Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Εισιτήριο διημέρου :check

ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΙΟΎΛΙΟ Η ΜΑΛΑΚΆΣΑ ΝΑ ΓΊΝΕΙ ΒΑΓΔΆΤΗ!ΚΑΝΟΝΊΣΤΕ

3 Likes

Θέλω να ρωτήσω, τα διήμερα εισιτήρια πως είναι; Σου έδωσαν ένα εισιτήριο για την κάθε μέρα ή είναι ένα ενιαίο;

Στο Rockwave που μας πέρασε ήταν ένα ενιαίο. Φέτος είναι ένα εισιτήριο για την κάθε μέρα.

1 Like

Ευχαριστώ!!! Και απ ότι έχω καταλάβει χωρίς καπέλο είναι τα εισιτήρια που πουλάει μόνο το tickethouse. Ισχύει; Το ωράριό του είναι όντως 10.30-14.30 τις καθημερινές και Σάββατο 11.30-15.30;

Στο tickethouse είναι όντως χωρίς καπέλο. Σε κάτι καταστήματα Cosmote, Γερμανός κτλ παίζει καπέλο. Δηλαδή αν μένεις επαρχία ή είσαι μακριά απ’ το κέντρο θα πληρώσεις κάτι ευρά παραπάνω.

τα μεχρι τωρα πεπραγμενα ειναι τα εξης… *κοσμος στα επιπεδα 08 μπορει και παραπανω
* τραγουδια ως τωρα. the trooper
run to the hills
aces high
fear of the dark
number of the beast
two minutes to midnight
iron maiden
for the greater goog of god
fligh of icarus
* σαπορτ…οτι ακουγεται κτλ. ισχυει ,αλλα ακομα σε συζητησεις ειναι.λογικα θα κλεισουν

2 Likes

Πόσο σίγουρος ήμουν όταν είδα το άβαταρ σου ότι θα ρίξεις φήμες :stuck_out_tongue:

Μακάρι να κλείσουν τα σαπορτ

Αν και πιστεύω ότι θα πάνε προς Πρηστ …μεριά

Λογικά ναι, αλλά πάρ’ τους και ένα τηλέφωνο στο 2103608366 για σιγουριά.

θελουμε Alexander the Great ρεεεεεε !
:laughing:

2 Likes

Αυτό μπορεί να το παίξουν μόνο στην Ελλάδα! Φαντάζεσαι;;;

5 Likes

The Loneliness Of The Long Distance Runner ΡΕΕΕΕΕΕ…

Και Infinite Dreams που δεν επαιξαν στην Maiden England περιοδεια… Με αυτα τα 2 και Flight Of Icarus θα πεθαινα εκει…

4 Likes

https://www.youtube.com/watch?v=p4w2BZXL6Ss
Και ασε τον Βρασιδα να γκαριζει για τους πυρσους :smiling_imp: :smiling_imp:

1 Like

Έχω τέτοια κάψα να παίξουν το Loneliness (παίζει να το έχω γράψει 10 φορες στο topic παλιότερα!) που ακόμα κι αν βγούν, το πουν και μετά μας καληνυχτίσουν, πάλι ικανοποιημένος θα είμαι :grin:

3 Likes

έχουν αρκετά ξεχασμένα τραγούδια δυστυχώς. Που είναι αριστουργήματα του μέταλ

1 Like

Το ξέρετε φαντάζομαι ότι το Loneliness το έχουν παίξει μόνο μια φορά, στο Βελιγράδι το 1986.

3 Likes

τα όνειρα όμως είναι τζάμπα.
Άλλωστε μιλάμε για Maiden. 0% πιθανότητα

4 Likes

Ε ναι, Maiden είσαι :grinning:!

3 Likes

maiden είσαι αφού

2 Likes

26 Μαιου στην Εσθονια ξεκιναει.Το σετλιστ που θα παιχτει εκει θα παιζεται και σε ολο το τουρ
Μη χασεις το λαιβ λογω του σετλιστ ειναι μαλακια.Παντως η συντριπτικη πλειοψηφια των κομματιων θα ειναι απο τα 80’s απο οτι φαινεται

4 Likes

Μακάρι ήταν τα μισά κομμάτια από 90 και πέρα. Όχι μόνο για την γκαβλα.