Iron Maiden dates

swstos!!! Alla emporika paramenoun akoma poli psila…

me fwnaxes Athanasie??

swstos!!! Alla emporika paramenoun akoma poli psila…[/quote]

Eπαναλαμβάνω το Brave new world είναι εφάμιλλο των δύο παραπάνω…

Επίσης όταν είχαν βγει τα δύο συγκεκριμένα, είχαν κραχτεί ανελέητα, γιατί είχαν μιαρά keyboards

Το πρόβλημα μου με τους Maiden είναι ότι live είναι πολύ πεσμένοι σε σχέση με το παρελθόν, πλην Dickinson…

Τους είδα και το 89 και πέρσι… Ε… καμία σχέση

telika pou kataligoume?oti den aksizoun opos palia…opote symfonoume oloi mazi mou…xairomai idiaitera…kapoia stigmi vevaia, mporei na ginei to thavma kai na anakalypsete kai alla eidi mousikis… :smiley: :smiley:

Δε λέω καλός και ο Ρέμος…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

poios remos agapi mou? edo to kalokairi exei trelo panygiri…scissor sisters, roots, ojos de brujos…einai mono afta pou thymamai…na pa na g…@mithei to rockwave…an einai na pao pali gia na do malakies, kalytera na min mpo ston kopo.

me fwnaxes Athanasie??[/quote]

Kαλα κρασα Δημητρακι , ξεκαβαλα το καλαμι , και παρε κανα ταξακι η καμμια αστικη συγκοινωνια , γιατι φυσαει πολυ το λεω και φοβαμαι μην πεσεις , γερος ανθρωπος κιολας δεν λεει , εξαλου γνωριζεις και την λαικη ρηση “Ο γερος η απο χεσιμο η απο πεσιμο παει” :lol:

swstos!!! Alla emporika paramenoun akoma poli psila…[/quote]

Eπαναλαμβάνω το Brave new world είναι εφάμιλλο των δύο παραπάνω…

Επίσης όταν είχαν βγει τα δύο συγκεκριμένα, είχαν κραχτεί ανελέητα, γιατί είχαν μιαρά keyboards

Το πρόβλημα μου με τους Maiden είναι ότι live είναι πολύ πεσμένοι σε σχέση με το παρελθόν, πλην Dickinson…

Τους είδα και το 89 και πέρσι… Ε… καμία σχέση[/quote]

Σαφως και εμπορικα παραμενουν ψηλα, απλα το μεγαλυτερο μερος της φημης και της αναγνωρισης που απολαμβανουν ειναι αποτελεσμα του παρελθοντος. Σιγουρα δεν ειναι κατι που μπορεις να πεις πεθαμενο γιατι συνεχιζουν να βγαζουν αξιολογα κατ’εμε αλμπουμ, αλλα το Brave New World απλα δεν συγκρινεται με τα δυο αυτα αλμπουμ.

Θαναση, εσυ θα πηγαινες να δεις συναυλια Maiden που το setlist θα αποτελουνταν μονο απο κομματια των τελευταιων αλμπουμ τους?

me fwnaxes Athanasie??[/quote]

Που με άκουσες βρε αθεόφοβε? Μήπως παρακολουθείς το κινητό μου?

Και βέβαια καλέ μου φίλε Κώστη! Χωρίς δεύτερη σκέψη!