Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

δεν εχει κλεισει ακομα κανενα σαπορτ μη τσακωνεστε τσαμπα.

Χωρις να γνωριζω, λογικα ειναι Α4.

Στο Rockwave θα εμφανιστουν και οι Jacks Full καθως βγηκαν δευτεροι στο διαγωνισμο συγκροτηματων που εκανε ο Red FM. Δεν εχει ανακοινωθει ομως σε ποια μερα απ τις δυο.

νέο ωράριο του Ticket House Πανεπιστημίου 42 εντός στοάς. Τρίτη έως Παρασκευή 10:30-14:30 & 17:00-21:00. Σάββατο : 10:30-16:30. Κυριακή, Δευτέρα : ΚΛΕΙΣΤΑ

Πάλι καλά! Thanks για την ενημέρωση!

προφανως θα φαγανε κραξιμο και το αλλαξαν. Οι ωρες που ηταν, νομιζω βολευε ελαχιστο κοσμο.

Ε μα είναι δυνατόν ρε; Άμα δουλεύεις, μόνο Σάββατο μπορούσες να πας.

Πρωτο post μου για την νεα χρονια στο thread της πιο αναμενομενης συναυλιας του 2018. Καλη Χρονια σε ολους.

https://img00.deviantart.net/f3d7/i/2015/364/8/f/iron_maiden_happy_new_year_by_pardocomics-d9m3k0f.jpg

7 Likes

Τσιμπησα και εγω για το διημερο εισητηριο θα να ανεβασω μετα φωτο γιατι ειμαι δουλεια ακομα!

1 Like

4 Likes

Eχει κανεις ιδεα πως εχει παει η προπωληση ως τωρα? Οχι μονο για την ημερα των Maiden αλλα και για Priest.

maiden πολυ καλα. εχει σχεδον βγεί. priest 1/3 και λιγοτερο. Οι συναυλιες του Γενάρη πρεπει να φαγανε ΜΕΓΑΛΟ κουβά ολες.

Όταν λες ότι έχει σχεδόν βγει; Ξέρεις μήπως αριθμό; Οι Kreator πάντως, μάλλον θα έχουν αρκετό κόσμο, όσοι ξέρω, έχουν πάρει εισητήριο. Μακάρι κιόλας.

gia maiden kapoios mou xe pei pos tin proti vdomada fugane 7000 eisitiria (etsi akouse). mou fenete periergo afou oi metalades tin ellada (ektos ap tous poromenous) perimenoun mexri teleutaia stigmi na paroun eisitiria so dunno. oso gia kreator sta8eri a3ia so pada 8a xoun 1500 sto nero (if not more).

oso gia priest mexri 5000-7000 xiliades to vlepo kai an. oles tis fores pou xoun er8ei (ektos ap tin proti 2004) den nomizo na poulisan more than that. borei vevaia na kano kai la8os alla 8a to doume.

Κι εγώ το είχα ακούσει ότι τις πρώτες 2 εβδομάδες χοντρικά έφυγαν 7500 για Maiden.

9 παρά.
Εγω παλι πολλους που ξερω δεν θα πανε σε καμια απο τις 3, γιατι δεν υπαρχει σάλιο.

kreator συμφωνα με διαδωσεις καθως και ιced earth + fates εχουν πουλήσει ελαχιστα προπώληση. Δλδ 100-200 εισητηρια ενω παλαια 1-2 εβδομαδες πριν θα είχαν πανω απο 600-800. Θα δείξει προφανως. Απλα πολυς κοσμος γαμηθηκε απο τα τελη κυκλοφοριας, ενφια κτλ. πολλοι τρεξανε να σκασουν και ενα 100αρι - 7-8 μηνες πριν (χωρις κανεναν τρελο λογο) για ροκγουειβ και ετσι λογικα θα παιξει μεγας κουβάς σε αυτες τις συναυλιες ειδικά).

9 παρα και σχεδόν έχει βγεί; Δηλαδή βγαίνει το maiden με 10k πχ? Λίγο μου φαίνεται…

Και με 50 ευρώ εισιτήριο;

Δεν είναι πολύ ακριβοί οι Maiden σε αυτή την περιοδεία (σε σχέση με Book of Souls). Σκεφτείτε και εδω Ολλανδία που μένω τους έχουν βαλει 55 ευρώ. Ενώ στην Book of Souls είχαν 80.