Iron Lamb - The Original Sin [2011]

Άμα το βρίσκαμε και κάπου καλά θα ήταν :stuck_out_tongue:

Ρώσσους :wink:

Μιλάμε αυτός ο υπερδίσκαρος κοντέυει να ανατρέψει την κατασταλλαγμένη μου τοπ 5αδα για φέτος. Είναι το απόλυτο παράδειγμα του αδιάσειστου γεγονότος ότι ροκ ν ρολλ, πανκ και θρας ειναι διαφορετικές εκφάνσεις του ίδιου πράγματος και στο κέντρο τους ακριβώς στέκεται ο Λέμμυ (ζντοινγκ!). Επίσης οι τύποι μπορούν να είναι κάλλιστα οι επάξιοι συνεχιστές των Χελλακόπτερς. Αλητεία. Τι να πω άλλο, έχω μείνει λαλάκας.

:bow2::bow2::bow2:

ok, άμα είναι να κάνει το rocking.gr δισκοκριτική για το άλμπουμ, απλά χώστε κάπου την παραπάνω παράγραφο. Δεν υπάρχει καλύτερη περιγραφή, ε…

bump

Η στιγμη εφτασε κι ο Johan Wallin μιλα [U]εδω[/U] για ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ και ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Το πρωτο ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ album του σχηματος, την επαναδραστηριοποιηση των death metallers REPUGNANT, τις ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΙΣ με την ελληνικη metal σκηνη κι αλλα πολλα πραγματα που κατι βρωμεροι τυποι σαν εσας σιγουρα θελετε να μαθετε.

Περπαταω στο δρομο και στο τελος του “Ι don’t like you” βρισκω τον εαυτο μου ετοιμο να φτυσει ο,τι βρει μπροστα του. :lol:

Η συνεντευξη φαινεται να εχει ενδιαφερον.

Πραγματι μακραν καλυτερο κομματι του δισκου

Επειδη επεσαν ορισμενες ερωτησεις σχετικα με τη βινυλιακη εκδοση το δευτερο press ειναι ηδη ετοιμο. Δεν εχω καταλαβει ομως αν περιλαμβανει το bonus 7" της πρωτης κοπης οποτε αυτο θα ηταν καλυτερα να το ρωτησετε πριν προχωρησετε σε παραγγελια. Κοπιες της πρωτης πρεπει να υπαρχουν ακομα, αλλα λιγες.

το ξανάβαλα μετά από καιρό κι έχω να πω ότι ενώ είναι γαμάτο, είναι υπερβολικάαααα προσεγμένο. (και με χαλάει λίγο αυτό, το θέλω λίγο πιο σάπιο/αλήτικο)

PUMP!

γιατι εχουν ετοιμασει κατι νεα ωραια κομματακια
τα οποια θα βγουν σε σπλιτ και 7ιντσο

προς το παρων
δειγματακια
:slight_smile: