IRON MAIDEN announce MAIDEN ENGLAND WORLD TOUR

Afraid to shoot strangers?8O
αμααααν

Νομίζω ότι μια ελαφριά καρδιακή προσβολή βρίσκεται σε εξέλιξη!!!

…κάτι τέτοιο:):!:

Ευρωπη θα ερθει η περιοδεια;

του χρόνου

μπα δεν το κοβω… μαλλον θα την κρατησουν κρυφη. εκει στην αμερικη μονο. που να ερχονται γαλλιες γερμανιες ελλαδες ιταλιες και τετοια

…πιστελυω ότι θά’ρθουν, και προτιμώ κλειστό Ελληνικού, Σ.Ε.Φ. ή κάτι τέτοιο…μεγάλες προσδοκίες:p :slight_smile: :!:

Θα κάνω τσίσα από τη χαρά μου

αλλα οπως και να χει,θα την κανουν τη μαλακια,και θα βαλουν τπτ pitch A pitch Β.ειδικα αμα παιξουν σε κανα terra vibe.

Αληθεια τι προτιματε κλειστο χωρο ή ανοιχτο? Εγω δεν ξερω, δεν μπορω να αποφασισω… Και στα 2 καυλα θα ειναι, αλλα που προτιματε?

οπουδηποτε αρκει να μην ειναι σε φεστιβαλ.μονοι τους με ενα σαπορτ και εισητηριο 35-40 [που αποκλειεται]

Εγω προτιμω κλειστο, ενα σεφ η ενα κλειστο ΟΑΚΑ θα ηταν ιδανικο .(η εστω ενα…gagarin:p)

Ας ανακοινωθει πρωτα κατι και μετα κανουμε τα ονειρα :stuck_out_tongue:

…σωστός:):!:

Ειδικά αν το ΟΑΚΑ το πάρει παραμάζωμα η cosmote και βάζει διαφημίσεις και κάνει και ειδική περιοχή μπροστά στη σκηνή fan pitch πως το λένε, όπως στους Bon Jovi και τώρα στους RHCP…και μαζευτούν όλες οι μορφές του τύπου Ντέμης, Βανδή, Ψινάκης…, τότε για κανένα λόγο!

…εεε ο Ντέμης φοράει και μπλουζάκι Maiden:p…δικός μας είναι:p :slight_smile: :!:

εως τωρα έχουν ανακοινωθει:
MAY 31 Fortarock Festival, Nijmegen, The Netherlands
JUNE 1 Rock In Idro, Bologna, Italy
JUNE 3 Budapest, Hungary
JUNE 5 - 9 Rock Am Ring / Rock Im Park, Germany
JUNE 8 Brno, Czech Republic
JUNE 11 Copenhell, Denmark

JUNE 12 - 14 Greenfield Festival, Interlaken, Switzerland
JUNE 13 - 15 Nova Rock Festival, Nickelsdorf, Austria
JUNE 16 Sofia, Bulgaria
JUNE 20 HellFest, France
JUNE 26 - 28 Bravalla Festival, Sweden
JUNE 28 Bergen Calling, Norway
JULY 1 Luxembourg Rockhal
JULY 3 Main Square Festival, Arras, France
JULY 4 - 6 Sonisphere Festival, Knebworth, UK

Ξανα εκει, ξανα ανατριχιλες σε ολη την συναυλια, ξανα πωρωση, δακρυα… Εκλεισα χτες βραδυ για Βουλγαρια. Αναμενουμε νεα με Ελλαδα τωρα.

Αντε μπραβο

Εκλεισα και εγω για Σοφια! Αντε καλα να περασουμε!!