Iron maiden - ed hunter

IRON MAIDEN - ED HUNTER ΠΩΛΕΙΤΑΙ . ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΙΜΗ

για πες να γελάσουμε

50 ΚΙΛΑ ΓΡΑΒΙΕΡΑ ΚΑΙ 30 ΚΙΛΑ ΤΣΙΚΟΥΔΙΑ ΑΝ ΘΕΣ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑ ΜΟΥ

στο discogs ξεκινάει από 4 ευρό :lol:

μα τόσο έχει πέσει η γραβιέρα

Απο 13 ευρο το κιλο η γραβιερα . Για εξυπνακηδες στο discog

Το καταλαβαμε αγορι μου οποιος θελει ας παει να το παραγγειλει απο ιαπωνια. Κερδιζεις πλαστικο λουκουμι. Το εν λογω λοιπον cd το δινω με 15 ευρο. Οποιος ενδιαφερεται καλος. Τα αλλα παιδακια που θελουν απλα να ειρωνευοντε ας πανε να ασχοληθουν με κατι που να τους ενδιαφερει .

δεν θυμάμαι από πότε τα έχουμε για να είμαι αγόρι σου …
σόρυ αν σου χάλασα την μπίζνα. τώρα το να υπολογίζεις ταχυδρομικά για να δικαιολογήσεις τιμή , ξέρεις πως το λένε ε ?

Φοβερη μπιζνα εχεις δικαιο θα πλουτισω θα τα στειλω στην ελβετια. Εσυ τα λες αυτα οχι εγω. Και ουτε μπενω σε διαδικασιες να ψαχνω ποσο εχουν το ιντερνετ. Λοιπον ασχολησου με κατι αλλο, δεν ενοχλησα κανενα κ δεν υπαρχει λογος να με ενοχλουν ατομα που δεν ενδιαφεροντε για τα ποστ μου.

Ρε παιδια πως κανετε ετσι,ενα cd πουλαει ο ανθρωπος.Κακο δικο του αν το χει ακριβο.

ε καλα δεν του παν και τιποτα.

το αυτό

δεν πουλάει εισιτήριο στην μαύρη, ενα cd Πουλάει ας το βάλει κ 1000 ευρώ. θα του μείνει

δεν σας πέφτει λόγος κ να κοπεί το bullying. κακο του κεφαλιού του αν το βάλει ακριβά.

:? :? :?

Δεν πάει έτσι φίλε μοντεκριστο.

Δεν θα βάζει ο καθένας ότι τιμή να΄ναι, επειδή είναι “ιντερνετ” και “όποιος θελει αγοράζει”.

Το ίδιο δεν έγινε και με τα εισιτήρια Red hot chilli peppers? Γούσταρε να τα πουλάει 100 ευρώ το 1. Τι σε έκοπτε τότε;

Οι τιμές για το Ed Hunter είναι Χ και αυτός την πουλάει σίγουρα 3Χ.

Καλα αραξτε λιγο, δε πουλαει κανα τεστπρεςς δα. Προσωπικα παντως οταν βλεπω μεηκ οφφερ για φτηνα πραγματα δε μπαινω καν στο κοπο να επικοινωνησω με τον πωλητη, μου φαινεται καπως παραλογο.

τα εισιτήρια ειναι άλλη υπόθεση καθαρά.

το οτι ειστε 5-6 που αλλη δουλεια δεν εχετε να τρολάρετε τον καθενα που παει να πουλησει κατι, δεν το καταλαβαινω. κ μαλιστα με επιθετικο υφος. αν το παιδι βρει ενα που θελει το cd τωρα χερι χερι κ του το δωσει ειτε 1 ευρω, ειτε 100, εσας τι σας χαλαει ; στην πιο ακραια περιπτωση απλα μπειτε κ επισημανετε την τιμη στο σαητ που βαζετε, χωρις επιθεσεις κτλ.

Για τα εισιτήρια γιατί υπάρχει πλαφόν? Άραγε…μήπως γιατί παίζουν εταιρίες και θέλουμε να τα χουμε καλά…λέμε τώρα…

γι’αυτο ακριβώς, μας επιασες

δεν είπα πλαφόν, είπα οτι σβήνουμε/διώκουμε την μαύρη αγορά

Συνεισφορά στην κοινωνία.

και στην κοινή λογική