Iron Maiden - 2 Αυγουστου!

βασικά οι μετάλικατς είχαν 80 με κάποια πολύ βαρβάτα σαπόρτ ε. ελπίζω κ οι μέιδενς να φέρουν τπτ όμορφο.

εγώ θα πάω για πρώτη φορά μετά το 2000 !

ΧΡΜΦ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΠΛΑΚΟΜΟΥΝΙ…ΤΟ 2005 43 ευρω τωρα 70!!!Ρε παιδια μιλαμε για τα ιδια πραματα…θελω να τους δω απο κοντα σε συναυλια παω οχι στο σινεμα…Ενταξει μας τον πιανουν κανονικα(μονοο για αυτους γινομαι μαλακας και θα τα δωσω…)…Εν τω μεταξυ πεφτει και σε περιοδο διακοπων…Δεν νομιζω να εχουν το σολντ αουτ που τοσο περιμενι η ντιντι…χεχε…
Παντως και για Βακεν ρε παιδια δεν ειναι τοσο ευκολο…Ωραια πειτε 125 το εισητηριο…Μεταφορες φαγητο κλπ δεν τα υπολογιζετε???:-k Αν τα εχεις μια χαρα θα ειναι γιατι θα κανεις και διακοπουλες θα δεις και ενα σοβαρο φεστιβαλ…διαφορετικα μενεις στη μιζερια μας…

Παρακαλω οσοι λενε οποιος θελει(ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ:-k ) ναι παει και οι αλλοι να σκασουν ας ηρεμησει λιγο η ας δωσει και στους αλλους…:-s :? …Ενταξει μας γ… που μας γ… να μη φωναξουμε?

Θα πάω ούτως η άλλως,ό,τι support κι αν έχει…

Είναι η τελευταία συναυλία Maiden εν Ελλάδει που πραγματικά θα κόψει κώλους…
Αξίζει μόνο και μόνο γι αυτό…

Τώρα άν έχει και τίποτα Disturbed σαν support,ΔΕ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΛΕΜΕ:smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

(Γιατί κάτι μου λέει ότι το Rockwave φέτο θα χει Ιερείς???:-k 8) 8) 8) )

θα παω αλλα με των 50 . δεν δινω παραπανω για maiden … εκτος αν εχουν καλα σαπορτ:D
για να δουμε … πχ lamb of god ή stone sour ή τπτ αλλο . λεω εγω τωρα :stuck_out_tongue:

κατα 80% οι priest θα ειναι φετος στο rockwave…οχι, δεν το ξερω, υποθετω…αλλα με ευρωπαικο τουρ οπως λενε και τη συμμετοχη τους στο rock of gods ανακοινωμενη εδω και τοσο καιρο κοντα στις ημερομηνιες που γινεται το rockwave συνηθως, σιγουρα ενας απο τους σταθμους τους θα ειναι και το ελλαδισταν…ας ειν’καλα οι ΝτιΝτιδες που ψαχνουν καθε καλη ευκαιρια να μας πιασουν τον κωλο…

ps

Didi music fuck off and die…

To 2005, 43 ευρω, τωρα 50!!! Γιατι σνομπαρετε τα φτηνα?

Γιατί λόγω των "φθηνών¨πέρισυ δεν μπόρεσα να απολαύσω όσο ήθελα τη δεύτερη αγαπημένη μου μπάντα.
Σκάτα τα κάνανε για άλλη μια φορά.

Συμφωνώ…

Από την άλλη με την καμία δε δίνω 70 euro…

70 ευρώ…Μαλιστα…Αλλα 30 και κατοσταρίσαμε…Που θα πάει…:lol:

Θεωρια:
Αν παρουμε ολοι (η εστω η πλειοψηφια) των 50 ευρω ο χωρος του PL2 θα μειωθει οποτε και τα φτηνα κοντα στην σκηνη θα ειναι. Παραδειγματα: Plant, Tool…

Γεγονοτα:
Στο PL2 μπαινεις σχετικα ευκολα. Πχ. παρεα 10 ατομων αγοραζει 9 εισιτηρια των 50 ευρω και 1 των 70. Συνολο 520 ευρω αρα 52 ευρω/ατομο. Eνας με το ακριβο (αυτος με τον πιο χοντρο καρπο) μπαινει στο PL2 και αφου του φορανε το βραχιολακι μπορει πολυ πολυ ευκολα να το βγαλει χωρις να το κοψει. Ετσι το δινει στον επομενο και σιγα σιγα μπαινουν ολοι στο PL2…

hey man…αν τα βαλεις κατω για καποιον που ζει επαρχια ειναι πανω απο κατοσταρα…πχ εγω χρειαζομαι ενα 50ρικο minimum μεταφορικα (βενζινες η ΚΤΕΛ), φαγητο για οσες μερες μεινω αθηνα (πες εστω μια,ενα 30ορι), βαλε τσιγαρα, ποτα, και κατι απο’δω κι’απο κει…το 200ρι το εχω στο νερο…δεν ειμαστε και ωνασηδες γαμω το κεφαλι τους…

πολυ σωστος… :bow::bow::respect:

ps

Didi music fuck off and die…

Βασικά λέω οτι του παραχρόνου το εισητήριο θα τα εκατοστήσει κανονικά…:lol: Ικανούς τους έχω…

το ξερω πως το ειπες για το εισητηριο, απλα συμπληρωσα και το δικο μου…

αφου ειμαστε ζωα ρε συ… εχουμε τους ΝτιΝτιδες να μας τα παιρνουν και τους παρακαλαμε κιολλας… κατσε κανα 3ρι χρονια και θα βαραει 100 το φτηνο, οχι το μεσο…

το μονοπωλιο αυτα κανει…δεν παει να χτυπιεσαι οσο θες…μονοι τους ειναι στο παιχνιδι, οσα θελουν παιρνουν…

Δεν ειναι μονοι τους. Εδω απο 1/1/08 60 ευρω θα κανει για MMD…

Έφυγα 8)

Θα δω για 1η φορά τους Maiden στην μεγαλύτερη περιοδεία τους ever, ποιος την χάρη μου :stuck_out_tongue: !

Δεύτερη ημερομηνία, μετά από αυτήν του Knopfler, που κλείνει στο ημερολόγιό μου για συναυλιάρα είναι αυτή των Maiden!!! RIME ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: 8) 8) 8) 8)

Τωρα ειδα την ανακοινωση…Ωραιοτατο νεο αν και αναμενομενο…Αν δεν τους δω εξωτερικο φετος μαλλον θα παω επιτελους να τους δω εδω…Πρεπει να ειμαι απο τους λιγους που δεν τους εχει δει ποτε ε??

MAΛΑΚΑ ΜΟΥ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!There goes the siren that warns of the air raid
Then comes the sound of the guns sending flak
Out for the scramble weve got to get airborne
Got to get up for the coming attack.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!ΠΕΙΤΕ ME ΜΑΛΑΚΑ,ΒΡΕΙΣΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ 2 ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΟΥ Μ ΑΥΤΟΥΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ METAL,ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ!ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΤΛΙΣΤ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΥΝ SEVENTH SON KAI INFINITE DREAMS(TO ONLY THE GOOD DIE YOUNG ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ)!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΜΑΣ ΚΑΤΙ Μ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΣΕΤΛΙΣΤ ΤΟΥΣ ΠΑΓΚΩΣΜΙΩΣ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ(Η ΤΟ ΘΑΥΜΑ)ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ!UP THE IRONS FOR THIRD TIME

Dream on… Dream on… Το σετλιστ θα είναι όπως το είπε ο Ροντ και δεν αλλάζει που να χτυπιέστε… Αφού εσένα σου φαίνονται λίγα, γιατί δεν πληρώνεις και το δικό μου μισό εισητήριο? Να μην αισθάνεσαι ότι τους κοροϊδεύεις ρε παιδί μου…

Ερώτηση:

Τα διαχωριστικά θα είναι όπως του Rockwave?:-k

Kανα σκαρίφημα δεν έχω δει ακόμα:-s