Iron maiden great sale!

Πωλούνται τα κάτωθι εκλεκτά Βινύλια:

Best Of the Beast
(Τετραπλό βινύλιο box set, όχι όμως με το απλό βιβλίο αλλά με το υπογεγραμμένο που είχε κυκλοφορήσει το fan club) 150

Fear Of the Dark (UK) 45
Fear Of The Dark (GR) 30
Virtual XI - 190
X Factor (κομπλέ με την αφίσα) 95
Live at Donigton (υπογραφή Bruce) 160
Bruce Dickinson - Accident of Birth 50

και

Eddie’s Head 190 on hold

Κατάστασις εξαιρετική.

Πωλούνται ή και γίνονται trades μόνο με Power - Thrash βινύλια

Θα τα έχω και στο παζάρι της Κυριακής στο Camelot, όποιος θέλει να τα δει από κοντά.

:):):):):slight_smile:

Τιμές μπήκαν…

[B]X Factor [/B](κομπλέ με την αφίσα) 95
[B]Bruce Dickinson[/B] - Accident of Birth 50

μας τελείωσαν… :slight_smile:

οταν λες trades μόνο με Power - Thrash βινύλια τι ακριβως ψαχνεις ? για να σε γλιτωσω απο τον κοπο, οχι, δεν εχω tradelist.

Σου εστειλα πμ. Το πήρες;

Οτιδήποτε από US - EURO POWER (mainstreem or private) και Γερμανικό Thrash

@marbleboy θέλω τιμές - κατάσταση και τι ενδιαφέρει

Για το Head έχει ενδιαφερθεί αρκετός κόσμος αλλά προς το παρόν είναι κρατημένο.

Ευχαριστώ

Kατάσταση από πολύ καλή εως αριστη. Σου έστειλα πμ

Να πω πως έχει γίνει ενα μικρό λαθος στην περιγραφή , η υπογραφή στο Donington είναι του Steve Harris κι όχι του κοντού. Μικρό το κακό… :smiley:

Από τα προηγούμενα είναι διαθέσιμο το

[B]Live at Donigton[/B] (υπογραφή Harris) [B]160[/B] EX

και προστίθενται τα:

[B]Brave New World /B M [B]75[/B]
[B]Prowler[/B] 7" (Prowler/Running Free)- Toshiba Records Japan - EX [B]110 [/B]

:):):slight_smile:

Σε περίπτωση πάντως που κάποιος θελήσει και τα τρία παραπάνω, δώρο μια σπάνια έκδοση του [B]Somewhere In time /B σε Good Condition η οποία ακόμη κι έτσι 100 δολλάρια τα χτυπάει άνετα :slight_smile:

Υ.Γ.

Τον Σεπτέμβρη θα βγει Mega list Maiden me 7άρια. 12άρια, Picture, εκδόσεις Λ. Αμερικής…της Παναγιάς τα μάτια (βοήθεια μας).

:):):):):):):slight_smile:

Σε περίπτωση πάντως που κάποιος θελήσει και τα τρία παραπάνω, δώρο μια σπάνια έκδοση του [B]Somewhere In time /B σε Good Condition η οποία απόμόνη της, 100 δολλάρια τα χτυπάει άνετα :slight_smile:

Υ.Γ.

Τον Σεπτέμβρη θα βγει Mega list Maiden me 7άρια. 12άρια, Picture, εκδόσεις Λ. Αμερικής…της Παναγιάς τα μάτια (βοήθεια μας).

:):):):):):):slight_smile: