο με δυο φίλους σε camping στο Ναύπλιο ενώ λέγαμε να πάμε για καφέ :stuck_out_tongue:

Για Ίο λέω να βάλω πλώρη φέτος…Κάτι φωτό από διαγωνισμούς βρεγμένης μπλούζας, κάτι ροκάδικα, λίγο οι όλες ιστορίες που έχω ακούσει αλλά και οι τιμές (σοβαρός λόγος για φοιτητή) με έχουν κάνει να θέλω να πάω εδώ και 3 χρόνια! Όμως το βλέπω πάλι να καταλήγω στα Χανιά τα οποία είναι η ομορφότερη πόλη της Ελλάδας και παρά το ότι έχω πάει ήδη δύο φορές ποτέ δε τα γύρισα όλα :twisted:

καλή η φάση με τους τόπους διακοπών, όμως πλέον εγώ ένα έχω να πω: Καλή παρέα και όπου να’ναι :wink:

btw, 15 Μαϊου πάω Κέρκυρα…Λίγο νωρίς ε? :stuck_out_tongue: Θα έχει κόσμο? Τι λένε οι Κερκυραίοι?

Io piga 2 xronia sinexomena kai perasa gamata…
pera apo ti Rock exei genika treli fasi to nisi…

Proto meros tou kalokairiou niko… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: