Iron Maiden - EN VIVO!

φαινετε πολυ δυνατο απο αυτα που ειδα…!!! ποσο κοστιζει περιπου ξερουμε???

http://www.play.com/DVD/Blu-ray/4-/28417438/Iron-Maiden-En-Vivo-/Product.html?searchstring=EN+VIVO&searchsource=0&searchtype=allproducts&urlrefer=search

?22.99

http://www.play.com/DVD/DVD/4-/28417420/Iron-Maiden-En-Vivo-/Product.html?searchstring=EN+VIVO&searchsource=0&searchtype=allproducts&urlrefer=search

?16.49

…πάντως το κοινό είναι πολύ καλό, καιμ αυτός ήταν ο λόγος που το βιντεοσκόπσαν…θα μπορούσε λοιπόν να ακούγονται περρισότερο:):!:

δεν ξερω τι λετε εδω και παρα πολλη ωρα δεν μπορω να σταματησω να το βλεπω εχει ΦΟΒΕΡΕΣ στιγμες το κοινο φοβερο…γενικα maiden…θεοι…τι να λεμε τωρα…
ευχαριστω για την απαντηση gore!

Ανέβηκε στο youtube ολόκληρο το πρώτο DVD με την συναυλία:

ΕΤΣΙ! ΤΙΣ ΜΠΑΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ

κάντε τα κοτόπουλα όλες μαζί λουλούδες

ειναι θεοι τελος…φοβερο το dvd επαγγελαμτικη δουλεια αψογη αποδοση την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη…εγω τσιμπησα την μεταλικη συσκευασια οσοι δεν το χουν παρει να ξερουν οτι αξιζει.:smiley:

πραγματικα αψογη δουλεια ποιος θα περιμενε κατι τοσο εκπληκτικο την δεδομενη χρονικη στιγμη…??
ο βρασιδας εκλεισε παρα πολλα στοματα…!!! θεοι τι να λεμε…!!

ειχαμε και μια καουρα για τα ανοιχτα στοματα βλεπεις…

ισχυει και αυτο αλλα οταν ακους τοσο κραξιμο την ωρα που ο αλλος γαμαει ε καπου τρελενεσαι…!!

Μου το πηραν δωρο απο την παρεα μου, την εκδοση με την μεταλλικη συσκευασια με το που βγηκε με αφορμη την ορκωμοσια για το πτυχιο μου, αλλα δεν το εχω ανοιξει ακομα. Μεσα στην βδομαδα θα το απολαυσω οπως του αξιζει… Και θα επανελθω με εντυπωσεις.

Eπανέλα επιτέλους!

…οοουυυαααοοουυυ…πολύ καλά τα φιλαράκια σου:):!:

Πήρα το blu ray. Επιτέλους ξεπέρασαν το rock in rio , απλώς άψογο .

Μηπως να ξανακουσεις το Ριο?

Δεν υπαρχει καλυτερη εκδοση του Hallowed σε κανανα ζωντανο αλμπουμ

dance of death!

Tο καλύτερο σημείο του live.
μαζί με:

The Final Frontier
El Dorado
2 Minutes to Midnight
The Talisman
Coming Home
The Trooper
The Wicker Man
Blood Brothers
When the Wild Wind Blows
The Evil That Men Do
Iron Maiden
The Number of the Beast
Hallowed Be Thy Name
Running Free