Iron maiden - ed hunter

Μπράβο μόντε. Προστάτεψε μας σαν καλός μοντερέιτορ.

Δεν θα αναμιχθούμε ξανά στις αγοραπωλησίες μιας και εσύ σαν τρανός μοντερέιτορ έχεις μυγίσια μάτια και βλέπεις παντού.

το ξέρω, το ίδιο λέμε

α ρε μόντε …

τα λέμε στο επόμενο thread.

off topic αλλά η γραβιέρα είναι στα 11ευρώ (αμφιλοχίας), τήνου στα 12 ξέρω γω αντε πες ότι είσαι large και πάρεις μετσόβου θα φτάσεις τα 14… :stuck_out_tongue:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΙΖΩ ΤΟΥΣ ΡΟΜΠΕΝ ΤΟΝ ΔΑΣΩΝ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ , ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΣΟΥΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΞΑΡΧΗΣ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΤΑΤΩΣΗ ΟΠΩΣ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ. ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ. ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ. ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΙΣΩ ΤΑ ΣΙΝΤΙ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ (4 ΕΥΡΟ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΓΑ). ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΝ ΠΑΤΕ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΥΛΑΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΙΝΤΙ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΜΕ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΙΣΟΒΙΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ. ΘΑ ΦΡΙΞΕΤΕ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΔΩ ΣΙΝΤΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ. ANYWAY ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΙΝΤΙ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΣΤΟ AMAZON EBAY KLP. ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΣΙΝΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΛΟΓΟ ΟΣΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ (ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ), ΔΕΝ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ , ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΘΕΜΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ 15 ΕΥΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΒΕΡΕΣ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ…ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΣΒΗΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ . ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΗΣΑ ΚΑΝΕΝΑ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ…

εκείνος τρόλαρε πρώτος … που ήθελε όφερ για το Εντ Χαντερ …

επίσης επειδής βλέπω προοπτική , τι ορίζουμε ως μαύρη αγορά στο μέτσαλ? Το εισιτήριο που έχει αναγραφόμενη αξία και το δίνεις διπλή είναι μαύρη αγορά . σωστό . το cd που δέκα μαλάκες έμποροι αποφάσισαν ότι είναι σπάνιο και κάνει 200 ευρώ, με ασαφή συνήθως κριτήρια, δεν είναι μαύρη αγορά και “ο καθένας ότι θέλει κανει” κτλ έτσι ?

[SPOILER]*
επίσης Νταρκλάιτ ρώτησες μια τιμή χωρίς να δώσεις το παραμικρό στοιχείο για το cd, αφού λοιπόν έχουμε ίντερνετς τσεκάραμε πόσο μπορούμε να το βρούμε από αλλού. που είναι το κακό. αν ήθελες ας το κοστολογούσες από την αρχή μόνος σου.[/SPOILER]

[I]Last edited by montecristo; Today at [B]18:21[/B]. [/I]

[U]“Νούμερο”[/U] επανάσταση

έτσι είναι μπιμπιμπι. ασχολήσου με κάτι άλλο τώρα. Όπου σε διατάξουν.

ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΛΩ ΤΑ ΣΙΝΓΚΛΣ ΤΩΝ IRON MAIDEN ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ, ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΕΥΡΩ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΑΙΤ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΟΣΤΟΛΟΓΟΥΝ ΤΟΣΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΑ. ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ, ΑΝ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΧΕΡΙ ΜΕ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ. ΚΑΙ ΕΙΠΑ Κ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΩ ΤΑ ΣΙΝΤΙ. ΑΛΛΑ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΜΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΛΕΦΤΗΣ…ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΑΚΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΛΟΥΤΙΣΩ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΟΝ. ΟΚ? ΟΚ.-

Α ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ…

με τίποτα όμως, αν τα καταφέρεις και το δώσεις 15 παίρνεις 30 (τριάντα!) πακέτα μακαρόνια πλέον (όχι τα ληγμένα που φέρνουν σε λίγες μέρες, τα κανονικά με την ετικέτα του μαρκετ)

ΑΣΕ ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΡΚΟΥΣ, ΣΕΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ, ΝΕΦΕΛΙΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΟΛΑΣΕΩΣ ΚΑΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ CHAMPIONS LEAGUE

Απο το στόμα σου και στου θεού τ’αυτί… με ένα κόμπο μπενφίκα κοπεγχαγη σάλκε γίναμε…

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΚΛΗΡΩΣΗ…Α ΠΟΥΛΑΩ Κ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ