Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Αμα παιχτούν Sabbaton, παίζει να μην ερθω. Βασικά απλά θα σκάσω ακριβώς μετά την εμφάνισή τους, για να γλιτώσω τους στρατόκαυλους που μετά για ολο το Live των maiden θα λενε " Ε ΠΑΙΞΤΕ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ"

2 Likes

Είδαμε πέρσι support Gojira. Όχι πάλι φέτος.

ναι σωστά . Γιατί μετά θα φύγουν νομίζεις . Πέραν του άστοχου του ποστ σου

το παίξτε Αλεξαντερ θα το πούμε για το yolo της φάσης και γιατί ίσως μας τραγουδήσει α καπέλα το ρεφρεν

1 Like

Iced Earth παίζει να βάλουν; Ας τους ανακοινώσουν μετά τις συναυλίες του Γενάρη, αν φοβούνται πιθανή χασούρα.

Μαζί με Megadeth ό,τι πρέπει!

2 Likes

είναι μια απλή και εύκολη λύση για να γεμίσει το lineup

Ονειρεύομαι Accept & Saxon χωρίς να έχω ακούσει κάτι προφανώς , επειδή έχουν / θα έχουν δίσκο

2 Likes

κι άλλο δίσκο οι Accept ?
Επίσης οχι 2 φορές τα γίδια. Δλδ έλληνα οπαδέ δεν έχεις κουραστεί να βλέπεις ΟΛΟ τα ίδια ?
Ερχονταί Threshold και είναι 200 ελέος δλδ. Και έρχεται ο καθε μαιντανός που εχει πάρει διαζύγιο με την εμπνευση απο δεκαετία και μαζευεί 2000 … νισάφι.

1 Like

Ας βάλουν και Threshold. Πριν έρθω.

Για τους Saxon λεει, αλλά αν φέρουν Accept μπορείς να μην έρθεις. Δεν θα σου κρατήσουμε μούτρα

Σε αντιθεση με αρκετους απο εδω μέσα και maiden england είδα και BOS.
Απλά θεωρώ λιγο ανέκδοτο τους Accept του wolf αν και θα παω λογικά. Χωρίς όμως να καίγομαι.
Ας μην φέρουν 2 φορες μεσα σε 6μηνο Iced Earth (αυτούς έλεγα μαιντανούς). Θα είναι ο ορισμός της γελειότητας.
Οσο για τα υπολοιπα κάποιοι βγάζουν δίσκους και όχι, σαμπάνιες, ούισκια και ξηροκάρπια, αλλα τι να κάνουμε.
Θα πιουμε μια τρούπα, να γουστάρουμε.

Βαλτε wasp ρε μυρωδιαδες

Αυτοί θα ταίριαζαν με τους Helloween και τον Waters.

5 Likes

Φέρτε British Lion ρε

2 Likes

Ναι εχεισ δικιο -Wasp και Helloween θα ειχαν το ιδιο ηχοσυστημα για το playback.

Αν πετύχει η μ@μ@κια τύφλα να χει το μαμήσι

σε αυτο δεν εχεισ αδικο

Δεν θα απαντήσω, δεν θα απαντήσω, δεν θα απαντήσω, δεν θα απαντήσω

7 Likes

Τα εισητήρια από γερμανό είναι κανονικά, ή Α4;;

Χαχαχχα εγω παντως θα εβγαζα και τις δυο τελευταιες λέξεις απο το ποστ του

Νομιζω οτι εχεις χασει λιγο το νοημα.

'Ασε τι έχω χάσει εγώ.αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει, ευχαριστώ